Top hledané
Výsledky (0)
Pražská lokalita Karlín se v posledních letech stává jedinečným místem pro život. Vzniklo zde spoustu vynikajících restaurací, kaváren a vináren. Bydlení u řeky v projektu River Diamond může být splnění vašeho snu o luxusu.

River Diamond: luxusní život u řeky

Eva Ledecká
01. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Nejedná se sice o zcela nový projekt, přesto by neměl zůstávat bez povšimnutí. Díky své jedinečné poloze u řeky Vltavy, zajímavé architektuře i nadstandardnímu vybavení včetně dokonalých služeb, je opravdovým „residenčním diamantem“.

Residence se nachází na Rohanském nábřeží poblíž cyklostezky, která vede podél řeky, tenisových kurtů, golfového hřiště i fitness centra. Nové luxusní podniky Karlína lákají ke strávení příjemných večerů na svých terasách a letních zahrádkách. Za méně než 15 minut se autem dostanete kamkoliv v centru Prahy. Residence se nachází v docházkové vzdálenosti od metra i tramvaje.

Byty provedené v luxusu

V residenci River Diamond najdete luxusní byty o různých výměrách na prodej či pronájem. Pyšní se nadstandardním zařízením a luxusním vybavením. O interiérový design se postaral ateliér Mimolimit s interiérovou návrhářkou Bárou Škorpilovou. Některé byty mají terasy nebo balkony, odkud se naskýtá luxusní výhled na panorama Prahy. K bytům automaticky patří parkovací stání a sklep. Pyšní se nadstandardním zařízením a luxusním vybavením. Objekt je vybaven recepční i bezpečnostní službou, která je v chodu 24 hodin denně.

Spodní části mezonetových bytů mají svůj vstup na soukromou předzahrádku ve vnitřním zahradním dvoře, kde najdete velmi příjemný prostor pro relaxaci s jezírky a mezi zelení.

Luxusní byt s terasou 245m
Luxusní byt s terasou 245m, Praha 8

Luxusní moderní architektura

Residence River Diamond se pyšní vysoce moderní architekturou, za kterou stojí renomovaná firma Šafer Hájek Architects. Jižní křídlo objektu je obložené pískovcem a tvoří abstraktní kompozici. Balkony míří na stranu k řece a zajímavě se na objektu střídají. Vstup do objektu vede z okolní pěší zóny a do garáží v suterénu se dostanete podzemním tunelem. 

Mají tu své místo i komerční plochy, kde se nachází luxusní obchody.

Residence se začala stavět v roce 2004 a v roce 2007 získala ocenění Stavba roku.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506