Top hledané
Výsledky (0)
Nový přírustek do rodiny, gratulujeme!

Robert Pattinson a Suki Waterhouse oslavují první miminko. Na veřejnosti se ukázali s růžovým kočárkem

Zuzana Hudáčková
30. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
První procházka v Los Angeles s kočárkem

Slavný pár přivítal na světě své první miminko. Upír ze Stmívání Robert Pattinson a zpěvačka Suki Waterhouse se stali hrdými rodiči. Na sociálních sítích se svými fanoušky nic nesdíleli. Veřejnost překvapili, když vyšli v Los Angeles na procházku. Podle růžové barvy kočárku lze usuzovat, že se páru narodila holčička. Doprovodila je i Elizabeth Waterhouse, matka Suki, která je nyní čerstvě babičkou.

Těhotná Suki Waterhouse na cenách Emmy
Twilight sága - Edward Cullen
Robert Pattinson a Suki Waterhouse

Tajemství do poslední chvíle

Do poslední chvíle nikdo nic netušil. Informace o prvním miminku pár tajil a nechával si je jen pro sebe. Jsou obecně známí tím, že svůj život na sociálních sítích moc nevystavují a nesdílí s fanoušky. Užívají si soukromí a tajili i samotné těhotenství. Už z některých fotek těhotné Suki bylo zřejmé, že se rostoucí bříško nedalo schovat. Suki své těhotenství oficiálně oznámila veřejnosti až na listopadovém festivale v Mexiku, kde zazářila ve třpytivých šatech. Musela jít s pravdou ven, protože to všem bylo víc než jasné. Smysl pro humor jí nechyběl:

Rozhodla jsem se, že si dnes vezmu něco zvláště třpytivého. Myslela jsem si, že by to mohlo odvést vaši pozornost od něčeho jiného, co se právě děje. Nejsem si jistá, jestli to ale zafungovalo.“ 

Poslední fotka na jejím instagramu byla ona sama s kytarou a velkým těhotenským bříškem. Přidala jí přibližně před měsícem a pak se na nějaký čas odmlčela. Do popisku k fotce napsala: It's done (the album!), aby všem bylo jasné, že nejde o miminko, ale o nové dokončené album.

Rodiče jsou celebrity

Robert Pattinson (37 let) je anglický herec, který se svou upírskou rolí Edwarda Cullena z Twilight ságy (Stmívání) proslavil po celém světě. Díky ní se stal idolem a lamačem dívčích srdcí. Jeho tvář můžete znát také z Harryho Pottera, kde hrál odvážného Cedrica Diggoryho. Do jeho top tří hvězdných rolí se dostal také Batman. Zahrál si ve filmech: Miláček, Dobrý časy, Jarmark marnosti, Nezapomeň na mě, Ztracené město Z, a mnoho dalších.

Suki Waterhouse (32 let) je anglická zpěvačka, herečka a modelka. Svou módní kariéru začala už v šestnácti letech. Stala se tváří pro Redken a Burberry a pracovala také pro značky jako je HM, Pepe Jeans, Tommy Hilfiger a další. Dostala se na titulní stranu nejednoho časopisu, například Vogue nebo Elle. Je spoluzakladatelkou značky Pop & Suki. Tuto značku si oblíbila například Lady Gaga nebo Emily Ratajkowski.

Filmová kariéra: Zahrála si například Kitty Bennet ve filmu Pýcha, předsudek a zombie, nebo Marlene v pokračování série Divergent: Rezistence. Mezi další známé filmy patří: Mladí zabijáci, Dalíland, Galerie zlomených srdcí, Seance, Problémissky, a mnoho dalších.

Otevřít v galerii (1)
své soukromí si drží pod pokličkou
své soukromí si drží pod pokličkouZdroj: Profimedia

Soukromí si drží pod pokličkou

Oficiální pár jsou od roku 2018, kdy se dali dohromady. Edward Pattinson o jejich vztahu na veřejnost promluvil až o rok později. Pro deník Sunday Times uvedl, proč nechtějí tolik informovat veřejnost o svém soukromí. 

"Když do toho pustíte lidi, znehodnotí to lásku".

Uvedl, že si raději postaví “obrannou zeď“ před moc zvídavými lidmi a svůj osobní život si budou držet v soukromí. Řekl, že by mu přišlo opravdu velmi neslušné, kdyby se ho kdokoliv cizí na ulici zeptal na jeho soukromí nebo osobní život.

Budoucí manželé

Po pěti letech vztahu se zasnoubili. Vše vyšlo najevo, až když Suki vyšla na veřejnost s diamantovým zásnubním prstýnkem. Pro médium People Pattinson řekl, že se chtějí vzít. Je to pro ně velmi důležité. Svatba je určitě také v nejbližších plánech. Je víc než jisté, že proběhne jen v rodinném kruhu nejbližších.

Nyní prožívají radostnou kapitolu života. Čeká je krásné a možná i trochu náročné období.

Zdroje: autorský článek, Vogue.com, Profimedia, People.com, ČSFD.cz

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze