Top hledané
Výsledky (0)
Interiéry tvořené s láskou a vášní.

Roberto Cavalli Home: tam, kde vládnou zvířecí vzory a žlutá

Dominika Žejdl
20. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Roberto Cavalli

Italský návrhář Roberto Cavalli celý svět okouzlil svými sexy kolekcemi s pověstným a ikonickým zvířecím a exotickým vzorem. Ve světě módy svým inovativním přístupem způsobil chaos, který ho dostal až na vrchol. Dnes Roberto Cavalli navrhuje oblečení pro ženy i muže, doplňky, brýle, spodní prádlo, parfémy a v neposlední řadě také luxusní designový nábytek. 

Okouzlující životní styl, pro ty nejnáročnější

Na veletrhu Salone del Mobile Milano 2018 se představil luxusní interiérový design Roberta Cavalli Home. Kolekce vznikla ve spolupráci s Jumbo Groupe a stojí za ní celý tým zkušených a profesionálních designérů. Každý rok je tedy kolekce výjimečná, svá a okouzlující. Mezi letošní trendy odstíny patří lime color a ikonický zvířecí motiv lynx (stříbro, černá, hevábí a vlákna stříbra). Velmi zajímavé jsou i motivy bánanových listů, které jako postisk zdobí některé z luxusních kousků. Kolekce obsahuje spoustu doplňků v krásné žluté barvě. Ve stejném duchu byla od Cavalliho oblečena i exotická zpěvačka Beyoncé, které žlutá barva velmi slušela. 

Glamour, smyslnost a vášeň

Luxusní interiéry Roberto Cavalli kombinují zvířecí motivy s prvky džungle a naturalistickými inspiracemi: divoká galaxie živých barev a vzácných látek vytvářející jedinečný glam-chic styl. Domácnosti dotvořené touto značkou se pyšní divokým šarmem. Pozornost je vždy věnována výběru těch nejlepších materiálů, které se stávají znakem výjimečného stylu.

Pronájem luxusní vily, Říčany – 253
Pronájem luxusní vily, Říčany – 253, Okolí Prahy
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze