Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče. S tím, co ví, naprosto bez problémů!

Ranní ptáče: Off-White dokončí Ablohovu práci. Plně elektrické SUV značky JEEP. Rozesmátá Bella Hadid.

Valentina Lebová
03. března 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Bella Hadid

Krásné čtvrteční ráno! I dnes je tu Ranní ptáče a s ním novinky, co obletěly svět.

Plně elektrické SUV značky Jeep

Český lev v modrožlutých barvách

Udělování filmových cen Český lev se uskuteční již tuto sobotu 5. března v přímém přenosu České televize z pražského Rudolfina. Letos bude večer patřit nejen filmařům, ale bude věnován i Ukrajině.

"Aktuální dění na Ukrajině se nás všech velmi dotýká, a logicky se tak promítne i do sobotního předávání cen Český lev. Rozhodli jsme se proto mimo jiné neuskutečnit společenskou část večera a uspořené finance věnovat těm, kteří je v tuto chvíli nejvíce potřebují,“

uvedl prezident pořádající České filmové a televizní akademie Ivo Mathé.

Luxusní kancelář na pronájem v Pařížské ulici
Luxusní kancelář na pronájem v Pařížské ulici, Praha 1

Off-White dokončí Ablohovu práci

Otevřít v galerii (2)
Off-White kolekce
Off-White kolekceZdroj: Se svolením Off-White

Značka Off-White se chystá realizovat nápady zesnulého návrháře Virgila Abloha, které se nahromadily v jejich rozhovorech přes WhatsApp. Píše se tak další kapitola plná nápadů, jež mají znamenat dědictví Ablohovy nezastavitelné kreativity.

Bartoš sestavil tým pro digitalizaci

Místopředsedovi vlády pro digitalizaci Ivanovi Bartošovi (Piráti) bude radit jedenáctičlenný expertní tým. Skupina poradců v rámci Českého digitálního týmu poskytne zkušenosti z inovací, digitální transformace a modernizace.

Sto protiletadlových raket na Ukrajinu

V neděli vláda Petra Fialy schválila Ukrajině vojenskou pomoc v podobě daru vojenské techniky. Podle zjištění Aktuálně.cz podpora zahrnovala více než stovku protiletadlových raket. Další vojenský materiál na Ukrajinu proudí díky penězům ze sbírky, v níž se sešlo už více než 300 milionů korun.

Plně elektrické SUV značky JEEP

Jeep představuje své vůbec první plně elektrické SUV. Na trh přijde začátkem roku 2023. Tato zpráva je součástí plánu automobilky "Dare Forward 2030", který si klade za cíl, aby do konce desetiletí 100 % prodejů v Evropě a 50 % prodejů ve Spojených státech tvořily elektromobily na baterie (BEV).

Světové památky svítí Ukrajině

Ikonické stavby v řadě metropolí světa se v posledních dnech rozsvítily do modro-žlutých barev. Světová i evropská města tím vyjadřují svůj nesouhlas s ruskou invazí, která sužuje život milionům ukrajinských rodin.

Airbus i Boeing zastavily dodávky Rusku

Evropský výrobce letadel Airbus zastavuje dodávky dílů a služeb ruským leteckým společnostem. Technickou podporu ruským aerolinkám zrušil také americký výrobce letecké techniky Boeing. Své aktivity v Rusku ukončuje kvůli invazi ruských vojsk na Ukrajinu i těžařská společnost ExxonMobil či Apple.

Rozesmátá Bella Hadid

Otevřít v galerii (2)
Bella Hadid
Bella HadidZdroj: Profimedia

Modelka Bella Hadid je stále v Paříži na týdnu módy. V šedém modelu a vysokých kozačkách opouštěla hotel jménem Le Royal Monceau a vypadala velmi spokojeně.

Tolik z dnešní porce aktualit a naše moudro na závěr zní:

"Život je série tisíců malých zázraků, stačí je vnímat."

Zdroje: seznam.cz, lidovky.cz, aktualne.cz, hypebeast.com

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze