Top hledané
Výsledky (0)
Tyhle zprávy nám rozproudily krev v žilách!

Ranní ptáče: Verešová poprvé od skandálu na mole. Praha je 7. nejlepším městem světa. Jágr dnes v extralize?

Kateřina Ostrejšová
10. září 2021
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Andrea Verešová

Krásné páteční ráno, do kterého vám přinášíme novinky ze světa. Andrea Verešová se poprvé od skandálu s porno videem objevila na přehlídkovém mole. Co měla na sobě? 

McDonald's představil první burger na rostlinné bázi 

Otevřít v galerii (8)
Logo McDonald´s
Logo McDonald´sZdroj: Unsplash

Jedna z nejrozšířenějších fast foodových restaurací McDonald's představil svůj první burger na rostlinné bázi. Novinka se jmenuje McPlant a zatím se prodává pouze v Británii a Irsku. Na mezinárodní trh se dostane v lednu 2022. 

Jennifer Lawrence bude maminkou 

Otevřít v galerii (8)
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence Zdroj: Profimedia

Jednatřicetiletá herečka Jennifer Lawrence a její manžel Cooke Maroney se těší na prvního potomka! Mluvčí herečky potvrdil radostnou novinku magazínu People. Herečku zachytili fotografové při procházce v New Yorku a bylo jasně vidět, že už se jí pod oblečením rýsuje bříško. Jennifer a Cook jsou manželé dva roky. 

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Firma Billa Gatese převezme kontrolní většinu v řetězci luxusních hotelů 

Otevřít v galerii (8)
Bill Gates
Bill Gates Zdroj: Profimedia

Investiční firma amerického podnikatele Billa Gatese po navýšení podílu nyní ovládá kanadský řetězec luxusních hotelů Four Seasons. Společnost Cascade Investment v něm zvedne podíl na 71,25 ze 47,5 %. Se společností Kingdom Holding Company se dohodla, že odkoupí její polovinu za 47,5 miliardy korun. Jeden z více než sta podniků se nachází také v Praze. 

Praha je sedmým nejlepším městem světa 

Otevřít v galerii (8)
Uličky Prahy
Uličky Prahy Zdroj: Unsplash

Kdo měl možnost pobýt delší dobu v Praze nebo v ní dokonce žít s největší pravděpodobností zjistil, že je opravdu krásnou evropskou metropolí. Nyní je to ale černé na bílém! Magazín Time Out totiž vyhlásil ve svém hodnocení Prahu sedmým nejlepším městem světa. První místo získalo stalo kalifornské San Francisco a druhé Amsterdam. 

Verešová poprvé od skandálu s videem na mole 

Otevřít v galerii (8)
Andrea Verešová
Andrea Verešová Zdroj: Profimedia

Modelka Andrea Verešová se předvedla na přehlídkovém mole poprvé od skandálu s domácím videem, které zaplavilo celý internet. Zazářila na přehlídce Jany Pištějové při Bratislavských módních dnech, kde se prošla v nádherných blankytných šatech z průsvitné látky. A ve čtyřiceti letech vypadá stále fantasticky. Jak jen to dělá?  

Módní guru by oslavil 88. narozeniny 

Otevřít v galerii (8)
Karl Lagerfeld
Karl LagerfeldZdroj: Profimedia

Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších světových módních návrhářů, by dnes oslavil své 88. narozeniny. Zemřel 19. února 2019. Vyznával kultivovaný “dandy styl”, pro který jsou typické rovné střihy, symetrie a kontrast bílé a černé. Typický byl ale i pro své šedé vlasy sepnuté do culíku.  

„Když už jsem byl hodně unavený z módy, začal jsem si mé vlnité vlasy vázat do culíku. Bylo to v roce 1976. Byl to tak jednoduchý účes, že jsem u toho už zůstal,“  

svěřil se ještě před smrtí magazínu Vogue. 

Češi na festivalu sklářství získali cenu za nejlepší projekt 

Otevřít v galerii (8)
Výroba skla
Výroba skla Zdroj: Unsplash

Z benátského mezinárodního festivalu sklářství The Venice Glass Week si ocenění poroty odnesla česká společnost Art Lines. Česká expozice s názvem Czech Glass, Quo vadis?! představila v Benátkách deset umělců ve věku od osmadvaceti do osmašedesáti let s různými profesními zkušenostmi. Většina děl vznikla v průběhu posledního roku přímo pro benátský festival. 

„Je to veliký úspěch české sklářské výtvarné školy. Jak je vidět, má světu stále co nabídnout, navazuje tak na skvělou tradici a naše dobré jméno v tomto oboru ve světě,"  

řekl ČTK Ondřej Škarka ze společnosti Art Lines. 

Jágr dnešní start při rozjezdu extraligy nevyloučil 

Otevřít v galerii (8)
Jaromír Jágr
Jaromír JágrZdroj: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Jaromíra Jágra ještě minulý týden trápila bolest ramene a hlavy po ataku soupeřů Davida Šteinera a Jindřicha Baráka. Nyní už by na tom měl být zdravotně o dost lépe a trénuje s mužstvem Rytířů. V rozhovoru pro ČTK nevyloučil, že zasáhne do dnešního utkání 1. kola nové extraligové sezony s Vítkovicemi.  

"Nevím, zda budu hrát, nebo nebudu, vážně nevím. Byl jsem dvakrát u (profesora) Pavla Koláře, tam je to v klidu. Už včera jsem trénoval s týmem. Záleží spíš na tom, zda budeme mít dostatek hráčů, jak na tom ti ostatní budou,"  

řekl Jágr.  

Poslední den pracovního týdne je tu a nám nezbývá nic jiného, než vám popřát krásný a snad ještě teplý víkend. Už jich moc nebude, tak si ho užijte na maximum. Posíláme vám slova Lva Nikolajeviče Tolstoje: 

“Nevyčítej životu, co ti nedal, ale uč se oceňovat, co ti dal.” 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze