Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče.

Ranní ptáče: Smrtelná hra Squid Game se stane realitou. Uzavírá se uprchlické centrum.

Barbora Večeřová
15. června 2022
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Chtěli byste se zúčastnit jako hráči? Máte možnost!

Jako by toho zabíjení na světě nebylo dost. Netflix přichází s novinkou. Kromě druhé série oblíbeného seriálu Squid Game chystá i novou reality show, do které už hledá dobrovolníky... 

Serena se vrací na kurty.
Podle anglického kapitána není po prohře důvod k panice.

Squid Game se stane realitou 

Nejoblíbenější show všech dob Squid Game se vrací na Netflix. A to jak s druhou sérií populárního fiktivního jihokorejského seriálu, který se stal globálním fenoménem, tak i s novou reality show, která přenese princip Squid Game k životu. Netflix sice zatím neoznámil, jak bude hru, ve které obrovská panenka zabíjí pohledem, pokud zaznamená sebemenší pohyb, adaptovat, už teď ale hledá 456 opravdových hráčů, kteří se ve hře utkají o částku přesahující 4,5 milionu dolarů. 

 

Uzavírá se uprchlické centrum, Fiala nesouhlasí 

S dnešní půlnocí se uzavře uprchlické centrum v pražských Vysočanech. Ve čtvrtek bude na místě už jen informační služba, která bude příchozí seznamovat s tím, co mají dělat, a odkazovat je na jiná místa, kde jim pomůžou. Od začátku války letos v únoru se Krajskému asistenčnímu centru pomoci Ukrajině podařilo odbavit více než 98 tisíc uprchlíků a zajistit pro téměř deset tisíc z nich bydlení. Pražský primátor Zdeněk Hřib se má v pátek setkat s premiérem Petrem Fialou, bude požadovat přerozdělování uprchlíků do méně vytížených krajů. Fiala s uzavřením centra nesouhlasí. 

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

 

Debakl pro Anglii 

V Anglii včera fanoušci fotbalu nezažili zrovna příjemný večer. Národní tým Maďarska si totiž v Lize národů i podruhé poradil s celkem Anglie a po jednoznačném vítězství se posunul do čela své skupiny. Anglie se nyní nachází na poslední příčce skupiny, a ač je to velmi překvapivé, tak podle hráčů zatím není proč panikařit. 

"Jsme samozřejmě zklamaní, ale není důvod k panice. Je to naše první vysoká porážka za hodně dlouhou dobu. Musíme zvednout hlavy a pokračovat v přípravě na mistrovství světa. Ne každý zápas vyjde podle našich představ," 

řekl anglický kapitán Harry Kane.

 

Kim Kardashian čelí kritice, že zničila šaty Marylin Monroe 

Slavné Kim Kardashian se poslední dobou problémy nevyhýbají, naopak. Nyní byla obviněna z toho, že nenávratně zničila šaty, které vynesla u příležitosti posledního Met Gala. Šaty, které měla na sobě naposledy Marylin Monroe, když zpívala prezidentovi Kennedymu, jsou podle sběratele šatů zničené. Kim sice kvůli šatům zhubla několik kilogramů, i tak to ale nestačilo. Šaty se ji nepodařilo dopnout. Na fotce, která byla zveřejněna v pondělí, jde vidět, že ze šatů odpadly některé kamínky a jsou potrhané. Vzhledem k tomu, že jde o významnou část americké historie, musí se Kim Kardashian připravit na kritiku. 

 

Serena Williamsová se po roce vrací na kurty. Kde jinde než na Wimbledonu 

Čtyřicetiletá tenisová hvězda ještě nekončí. Serena Williamsová se tenhle měsíc vrací na kurty jako jedna z držitelek divoké karty. Včera to oznámil All England Cup na svých sociálních sítích. Wimbledon začíná 27. června, a půjde o první turnaj, kterého se Williamsová letos zúčastní. Sedminásobná vítězka minulý ročník opustila v průběhu prvního setu, do hry ji nepustilo zranění. Mnoho fanoušků po tomhle momentu začalo spekulovat o konci její kariéry, to ale Williamsová ještě očividně v plánu nemá. Uvidíme, pokud se jí podaří ovládnout 24. Grand Slam a navždy se tak zapsat do historie. 

 

Srí Lanka dává jeden den volno 

Vláda na Srí Lance se rozhodla dát všem pracovníkům veřejného sektoru den volna navíc. Důvodem je největší ekonomická krize za více než 70 let. Tento volný den má lidem sloužit k tomu, aby si pěstovali vlastní potraviny, následující tři měsíce tedy lidé nemusí pracovat v pátek. Země má momentálně problém zaplatit i za základní import, do nějž spadá právě jídlo, pohonné hmoty nebo léky. 

 

Zdroje: bbc.com, ČTK, npr.org, theguardian.cz, cnn.com 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze