Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče.

Ranní ptáče: Rybář Vágner se oženil. Výročí smrti JFK. Meg Ryan oslavila "šedesátku".

Valentina Lebová
23. listopadu 2021
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Meg Ryan

Krásné úterní ráno! I dnes Vám naše Ranní ptáče přináší ty nejlepší novinky z domova a ze světa. A které že to jsou? Na to se právě teď jdeme podívat.

Demonstrace po celé Evropě

Otevřít v galerii (6)
Demonstrace po celé Evropě
Demonstrace po celé EvropěZdroj: Freepik

Povinné očkování, lockdown nebo konec uznávání negativního testu při vstupu do restaurací či divadel. Evropa se potýká s novou vlnou pandemie koronaviru, počty nemocných rychle rostou a vlády přijímají stále přísnější opatření. Mnohým občanům se to ale nelíbí. O víkendu vyšly do ulic desetitisíce lidí hned v několika zemích a protesty se často zvrhly v potyčky s policií.

Vila na prodej - Klánovice - 465m
Vila na prodej - Klánovice - 465m, Praha 9

Rybář Vágner se oženil

Po ročním vztahu a krátce před čtyřicítkou vstoupil slavný český rybář Jakub Vágner do manželského svazku s německou přítelkyní. Zprávu o svatbě, která proběhla na řece Vltavě, přinesl server Extra.cz, který rovněž dodal, že nevěsta měla na sobě tradiční bílé šaty se závojem a přes ramena kožešinovou pelerínu. Vágner zase na slavnostní den oblékl smoking a cylindr s hůlkou.

Měla mindrák, dnes inspiruje nahým tělem

Otevřít v galerii (6)
Nahá jóga!
Nahá jóga!Zdroj: Profimedia

Lektorka jógy a modelka vystupující pod pseudonymem Nude Yoga Girl od roku 2015 zveřejňuje na svém Instagramu akty v jógových pozicích. Chce tak ukázat, že má toto cvičení pozitivní vliv na vnímání vlastního těla.

"Mým největším problémem v minulosti bylo, že jsem na svém těle pořád viděla chyby. To mi znemožňovalo, abych naplno milovala samu sebe,"

řekla v rozhovoru pro Social Ketchup žena, která zůstává v anonymitě a prezentuje se pouze pod svou přezdívkou.

Výročí smrti JFK

Otevřít v galerii (6)
JFK
JFKZdroj: Profimedia

Přesně 58 let uběhlo od smrti amerického prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho během atentátu v Dallasu. Kolem Kennedyho smrti koluje neustále velké množství konspiračních teorií.

Milion od Huawei

Otevřít v galerii (6)
Milion od Číňanů
Milion od ČíňanůZdroj: Freepik

Čínskou firmu Huawei podezřívá Západ z podílu na porušování lidských práv a ze špionáže pro pekingskou vládu. Firma vše popírá a v Česku lobbuje za zrušení zákazu podílet se na výstavbě mobilních sítí 5G. Milionový dar od ní teď přijala Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, jednají s ní i další školy. Univerzity v USA či Velké Británii její dary kvůli riziku a etice odmítají.

Zastávka U Prdlavky

Otevřít v galerii (6)
Zastávka U Prdlavky
Zastávka U PrdlavkyZdroj: Freepik

Autobusová linka číslo 101 pražské městské hromadné dopravy nově povede až na Žižkov. Autobusy budou stavět například i na nové zastávce U Prdlavky, která vznikla ve Slavíkově ulici v Praze 3. Název nové zastávky odkazuje k filmu Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka Vrchní, prchni!, jehož hlavní hrdina Dalibor Vrána poblíž bydlel.

Vojtěch chce nouzový stav

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) navrhl vládě, aby kvůli epidemii koronaviru vyhlásila stav nouze. Mluvčí ministerstva uvedl, že důvodem je situace v nemocnicích, které čelí náporu pacientů s covidem. Opatření by podle něj umožnilo výpomoc mediků. Ministr vnitra Jan Hamáček ale nevidí k vyhlášení nouzového stavu důvod. Záměr se nelíbil také ministrovi školství Robertu Plagovi.

Meg Ryan oslavila "šedesátku"

Otevřít v galerii (6)
Meg Ryan
Meg RyanZdroj: Profimedia

Herečka a idol mužských srdcí Meg Ryan oslavila 19. listopadu 60. narozeniny. Poprvé se na televizních obrazovkách objevila v reklamě na fastfood Burger King, kromě biologického syna Jacka vychovává adoptovanou dceru Daisy a chodila s hercem Russellem Crowem.

To je od nás vše, přejeme Vám krásný den a na závěr moudrá slova Járy Cimrmana:

"Každé zbytečné slovo je zbytečné."

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze