Top hledané
Výsledky (0)
Vybírám to nejlepší pro ženskou krásu

Redaktorka na lovu dárků: Poradí vám, jak na to!

Dominika Žejdl
14. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty

Vánoce se pomalu blíží a já už lehce panikařím, protože mi pořád chybí asi padesát procent dárků! Mezi nimi jsou dárky pro moje nejlepší kamarádky a maminku.

Dlouho jsem přemýšlela, do jakého obchodu vyrazím, nakonec jsem se rozhodla pro luxusní Lancôme Beauty Institute na Praze 1 na Jungmannově náměstí. Chodím kolem něj už totiž docela dlouho, ale nikdy jsem nedostala odvahu vstoupit dovnitř. Znáte to, prodavačky bývají často nepříjemné a někdy přímo arogantní a na to nemá nikdo náladu. Za zkoušku nic nedám, řekla jsem si, když jsem si prohlížela luxusně zabalené produkty z venku. Tak jsem se odhodlala a vstoupila dovnitř.

Moje nadšení z luxusního butiku se ještě prohloubilo...

Butik v tuto dobu dýchá příjemnou vánoční atmosférou, což jsem dnes po náročném pracovním dnu ocenila. Cítila jsem se příjemně a uvolněně.

Okamžitě se mě ujala blonďatá obchodní asistentka, která mě překvapila tím, jak byla milá a ochotná mi pomoci s výběrem dárků.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Chvilku jsme si spolu povídali o tom, co tento Beauty Institute vlastně představuje. Spojuje krásu, luxus a odpočinek. A to je něco, co hledá každá žena. Navíc se jedná o jediný butik značky Lancôme v Evropě. Naleznete tu vše, od parfémů, až po pečující kosmetiku a kosmetické ošetření.

Ačkoli bych si ráda povídala dál, čím butik vyniká, nemám bohužel moc času, protože pospíchám na vánoční večírek. Přesouváme se tedy k vánočním balíčkům a jdeme na to.

Koho dnes uděláte šťastným?

Hned naproti vchodu byly vystavené perfektně zabalené vánoční balíčky s luxusní dekorativní a pečující kosmetikou na podstavcích s nápisem: „Koho dnes uděláte šťastným?“. Hned mi to vykouzlilo úsměv na tváři. Právě proto jsem přece přišla! Udělat někomu radost.

Samozřejmě pro každou z žen, kterým jsem přišla dárky koupit, potřebuji něco jiného. Maminka nemá ráda výrazné odstíny, a co se týče mých kamarádek, ty je zase naopak naprosto milují. Měla jsem štěstí. Po celé prodejně byly vystavené krásné vánoční sety spojující několik luxusních produktů dohromady. Stačilo se jen rozhodnout, který si odnesu.

Pro maminku něco decentnějšího

Moje maminka sice pracuje na vedoucí pozici jako jednatelka ve firmě, ale na žádný výrazný make-up si nepotrpí. Má raději přirozený vzhled. Co vím je, že si potrpí na kvalitní řasenky a odličovadla. Moje volba dárkového setu byla tedy jasná.

Zvolila jsem luxusní balíček s nejprodávanější řasenkou Lancôme Hypnôse, černou tužkou na oči Mini Crayon Khol a speciálním dvoufázovým odličovačem Mini Bi-Facil. Vím, že tím ji rozhodně potěším. Obchodní asistentka mi ještě ukázala set péče o pleť s luxusním sérem Advanced Génifique, které je regenerační, hydratační a vhodné pro každý typ pleti. Nakonec se rozhoduji i pro něj, protože mamka si přeci zaslouží jen to nejlepší.

Kamarádkám vybírám trochu odvážnější dárky

Pro kamarádky to beru zase z jiného konce! Jsme mladé, divoké a můžeme si ještě dovolit experimentovat a nosit výraznější odstíny. Volím tedy stejné luxusní balení dekorativní kosmetiky, jen v jiném provedení.

Balíček obsahuje nejoblíbenější řasenku značky Lancôme Hypnôse nebo Monsieur Big, tužku na oči Mini Crayon Khol a červenou rtěnku Mini L´Absolu Rouge nebo sytě růžovou tekutou rtěnku Matte Shaker. Každé tedy beru jeden z nich a jsem šťastná, že mám hotovo!

Ceny balíčků byly kolem 850 Kč, což je běžná cena jen za řasenku. Jedná se tedy o luxus dostupný pro všechny!

V Lancôme Beauty Institutu ale nabízejí mnohem více, než jen luxusní kosmetiku. K dárku tak můžete vybrat i ošetření pleti, Fusion masáž, která obsahuje ty nejlepší masážní techniky nebo Školu líčení, kde vám představí, jak pečovat o pleť a jaké jsou nejnovější trendy v líčení. To si myslím, že je naprosto úžasné.

Ačkoli jsem přišla vybrat dárky pro někoho jiného, ani já jsem neodolala!

Měla jsem ještě chvilku čas a vzhledem k tomu, že jsem potřebovala kvalitní make-up (bez něj a dobré ranní kávy se neobejdu), hned jsem jeden vyzkoušela a nechala se nalíčit. Vybrala jsem lehký krycí make-up Teint Idole Ultra Wear (odstín 1), který se dá vrstvit a je možné tak jeho intenzitu na obličeji krásně korigovat.

La vie est belle a krásná Julia Roberts

Když už jsem tu, rovnou jsem vyzkoušela vůni La vie est belle. Znám ji moc dobře, nejen díky nádherné a usměvavé Julii Roberts z reklamní kampaně, ale protože ji mám doma, jen v jiném provedení, L'Éclat. Parfém je svěží a úžasný, škoda jen, že po jeho použití nemám stejně krásný úsměv jako Julia. Nebo co myslíte?

Nakupovala bych dál, ale už je čas vyrazit…

Z luxusního Lancôme Beauty Institutu odcházím nejen s krásnou vizáží, za kterou vděčím šikovné obchodní asistentce, ale také s perfektními dárky, které pod stromečkem jistě vykouzlí úsměv na tváři. Škoda jen, že nemám více času... Z vitrínek se na mě usmívalo tolik krásných produktů, kterým bych jistě nedokázala odolat. Tak snad příště.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Lancôme Beauty Institute
Jungmannovo náměstí 20 Praha Česká republika
296 333 770