Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče. Dnes by mělo, vždyť je pondělí.

Ranní ptáče: Ralph Lauren s novou kolekcí. Nike SB Blazer v kůži a denimu. Katy Perry v modelu Alexander Wang.

Valentina Lebová
31. ledna 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Katy Perry

Krásné pondělní ráno! Nový týden před námi a s ním i novinky, jež obletěly svět. Pohodlně se usaďte a začínáme.

Nike SB Blazer Mid Edge

Tisíce domácností bez elektřiny

Výpadků proudu způsobených větrem v Česku postupně ubývá. V neděli odpoledne bylo bez elektřiny kolem 26 000 odběratelů, polovina ve srovnání s polednem. Počet poruch na vysokém napětí přesáhl stovku. Dispečink společnosti ČEZ Distribuce evidoval k nedělnímu poledni osm desítek poruch na vedení vysokého napětí.

"Daří se nám odstraňovat poruchy na severu i západě Čech, přibývají bohužel poruchy na východě Čech a severní a střední Moravě,"

uvedla mluvčí společnosti ČEZ Distribuce Soňa Holingerová.

Luxusní dům na prodej, Jesenice - 298m
Luxusní dům na prodej, Jesenice - 298m, Okolí Prahy

Ralph Lauren s novou kolekcí

Otevřít v galerii (2)
Ralph Lauren s novou kolekcí
Ralph Lauren s novou kolekcíZdroj: Se svolením Ralph Lauren

Ralph Lauren a BEAMS přichází s exkluzivní kolekcí NO. 7, která obsahuje interpretace klasických RL kousků a je inspirována reklamními kampaněmi Ralpha Laurena z 90. let. K vidění jsou moderní oversized kousky s jedinečným a jemným umístěním loga.

Evropa řeší duševní problémy

Duševní zdraví je podle Evropského parlamentu (EP) základní lidské právo. Evropská unie by se proto podle nich měla o mentální stav lidí lépe starat. Vyzývají k tomu i čeští europoslanci. Mimo jiné i kvůli tomu, že podle odhadů náklady spojené s duševním zdravím přesahují 600 miliard eur ročně a v době pandemie Covid-19 se značně zhoršily.

Diskriminace neočkovaných?

Odpůrci protipandemických opatření se v neděli odpoledne sešli na Václavském náměstí, aby protestovali proti přijetí novely pandemického zákona. Žádali zrušení všech nařízených omezení. Podle pořadatelů dorazilo 6000 lidí. Akci pořádal spolek Úl Svobody.

Nike SB Blazer v kůži a denimu

Společnost Nike představila experimentální „Bandana“ iteraci své siluety Nike SB Blazer Mid Edge jako součást balíčku „Paisley Pack“. Svršky v kombinaci semiše, plátna, manšestru, kůže a džínoviny doplněné květinovými potisky na stranách a patě.

Sedmý test balistické rakety KLDR

Severní Korea odpálila poslední lednovou neděli do Japonského moře zřejmě balistickou raketu středního doletu. Šlo o sedmý test od začátku letošního roku a podle všeho i největší, jaký severokorejský komunistický režim podnikl od roku 2017. Nejnovější zkoušku rakety potvrdilo jihokorejské ministerstvo obrany.

Východ USA sužuje sněhová bouře

Na východní pobřeží Spojených států dorazila silná bouře, která může zasáhnout kolem 75 až 80 milionů lidí a přinést až 60 centimetrů sněhu. Kvůli nepříznivému počasí zrušily aerolinky jen v sobotu více než 3300 letů. Úřady států, které stojí bouři v cestě, občany vyzývají, aby raději neopouštěli své domovy.

Katy Perry v modelu Alexander Wang

Otevřít v galerii (2)
Katy Perry
Katy PerryZdroj: Profimedia

Zpěvačka Katy Perry odcházela po vystoupení v Saturday Night Live v New Yorku oblečená do krásného bílého modelu značky Alexander Wang a bílých lodiček. Fotografům uštědřila milý úsměv a nutno podotknout, že bílá barva dokonale kontrastovala s jejími havraními vlasy. 

To je od nás pro dnešek vše, těšit se budeme opět zítra a naše moudro na závěr zní:

"Protože, když tomu věříš, bezmezně a úplně, nakonec se ti to splní."

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze