Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče. Tak šup, zkuste to také. Budete mít delší den.

Ranní ptáče: Nike Air Max v barvách pikniku. LV, Hublot, Porsche či Ferrari a jejich hold roku Tygra. Chelsee Healey v sexy růžové.

Valentina Lebová
01. února 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Chelsee Healey

Přejeme Vám krásné úterní ráno. Jsme tu opět s naším Ptáčetem a spoustou novinek z domova i ze světa. Pohodlně se usaďte a jdeme na to.

Porsche Pocket

Johnson se omluvil za lockdownové večírky

Některá setkání britského premiéra Borise Johnsona v Downing Street během koronavirových uzávěr představovala vážná selhání klíčových lidí ve vládě. Vyplývá to ze zprávy z interního vyšetřování úřednice Sue Gray, kterou v pondělí zveřejnila britská vláda. Johnson se za své jednání omluvil.

"Na pozadí pandemie, kdy vláda žádala občany, aby přijali dalekosáhlá omezení svého života, je některé chování kolem těchto shromáždění těžko ospravedlnitelné,"

uvádí zpráva Gray.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Nike Air Max v barvách pikniku

Otevřít v galerii (2)
Nike Air Max 90 Golf
Nike Air Max 90 GolfZdroj: Se svolením Nike

Nike Air Max 90 Golf odhalil další tematické barevné schéma plné vzorů inspirovaných piknikem. Barvy mají být synonymem zahradní party, která spojuje golf a open-air. Hybridní běžecká silueta se tak nově spojila s outdoorovým motivem v podání klasického modelu Tinker Hatfield.

Von der Leyen a pohled na podporu jádra

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen sdílí český pohled na dočasné označení jádra a plynu za udržitelné energie. Po pondělním jednání s šéfkou unijni exekutivy to řekla předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová, která bruselské sídlo komise navštívila spolu s předsedou Senátu Milošem Vystrčilem.

Střelba v Německu

Dva němečtí policisté byli v pondělí ráno zastřeleni při rutinní silniční kontrole v blízkosti města Kusel ve spolkové zemi Porýní-Falc na západě Německa. Podle policie bylo pachatelů několik. V podvečer téhož dne zadržela dva podezřelé. Jeden z nich je podle agentury DPA policejně známý a má povolení k držení zbraní.

LV, Hublot, Porsche či Ferrari a jejich hold roku Tygra

Je tu nový lunární rok a velké módní značky opět slaví tuto příležitost svou výstavou červených obálek jako možnosti hotovostních darů. Symbol prosperity na nadcházející rok. Vzhledem k tomu, že letošní rok je rokem Tygra, mají červené obálky oslavovat odvahu a sílu všech kočkovitých šelem.

Odchod kanadských velvyslanců

Kanada dočasně stáhne všechny pracovníky, kromě těch nezbytných, ze svého velvyslanectví na Ukrajině. Podobné rozhodnutí na začátku tohoto týdne učinily i Spojené státy a Británie, a to vzhledem k ruským vojenským aktivitám u ukrajinských hranic.

Mediální obraz za statisíce

Bývalí zaměstnanci ministerstva financí starající se o mediální obraz bývalé šéfové resortu Aleny Schillerové (ANO) brali statisíce. Kromě platu zaměstnanců ministerstva pobírali dalších několik set tisíc korun přímo od hnutí ANO. Uvedl server Aktuálně.cz

Chelsee Healey v sexy růžové

Otevřít v galerii (2)
Chelsee Healey
Chelsee HealeyZdroj: Profimedia

Usměvavá britská herečka Chelsee Healey zazářila v dechberoucím růžovém outfitu na společenské akci Hairchoice v Manchesteru. Top, kalhoty, sako a baret ve stejné barvě upoutaly pozornost všech přítomných a nutno dodat, byla to trefa do "černého".

To je od nás pro dnešek vše, mějte krásný den a jak řekla Coco Chanel:

"Jeden musí být vždy odlišný, aby mohl být nenahraditelný."

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze