Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče. Zkuste to také.

Ranní ptáče: Zákaz smíchu v Severní Koreji. Jarní kolekce značky Jordan. Sexy Kate Hudson.

Valentina Lebová
21. prosince 2021
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Kate Hudson

Přejeme Vám krásné úterní ráno! Ani dnes nesmí chybět Ranní ptáče a s ním přehled událostí z domova a ze světa. Pohodlně se usaďte a začínáme. 

Parkanová zproštěna obžaloby

Odvolací soud zprostil obžaloby někdejší ministryni obrany Vlastu Parkanovou. Ta byla obviněna z příliš drahého nákupu vojenských dopravních letadel CASA. Vinu však nelze obhájit a rozsudek je pravomocný. Uvedl server Aktuálně.cz.

"Nebylo shledáno porušení povinností při realizaci zakázky na nákup transportního letounu CASA C-295M,"

zněl jeden z hlavních argumentů pravomocného verdiktu.

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Trump žaluje newyorskou prokuraturu

Otevřít v galerii (4)
New York
New YorkZdroj: Pixabay

Bývalý americký prezident Donald Trump podal žalobu na generální prokurátorku státu New York Letitii James ve snaze zastavit vyšetřování, které její úřad vede ohledně podezření z daňových úniků ve firmě The Trump Organization.

Válek končí s podnikáním

Nový ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) ukončí podnikání ve firmě, která pořádá školení pro lékaře. Jde o podnikatelskou činnost neslučitelnou s funkcí ministra, věc ministr vyřeší v zákonné lhůtě 30 dnů, uvedl Deník N. Válek je jediným společníkem a jednatelem firmy Avtokrat Consult.

Zákaz smíchu v Severní Koreji

Kim Čong-un si v pátek připomněl desáté výročí úmrtí svého otce Kim Čong-ila. Severokorejci mají 11 dní zakázáno projevovat jakékoli známky štěstí. Jde o výslovný zákaz smíchu a popíjení alkoholu. V den výročí Kim Čong-ilovy smrti, 17. prosince, měli Severokorejci dokonce zakázáno chodit nakupovat potraviny.

Konec fiakrů v Praze

Otevřít v galerii (4)
Konec fiakrů v Praze
Konec fiakrů v PrazeZdroj: Pixabay

Praha zruší od ledna roku 2023 místa, která využívají kočí pro odstavování turistických fiakrů. V pondělí to schválili radní změnou tzv. tržního řádu, který určuje, kde a co je možné v metropoli prodávat. Podle radního Adama Zábranského (Piráti) je provoz koňských povozů ve městě problematický a zvířata podle odborníků trpí.

Jarní kolekce značky Jordan

Otevřít v galerii (4)
Jarní kolekce značky Jordan
Jarní kolekce značky JordanZdroj: Hypebeast.com

Jak se zdá, příští rok bude pro značku Jordan opět slibný. Ta představila svou jarní "retro" kolekci, která zahrnuje patnáct nových designů včetně modernizovaných MJ' modelů a také návrat klasické barvy Air Jordan 12 „Playoff“. Podle tiskové zprávy značky bude tato nejnovější řada zahrnovat rozšířenější velikosti pro ženy a zaměří se na uvedení udržitelnějších materiálů.

Itálie zpřísňuje pravidla

Od 1. ledna 2022 bude muset mít každý lyžař nebo snowboardista v Itálii na sjezdovce sjednané pojištění odpovědnosti za škody způsobené třetí osobě a potvrzení o tomto pojištění v anglickém jazyce stále u sebe. Informovala o tom Česká asociace pojišťoven. Vyplývá to z nového zákona, kterých schválila italská vláda.

Sexy Kate Hudson

Otevřít v galerii (4)
Sexy Kate Hudson
Sexy Kate HudsonZdroj: Profimedia

Herečka Kate Hudson předvedla svůj štíhlý pas v těsné černé lyžařské kombinéze na World Snow Polo Finals v Aspenu v Coloradu. Blonďatá kráska tak hravě strčila do kapsy dívky o generaci mladší.

To je od nás pro dnešek vše, těšit se budeme opět zítra a jak řekl Mark Twain:

"Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání."

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze