Top hledané
Výsledky (0)
Britská luxusní značka bot a doplňků Charlotte Olympia je na trhu poměrně krátce, ale už si stihla vydobýt své postavení ve světě módy. A pro čas vánoční vytvořila okouzlující kousky plné slavnostní červené!

Red for Rudolph: nohy až do nebe s luxusními střevíčky Charlotte Olympia

Martina Šmalclová
22. prosince 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Red for Rudolph - Charlotte Olympia

Luxusní tečka do červeného!

Jak lépe zahájit vánoční sezónu než vášnivou červenou? Charlotte Olympia moc dobře věděla, že tohle bude nejspíš tečka do černého, tedy do červeného – a taky že byla! Svou hravou kampaní Red for Rudolph pobavila a především zaujala. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Život na vysoké noze s kouzelnými střevíčky Charlotte Olympia

Pro sezónu plnou kouzelné atmosféry, lásky a oslav, vytvořila Charlotte Olympia kousky s hříšně vysokými podpatky. Napadá nás, že po jejich nazutí musí mít nohy do nebes snad každá žena. Kolekci tvoří jednoduché střevíčky Bacall, exkluzivnější Wallace nebo luxusní Dolly se zlatou platformou.

Nepatříte zrovna mezi příznivce vysokých podpatků? Nevadí, britská značka vytvořila kousky i pro ty, co se drží raději při zemi.

Pronájem rodinné domu Praha 6 Suchdol – 208
Pronájem rodinné domu Praha 6 Suchdol – 208, Praha 6

Hravé kočičí baleríny a slippers pro maximální pohodlí!

Patříte mezi milovníky koček? Pak je kolekce Red for Rudolph pro vás tou pravou. Roztomilé baleríny, slippers a pantofle s kočičí hlavou, v odstínech modré, černé a červené, vás dostanou! Pokud by se vám zdály kousky málo barevné, Charlotte Olympia nabízí i pestrobarevnou divočinu s ananasem, drakem, zebrou nebo květinovou zahradou. Pamatujte ale, že méně je více a zbytek outfitu dolaďte jednoduššími kousky.

Red for Rudolph nabízí kousky pro celou rodinu

Luxusní boty a doplňky můžete pořídit také svým nejbližším. Charlotte Olympia vytvořila obuv i pro vaše ratolesti a k nim přidala navíc batoh nebo tašku přes rameno – vše samozřejmě s kočičím motivem. A ani pánská populace nepřijde zkrátka – pořídit svému drahému můžete luxusní nazouváky s pavučinou nebo kočičími oušky.

Ať je tahle kolekce jakkoliv bláznivá, nám se líbí a dáváme palec nahoru!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Botník bláznivé “kočičí mámy”

Hned zkraje se musím přiznat k tomu, že o luxusní značce Charlotte Olympia slyším poprvé a tudíž tato kolekce je pro mě taková jedna "malá velká" prvotina. Po shlédnutí všech kousků mám takový neutrální pocit.

Na jednu stranu se mi moc líbí plejáda stříbrných střevíčků s hříšně vysokými podpatky. Konkrétně mě zaujaly ty s tím opravdu tlustým a zajímavě zahnutým podpatkem. Ze mě by to zřejmě udělalo třímetrovou Godzillu na pochodu, ale na druhou stranu s maximálně dlouhýma nohama, které jen tak někdo nemá…Pokud by si však takové botky vzala žena, která měří něco nad 150 cm, efekt by byl katastrofální! Sice by se Vám po městě chodilo pohodlně (i po kočičích hlavách v centru), ale z vašich nohou by se stala stříbrná kopýtka na pochodu!

Zbytek kolekce jsem už vnímala jako botník bláznivé “kočičí mámy”. Pro děti OK, ale pro dospělou ženu?! Raději ne-e...

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze