Top hledané
Výsledky (0)
Pokud jste si dříve mysleli, že Rihanna skončí u navrhování líčení, byli jste na hodně velkém omylu.

Savage x Fenty: Rihanna návrhářkou luxusního spodního prádla!

Dominika Žejdl
09. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Spodní prádlo Savage x Fenty - By Rihanna

Neodolatelná a sexy barbadoská zpěvačka Rihanna ukázala, že toho umí mnohem víc, než jen zpívat. Po obrovském úspěchu s beauty kolekcí Fenty a sportovním oblečení teď přichází s dalším překvapením. Přivítejte očekávanou kolekci spodního prádla Savage x Fenty, která je navržena pro každou ženu, které nechybí zdravé sebevědomí!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Luxusní spodní prádlo pro každou z vás!

Řada Savage x Fenty obsahuje 90 kousků luxusního spodního prádla. Největší pozitivum na celé kolekci je, že RiRi myslela na všechny ženy. Tedy nejen na ty štíhlé, ale i plnoštíhlé. Podprsenky jsou k dispozici od velikosti 34A až do 44DD a další kousky jsou dostupné ve velikostech XS až 3XL. A teď se s námi podívejte na to, jaké kousky zpěvačka do našich šuplíků přináší.

Nechybí podvazky ani luxusní krajky

Rihanna při navrhování luxusních kousků přemýšlela i nad pohodlností, proto je mnoho z nich určeno pro denní nošení. Kolekce U Cute nadchne moderní dívky s láskou k luxusní a sexy krajce. Kolekce Damn obsahuje podvazkové pásy a různé sexy sety. Pro BAD girls je zde speciální kolekce Black Widow, která je podle zpěvačky riskantní a ultra sexy! Právě tahle podle nás nejvíce odpovídá nespoutané a sexy duši krásné Rihanny, nemyslíte?

Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m, Praha 9

Ačkoli je řada spodního prádla Savage x Fenty opravdu různorodá a občas velmi sexy, je navržena hlavně pro ženy. Rihanna chce, aby z něj každá měla radost a cítila se sebevědomě. To je přeci u žen to nejdůležitější.

"Ženy by měly nosit spodní prádlo pro své zatracené JÁ," svěřila se RiRi. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Riri je skvělá zpěvačka, ale její navržené spodní prádlo je katastrofa!

Dejte komukoliv tým “kreativců” a vypadne vám z toho třeba i kolekce spodního prádla. Ano já vím, tady jsem si dost rýpla, ale nemůžu si zkrátka a dobře pomoct! Riri je super zpěvačka a jisté cítění pro módu má určitě taky, ale tady vidím více přešlapů a porušení “copywrightů” ze sexshopů než cokoliv jiného.

Velké plus je rozhodně to, že díky svým kyprým tvarům z Barbadosu myslí Rihanna i na prostorově výraznější typy žen. OK, ale co má proboha znamenat to lemování z peří okolo ňader?! (A tím myslím všechny ty tři modely XXL.) Z mého pohledu je to jak z vykřičeného domu a když už peří, tak ho dám spíš na velikosti, kde dokáže opticky zvětší poprsí.

Kromě těch korzetů, které má na propagačních fotkách Riri, jde o hotovou katastrofu. A proto všem dámám radím, aby si raději došly do prověřených obchodů typu La Perla, Palmers (mají taky větší čísla podprsenek) nebo Agent Provocateur. Na nějaký Savage x Fenty kašlete... pokud ovšem nemíříte do ulice Ve Smečkách.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze