Top hledané
Výsledky (0)

Exkluzivní koncert: mistr akordeonu Richard Galliano zahraje 31.10. na Strunách podzimu

Eva Ledecká
18. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Richard Galliano

Pokud si myslíte, že akordeon nemá v jazzu ani klasice své místo, o opaku vás přesvědčí akordeonista Richard Galliano. V rámci festivalu Struny podzimu zahraje v Rudolfinu již 31. 10.

Struny podzimu slibují i tento rok nezapomenutelné hudební zážitky. Až do 9. 11. budou Prahou znít luxusní tóny hudebních mistrů z celého světa. Poslední říjnový večer ve 20:00 zaplaví sál v Rudolfinu jedinečný zvuk akordeonu.

Richard Galliano
Richard Galliano
Radek Baborák

Richard Galliano je špičkový akordeonista z Cannes, který se tomuto nástroji začal věnovat již ve svých 4 letech. Měl jedinečného učitele v podobě svého otce, harmonikáře původem z Itálie.

Studoval v Nice na konzervatoři a nakonec se usadil v Paříži, kde spolupracoval s uměleckým orchestrem a významnými osobnostmi hudebního světa jako Brigitte Fontaine, Charles Aznavour nebo Enrico Rava.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Exkluzivní koncert v Rudolfinu s Baborák Ensemble

V Rudolfinu si zahraje společně s Radkem Baborákem, předním českým hornistou a vítězem mnoha hudebních soutěží. Radek Baborák byl sólistou České filharmonie a založil vlastní luxusní hudební těleso Baborák Ensemble. Právě s ním doprovodí francouzského mistra akordeonu.

Jedinečná kombinace hudby Richarda Galliana, ve které se mísí jazz, klasika i etno, a Baborák Ensemble slibuje unikátní hudební zážitek a exkluzivní koncert, který se již možná nikdy nebude opakovat. Nenechte si ujít luxusní večer!

Lístky na jedinečný koncert, který se koná 31. 10. můžete koupit ZDE

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Struny podzimu
STRUNY PODZIMU S.R.O. Palackého 1/740 110 00 Praha 1
224 946 508