Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče. Inspirujte se jím!

Ranní ptáče: Nike s "černou" kolekcí. Elektrizující budoucnost značky Lexus. Valentino Rossi o rok starší.

Valentina Lebová
16. února 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Valentino Rossi

Krásné ráno! Jsme přesně v polovině týdne, a to je důvod zůstat v obraze. Co nového přináší dnešní den?

Nová kolekce Nike

Dezinformační scéna podporuje Rusko

Napětí způsobené hromaděním ruských vojenských sil u hranic s Ukrajinou se začala významně promítat do dezinformací, které se objevují na českém internetu. Soustředí se masivně na podporu Ruska. Na velký nárůst proruských dezinformací ukazují ve své zprávě Čeští elfové.

"Do skupin na sítích, které se věnovaly výhradně covidu, se začíná promítat proruská propaganda,"

řekl Bohumil Kartous z Českých elfů.

Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha - 104m
Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha - 104m, Okolí Prahy

Nike s "černou" kolekcí

Módní značka Nike slaví každoročně Měsíc černé historie vydáním nové kolekce. Ta letošní je symbolicky celá v "černé" a pyšní se především novou řadou tenisek Air Force 1 Low FM od You. Cílem těchto oslav je především vyjádření úcty černošskému dědictví i kultuře, stejně jako snaha neustále zvyšovat akceptaci k odlišnostem mezi lidmi. Nike se na této události podílí od roku 2005. 

Princ Andrew a finanční vyrovnání

Britský princ Andrew se dohodl na finančním vyrovnání s Američankou Virginií Giuffre, která ho obvinila ze sexuálního napadení z roku 2001 a chtěla se s ním soudit v New Yorku. Oznámili to podle agentury AFP v soudním dokumentu advokáti žalující ženy.

Zeman vystoupí ve sněmovně

Prezident Miloš Zeman by měl v pátek vystoupit v Poslanecké sněmovně při projednávání návrhu státního rozpočtu na tento rok, informaci potvrdila předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09).

Elektrizující budoucnost značky Lexus

Otevřít v galerii (2)
Elektrické "superauto" značky Lexus
Elektrické "superauto" značky LexusZdroj: Se svolením Lexus

Lexus představil svůj nejnovější model, elektrické "superauto", které má nahradit LFA. Produkční podoba tohoto konceptu by měla spatřit světlo světa v roce 2030.

Konec testování ve firmách

V pátek 19. února skončí testování ve firmách. Končí i posílání lidí do karantény, naopak izolace při nákaze covidem se prodlužuje z pěti na sedm dnů. Zvýší se také limity pro počet návštěvníků hromadných a organizovaných akcí. Uvedl server Aktuálně.cz.

Vydejte Hernándeze!

Spojené státy požádaly Honduras o zatčení a následné vydání exprezidenta Juana Orlanda Hernándeze. Zprávy médií potvrdil agentuře AP nynější viceprezident Salvador Nasralla. Americká vláda Hernándeze podezírá z napojení na drogové kartely.

Valentino Rossi o rok starší

Otevřít v galerii (2)
Valentino Rossi
Valentino RossiZdroj: Profimedia

Devítinásobný mistr světa silničních motocyklů Valentino Rossi je o rok starší, ale chlapecký úsměv stále neztrácí. Právě dnes slaví "The Doctor" své 43. narozeniny. Úspěšný italský závodník se zároveň brzy stane novopečeným tatínkem.

To je od nás pro dnešek vše, mějte úspěšný den a pamatujte:

"Jestli máš to štěstí být odlišný, tak to nikdy neměň.“

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze