Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče. Dnes by mělo, je přece pondělí.

Ranní ptáče: Spin Time hodinky značky LV. Burberry se vrací na přehlídková mola. Heidi Klum ozdobila New York.

Valentina Lebová
14. března 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Heidi Klum

Krásné pondělní ráno! Nový týden před námi a s ním i novinky, jež obletěly svět. Pohodlně se usaďte, ať můžeme začít.

Nová kolekce Burberry

Výstava Muchových a Kupkových děl otevřela novou galerii

Přehlídkou děl dvou nejslavnějších českých umělců první poloviny 20. století Alfonse Muchy a Františka Kupky zahájila provoz nová výstavní síň Expo 58 Art na pražské Letné. Výstavu nazvanou jednoduše Kupka – Mucha volně inspirovala společná pařížská přehlídka obou malířů z roku 1936.

"Je to volná reminiscence pařížské výstavy, která se konala v míčovně v Tuilerijských zahradách. Ale několik děl z té výstavy tady máme,"

uvedl ředitel pražské aukční galerie Vladimír Lekeš.

Prodej funkcionalistické vily Praha - 360m
Prodej funkcionalistické vily Praha - 360m, Praha 8

Spin Time hodinky značky LV

Otevřít v galerii (2)
Spin Time Louis Vuitton
Spin Time Louis VuittonZdroj: Se svolením Louis Vuitton

Značka Louis Vuitton aktualizovala své hodinky Spin Time o osvětlený koncept vycházející z bioluminiscence v přírodě. Tambour Spin Time Air Quantum nabízí osvětlení stisknutím tlačítka zasazeného do korunky pomocí sestavy tuctu drobných LED diod napájených baterií.

West Ham po třech prohrách zvítězil

Český záložník Tomáš Souček pomohl West Hamu v 29. kole anglické fotbalové ligy k domácí výhře 2:1 nad devátou Aston Villou. Pouze na lavičce zůstal jeho spoluhráč Alex Král, Vladimíra Coufala nepustilo do zápasu zranění.

Boje na Ukrajině si vyžádaly život amerického novináře

Život amerického reportéra a zranění jeho kolegy si podle ukrajinské policie i ministerstva vnitra vyžádal útok ruských sil ve městě Irpiň u Kyjeva. Podle ukrajinských médií je obětí útoku padesátiletý Američan Brent Renaud, který v minulosti jako filmař pokrýval i války v Iráku nebo Afghánistánu.

Burberry se vrací na přehlídková mola

Značka Burberry je synonymem pro luxusní streetwear. Díky spolupráci se značkou Supreme a kreativnímu vedení Riccarda Tisciho se po dvou letech vrací na přehlídková mola s ikonickými třenčkoty, oversized puffery, kožešinami a sportovně inspirovanými ready-to-wear prvky.

Příběh největšího letadla světa

Mrija, ukrajinský sen. Letoun Antonov An-225 byl technologickým zázrakem, pýchou národa, který bojuje s agresí Ruska. Za útrapami protknutou službu nasbíral mnoho rekordů, stejně tak úžas fanoušků letectví po celém světě.

Nový blok v Dukovanech

Vláda dá v příštím týdnu prostřednictvím ministerstva průmyslu pokyn k zahájení tendru na výstavbu nového bloku Jaderné elektrárny Dukovany. Konečného výběru se nebudou moci zúčastnit čínské a ruské firmy. Premiér Petr Fiala (ODS) to řekl České televizi.

Heidi Klum ozdobila New York

Otevřít v galerii (2)
Heidi Klum
Heidi KlumZdroj: Profimedia

Topmodelka Heidi Klum si vyrazila po nočním New Yorku. Jako správná celebrita si našla čas i na fanoušky a s úsměvem na tváři rozdala několik autogramů!

To je od nás pro dnešek vše, těšit se budeme opět zítra a naše moudro na závěr zní:

"Pondělí je startem příběhu, který nám týden přinese…“

Zdroje: seznam.cz, lidovky.cz, hypebeast.com, people.com, louisvuitton.com. burberry.com

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze