Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče. O to dál, když jde o první "ptáče" tohoto roku!

Ranní ptáče: Nejstarší žena světa oslavila 119. narozeniny. Gucci a The North Face opět spolu. Miley Cyrus nahoře bez.

Valentina Lebová
03. ledna 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Miley Cyrus

Přejeme Vám krásné pondělí a zároveň úspěšný první pracovní den roku 2022. Ranní ptáče nesmí samozřejmě chybět. A jaké novinky pro Vás máme?

Novoroční setkání v Lánech

Prezident Miloš Zeman tradičně "novoročně" poobědval s premiérem naší země. Nově se tak na zámku v Lánech setkal s Petrem Fialou. Společnost jim dělaly také manželky Ivana a Jana.

"Ta debata byla v mnoha směrech společenská, příjemná, zohlednili jsme i to, že s námi sedí u stolu naše manželky, takže jsme si třeba povídali o tom, jak všichni máme rádi Vysočinu,"

řekl na briefingu po skončení oběda Fiala.

Rodinný dům na pronájem, Praha 4 - 359m
Rodinný dům na pronájem, Praha 4 - 359m, Praha 4

Nejstarší žena světa oslavila 119. narozeniny

Nejstarší osoba na světě v neděli oslavila své 119. narozeniny. Japonka Kane Tanaka se narodila 2. ledna 1903 a poslední tři roky drží ve svých rukou světový rekord certifikovaný Guinnessovou knihou rekordů jako nejstarší žijící člověk na planetě, informovaly o tom The Japan Times.

Olympiáda v bublině

Otevřít v galerii (3)
Olympijské vlajky roku 2008
Olympijské vlajky roku 2008Zdroj: Pixabay

Peking se stane prvním městem světa, které hostilo letní i zimní olympijské hry. Sportovní událost se do Číny vrátí po čtrnácti letech, a to 4. února 2022. Kvůli pronásledování ujgurské menšiny se ale některé země rozhodly pro diplomatický bojkot únorových her. Informovala agentura Reuters.

V Česku padaly teplotní rekordy

V neděli padlo v Česku několik teplotních rekordů. Téměř stoleté maximum bylo překonáno v Krnově. Kvůli vysokým teplotám ale zavírá řada lyžařských středisek. Na svém webu to uvedl Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Gucci a The North Face opět spolu

Otevřít v galerii (3)
Gucci a The North Face opět spolu
Gucci a The North Face opět spoluZdroj: www.hypebeast.com

Když zhruba před rokem oznámily značky Gucci a The North Face spojení za účelem bezprecedentní spolupráce, otřáslo to doslova světem módy. Nyní se však vrátily ke „kapitole 2“ svého partnerství, a tak lze očekávat další vzrušení ze světa módního designu.

Požár zničil jihoafrický parlament

V sídle jihoafrického parlamentu v Kapském Městě vypukl v neděli ráno rozsáhlý požár, který zcela zničil zasedací sál. V jedné z budov komplexu se zřítila střecha, oběti na životech ani zranění zatím nejsou hlášeni.

Z Jižní Koreje do KLDR

Neznámý člověk překročil přísně střeženou hranici z Jižní Koreje do KLDR. Oznámila to v neděli jihokorejská armáda, která uvedla, že do Severní Koreje vyslala žádost o zajištění bezpečnosti pro tuto osobu.

Miley Cyrus nahoře bez

Otevřít v galerii (3)
Miley Cyrus
Miley CyrusZdroj: Profimedia

Americká zpěvačka Miley Cyrus ukázala víc, než chtěla. Během oslav New Year’s Eve Party stanice NBC se jí rozvázal stříbrný top a odhalil část jejího těla. Kontroverzní zpěvačka tak opět nezklamala.

To je od nás pro dnešek vše, přejeme Vám skvělý start do Nového roku a loučíme se slovy moudrého Osha:

"Všechno, co máme, je jen okamžik."

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze