Raw Edges a jejich luxusní hrany

Britské duo Raw Edges a výrobce Caesarstone odkazují v podobě nábytku připomínající ostrovy ke své domovině. Ty jsou samostatné stejně jako kuchyňská linka nebo koupelnový díl z jejich luxusní dílny.
27. dubna 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Bydlete přepychově 

Futuristicky vyhlížející nábytek může zprvu vzbuzovat obavy, ale když se na něho podíváte jako na celek, sáhnete si na prvotřídí materiál, necháte se okouzlovat příjemnou barevností. Po této zkušenosti obavy vystřídají úžas a zalíbení.

Převažující geometrické tvary do sebe přesně zapadají. Subtilní plochy zapadají do nosných mohutných konstrukcí. Vše funkční, luxusní a nadčasové. Propojené hravými dekory, podtržené nezvyklou strukturou a ornamentem.

Dotkněte se hrany, která pohladí

Celá kolekce používá 7 barev od firmy Caesarstone 'Classico' s přirozenými povrchovými úpravami v různých odstínech perleťově šedých až po tmavě hnědou a barvu dřevěného uhlí.

Luxusní byt s terasou Troja 145m
Luxusní byt s terasou Troja 145m, Praha 7

Co takhle sprchu?

Tu si klidně dopřát můžete se vším luxusem. V tomto koupelnovém díle se kombinuje hladký křemenný povrch s hřejivým regenerovaným dřevem a keramikou. Sklo je zde oživováno pestrobarevnými přísadami.

Smysl pro detail v každém okamžiku

Kromě běžných obývacích sestav firma nabízí i hravé kousky, jako je pingpongový stůl, nádrž na ryby a další dřevěné bloky.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (12)

View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger