Top hledané
Výsledky (0)
Nicole Kidman, Uma Thurman, Juliana Moore či Penelope Cruz se představují v podobě, v jaké jste je ještě neviděli. Fotograf Peter Lindberg pořídil vyzývavé snímky těchto a dalších hereček v jejich přirozené kráse, bez retuší.

Revoluční a provokativní: luxusní kalendář Pirelli 2017

Eva Ledecká
07. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Uma Thurman

Německý fotograf Peter Lindberg slaví úspěch

Jeho fotografie v luxusním kalendáři Pirelli 2017 jsou originální, inteligentní a revoluční. Celkem 14 krásných hereček pózovalo fotografovi bez přehnaného make-upu, složitých účesů a stylizace. Peter Lindberg získal od vydavatele magazínu Pirelli pro tvorbu kalendáře naprostou svobodu a využil ji opravdu bravurně.

Kalendář Pirelli 2017: luxus v podobě přirozenosti

Fotograf se snažil o vyjádření nejhlubších a nejcitlivějších aspektů osobnosti herček prostřednictvím jejich výrazu, pohledu a polohy. Fotografie v kalendáři Pirelli 2017 představují nový způsob oslavy ženské krásy. Záměrně nejsou herečky oblečeny do luxusních rób a není jim dopřán ani glamour vzhled. Cílem fotografa bylo pořídit snímky slavných hereček tak, aby působily jako obyčejné ženy.

Gala večer při představení kalendáře proběhl na červeném koberci v Cité du Cinema Paris, luxusním filmovém studiu navrženým Lucem Bessonem. Kalendář Pirelli 2017 představuje již 44. edici od roku 1964.

Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m, Praha 9

V kalendáři se představují jedinečné snímky těchto hvězd: Jessica Chastain, Penelope Cruz, Nicole Kidman, Rooney Mara, Helen Mirren, Julianne Moore, Lupita Nyong'o, Charlotte Rampling, Lea Seydoux, Uma Thurman, Alicia Vikander, Kate Winslet, Robin Wright, Zhang Ziyi.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
PIRELLI & C. S.P.A.
Viale Piero e Alberto Pirelli, 25 20126 Milano Italy
+39 02 6442 1