Top hledané
Výsledky (0)
Pokud hledáte jednu z nejlepších a nejšetrnějších žehliček, která má navíc krásný nadčasový design a luxusní povrchovou úpravu, ghd je jasnou volbou. Nákupem zároveň podpoříte výzkum rakoviny prsu.

ghd žehličky na vlasy: do boje se zákeřnou nemocí

Ivana Růžičková
27. listopadu 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Break the rules, not your hair!

Vlasová revoluce

V roce 2001 značka ghd způsobila revoluci ve stylingu vlasů díky představení nové luxusní žehličky. Tento luxusní profesionální pomocník, navržený pro potřeby špičkových kadeřnic ve vlasových salonech, může však být jednoduše využit pro domácí úpravu vlasů. Ghd i nadále pokračuje ve vývoji svých produktů a zůstává lídrem na trhu v oblasti vlasového stylingu s širokou nabídkou profesionálních kartáčů, žehliček a novou řadou fénů ghd AIR™. 

Šetrnost nade vše

Všechny luxusní produkty této značky jsou k vlasům velmi šetrné a ani vyšší teplota vlasy nenaruší. Díky nové technologii Tri-Zone® jsou vlasy chráněné od kořínků ke konečkům a tudíž nehrozí žádné nenávratné poškození. Nynější žehličky dokáží vlasy nejen vyrovnat, ale i vytvořit objemné vlny. Doporučejeme vyzkoušet žehličky z nové kolekce ghd COPPER LUXE a bestseller z limitované edice ghd V COPPER LUXE PREMIUM GIFT SET v krásném měděném provedení s kterými vyklouzíte jakýkoliv účes.

Růžová pomáhá

Nákupem růžové žehličky z kolekce ghd electric pink zároveň podpoříte dobrou věc. Za každou prodanou žehličku totiž společnost ghd věnuje 10 britských liber nadacím zaměřeným na rakovinu prsu. Již se vybralo neskutečných 10 milionů liber a vybraná částka díky popularitě luxusních produktů a projevené solidaritě neustále vzrůstá. Zároveň můžete darovat libovolnou částku a podpořit tak nákladný výzkum. 

Luxusní byt na pronájem Praha 1 - 140m
Luxusní byt na pronájem Praha 1 - 140m, Praha 1

Vlasy nedefinují osobnost ženy

Společnost ghd spolupracuje s dobročinnými spolky, které se soustředí na vnímání krásy žen nejen během léčby a poukazují tak na význam ženského sebevědomí. Krásné vlasy totiž nejsou jedinou chloubou ženy a nedefinují její osobnost. Na webu značky ghd můžete tudíž nalézt i návody na vázání šátků, nejlepší triky na nošení paruk a dokonce i tipy na líčení.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze