Top hledané
Výsledky (0)
Milovnice hravého luxusu, těšte se. Mladší a hravější sestra Valentino je tu.

RED Valentino míří do Čech. Svůj butik otevře v Praze už na podzim!

Martina Šmalclová
24. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
Barbora Podzimková

RED Valentino zavítá do Maiselovy ulice

Pro všechny příznivkyně luxusních kousků s mladistvým elánem, puncem romantiky a ženskosti máme dobrou zprávu. Koncem listopadu otevře svůj první český monobrand butik značka RED Valentino. Pište si Maiselova 41, právě tady bude butik o rozloze 185m2 sídlit.

Streetstyle v kombinaci s haute couture

Značka RED Valentino se vyznačuje kombinací propracovaných prvků haute couture s prvky streestylové módy. Pokud tedy chcete působit sofistikovaně, sebevědomě a zároveň šik, pak je nejmladší z linií Valentino tou správnou volbou.

Pod RED hledejte šaty

Modely RED Valentino kladou důraz na něžnost a ženské siluety. V kolekcích značky tak můžete kromě nesmrtelných džínů pravidelně obdivovat sukně, elegantní halenky nebo šaty, které jsou hlavním elementem luxusních kolekcí. Jsou to totiž právě Romantické Excentrické Šaty (Romantic Eccentric Dress), jež se ukrývají pod zkratkou RED.

Byt Smetanovo nábřeží 191m
Byt Smetanovo nábřeží 191m, Praha 1

 Jak bude vypadat AW 2018?

Jelikož bude butik otevřen během podzimu, bude v něm pro vás připravena okouzlující kolekce AW 2018. Co na vás čeká? Romantické šaty v moderním pojetí plné lesku a metalízy, pletené svetry, plisované sukně, stylové kabáty a bundy nebo luxusní kozačky.

V kampani exceluje Barbora Podzimková

A i v reklamní kampani AW 2018 má Česká republika nezastupitelnou roli. Jednou z jejich tváří se totiž stala vítězka prestižní soutěže Elite Model 2014, česká topmodelka Barbora Podzimková. Na to, jak jí to v modelech nesvázaných konvencemi sluší, se podívejte v naší fotogalerii.

Zajímá vás, kdo to vlastně za otevřením butiku stojí? Literix Group s.r.o.! Firma, která v luxusní Pařížské ulici provozuje butiky jako Dolce & Gabbana, Brunello Cucinelli, Salvatore Ferragamo nebo Hogan.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
RED Valentino
Maiselova 41 110 00 Josefov