Top hledané
Výsledky (0)
Ačkoliv šlo o velmi drahou nemovitost vzhledem k lokalitě, pro zpěvačku Ritu Oru ve skutečnosti patří k těm levnějším, které vlastní.

Rita Ora koupila nevlastním dcerám plážové sídlo na Novém Zélandu. Doufá, že tak navážou bližší vztah

Denisa Zajíčková
22. listopadu 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Sídlo Rity Ory v Aucklandu

Populární zpěvačka Rita Ora se rozhodla k velkému kroku. Se svým manželem režisérem Taika Waititem. Honosné sídlo na pobřeží v novozélandském Aucklandu je vybaveno bazénem a manželům bude sloužit coby základna pro návštěvy Taikovýh dcer, které žijí se svou matkou, filmovou producentkou Chelsea Winstanley. 

Manželům to velmi sluší

Manželé, kteří se vzali loni v srpnu, koupili svou nemovitost v překrásném Aucklandu. A to, ačkoliv spoustu času tráví ve Spojeném království. Žádná náhoda to však není. Waititi se na Novém Zélandu narodil a má tu také svou rodinu. Jeho první žena Chelsea Jane Winstanley je novozélandská filmová producentka a žije s dětmi ve Wellingtonu. Nutno však říct, že její bungalov je o dost skromnější než nový dům exmanžela.

Svou volbu manželé odůvodnili potřebou mít někde domov i někde jinde, Waititi ale nejspíš rozhodl. Na ostrově má také tatínka a dělit svůj čas mezi manželku a zbytek rodiny není jednoduché. Rita už ale začala nakupovat nábytek a těší se, až dům vybaví podle svých představ. S nevlastními dcerami si prý báječně rozumí a už spolu byly dámy na několika krásných dovolených. Až nebude mít zpěvačka čas se o nemovitost starat, pravděpodobně v budoucnu připadne právě nevlastním dcerám. Zdá se, že tohle není žádná zlá macecha z pohádky!

Prodej luxusní prvorepubliková Vily 450 m²
Prodej luxusní prvorepubliková Vily 450 m², Okolí Prahy

Vánoční svátky v novém

Doufají, že tu společně jako rodina stráví první Vánoce. Rozlehlý dům se může pochlubit čtyřmi ložnicemi, bazénem verandou, soukromými zahradami, velkou garáží, terasou a úžasným výhledem na záliv. Jeho prodejní cena z něj dělá vůbec nejdražší dům na tomto plážovém pobřeží. Stále je však o dost levnější, než viktoriánský dům v Londýnském Primrose Hill, který Rita Ora koupila před dvěma lety. To bylo ještě zhruba o 40 milionů dražší. Je vidět, že zpěvačka si na luxus zkrátka potrpí!

Tmavě šedý dům se nachází na třípatrovém útesu a rozkládá se na rozlehlém pozemku s vlastním přístupem na pláž. Tropická vedra si ale manželé rozhodně neužijí. V Aucklandu je v září až listopadu jaro, kdy průměrné teploty vystoupají k 11–19 °C. S ním také přichází období dešťů. Léto tu začíná v prosinci a končí v únoru. Nejvyšší teploty v tomto období dosahují 15–24 °C, ačkoliv se může stát, že teploty mohou překročit 30 °C. Srážky jsou obvykle nižší než v zimě. Na podzim, který trvá od března do května, je kolem 20 °C. A v zimě, která je tu od června do srpna, je kolem 15 °C. Na opalování to ve většině dnů nejspíš nebude. 

Zajímavá místa v Aucklandu

Každý, kdo Zéland navštívil, však zpěvačce potvrdí, že jde o překrásné místo s unikátní atmosférou. Co zajímavého najdete v Aucklandu?

  • Sky Tower: Sky Tower je nejvyšší budova v Aucklandu a jedna z nejvýznamnějších ikon města. Nabízí neuvěřitelný výhled na město a okolní krajinu. Pro odvážné existuje možnost výstupu na vyhlídkovou plošinu nebo dokonce na skleněnou podlahu.
  • Auckland Art Gallery: Tato galerie je domovem rozsáhlé sbírky umění, včetně děl od evropských mistrů, maorského umění a moderních děl novozélandských umělců.
  • Auckland War Memorial Museum: Muzeum je jedno z nejvýznamnějších na Novém Zélandu. Poskytuje pohled na historii Nového Zélandu, včetně vojenských konfliktů, kultury Maorů a přírodní historie. Nachází se v krásných zahradách Auckland Domain.
  • Devonport: Když se přepravíte trajektem do přístavní části Devonport, můžete prozkoumat malebné uličky, historické budovy 
  • Piha Beach: Pokud máte rádi pláže, nedaleká Piha Beach nabízí spektakulární pobřežní scenérie, černý písek a vynikající podmínky pro surfování.
  • Auckland ZOO: Pro milovníky zvířat je Auckland ZOO skvělým místem k návštěvě. Nabízí širokou škálu zvířat a interaktivních výstav, zaměřených na ochranu a vzdělávání.
  • Viaduct Harbour: Tato moderní přístavní oblast je plná restaurací, barů a obchodů. Je to skvělé místo na romantické procházky podél vody a na večeři s výhledem na přístav.
Otevřít v galerii (1)
Nový dům má být také domovem pro nevlastní dcery
Nový dům má být také domovem pro nevlastní dceryZdroj: Profimedia

Kdo je Rita Ora?

Rita Ora, narozená 26. listopadu 1990 v Prištině, bývalém Jugoslávii (dnes Kosovo), je jednou z nejtalentovanějších a nejvýraznějších hudebních osobností současnosti. Její hudební kariéra začala v Británii, rychle se ale stala mezinárodní hvězdou. Nebojí se ale ani filmu. Zahrála si například v trilogii Padesát odstínů. Ztvárnila mladší Greyovu sestru Miu. Vidět jste ji mohli také v komedii Pokémon: Detektiv Pikachu.

Těžké začátky

Vyrůstala v Londýně a již v mládí projevovala vášeň k hudbě. Její kariéra začala nabírat na obrátkách, když byla objevena hudebním producentem DJ Freshem. Jejich spolupráce na skladbě Hot Right Now se stala velmi úspěšnou a dostala Ritu do povědomí široké veřejnosti. Tato píseň se stala jedním z nejúspěšnějších debutových singlů v Británii a pak už to šlo velmi rychle. 

Není však jen hudební a filmovou hvězdou. Je také považována za módní ikonu, která dbá na luxusní nadčasové kousky - umí ale i pořádně šokovat. Její výrazný a odvážný styl ji právem řadí mezi módní hvězdy. Stala se také tváří několika módních značek. Umí skvěle kombinovat různé styly, při určitých příležitostech však vsází na extravaganci.

Zdroj: redakce, thesun.co.uk, dailymail.co.uk, nbc.com 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze