Top hledané
Výsledky (0)
Na pozici kreativního ředitele Roberto Cavalli působí Paul Surridge poměrně krátce. Debut jako takový ho čekal při uvedení kolekce SS 2018. Jak se ale popasoval s podzimní kolekcí, která pro něj byla také premiérou?

Roberto Cavalli FW 2018: Podzim na vlně pohodlného glamour stylu

Martina Šmalclová
04. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Bella Hadid

Přehlídkové molo ovládly glamour divy Roberta Cavalliho!  

Pro uvedení luxusní kolekce FW 2018 zvolil Paul Surridge mystickou a tajemnou atmosféru. Tu podtrhla místy až dramatická hudba, během které se modelky smyslně, sebevědomě a současně s lehkostí pohybovaly po přehlídkovém mole. Přesně tak, jak by to měla umět okouzlující glamour diva!    

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Paul Surridge zvolil tmavé barvy, ale své fantazii popustil uzdu v otázce střihů

Právě v glamour stylu se nese podzimní luxusní kolekce, která je odvážná, ženská a zároveň pohodlná. Při její tvorbě se Paul Surridge držel spíše tmavé škály barev, ale to ničemu nevadí, protože tenhle atribut skvěle vykompenzoval průstřihy, rozparky, hravou asymetrií nebo vzory.

Tradiční zvířecí vzory doplňuje svěží ombré

Oblíbené leopardí nebo hadí vzory doplňuje v podzimní kolekci luxusní ombré, které Paul Surridge aplikoval jak na maxi a mini šaty, tak třeba na kabáty nebo hedvábné halenky. Zvolené ombré kombinace modrá s hnědou, bordó s fialovou nebo stříbrná s bordó skvěle souzní jak s podzimem, tak glamour stylem.  

Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 1
Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 1, Praha 1

Mini i maxi kousky podrhují ženské křivky!

Luxusní kolekce je plná modelů, které kladou důraz na ženské křivky a siluetu. Maxi kousky zdobí sexy průstřihy a vysoké rozparky, které ukazují tak akorát kůže. Nechybí ale ani mini! Jeden z nejvýraznějších mini kousků vynesla Bella Hadid.

Návrhář se s podzimní kolekcí popasoval uspokojivě! 

Jak se tedy Paul Surridge vypořádal s podzimní kolekcí na tento rok? Uspokojivě! Model, který vynesla Joan Smalls, černé asymetrické šaty s černým vlněným bolerkem, jsou naprosto luxusní! Ke slabším kouskům, které u nás příliš nezabodovaly, patří modely pokryté zvířecím vzorem od hlavy k patě.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Tady rozhodně nechybí prvky sexappealu a ženskosti!

Nejnovější kolekce od Roberto Cavalli mě nezklamala a zároveň ani moc nepřekvapila. Na druhou stranu je vlastně výborné, že je tu značka, u které se nemusíme bát, že by přišla o prvky ženskosti a sexappealu!

Svůdné a rafinované outfity hodící se jak do kanceláře, tak i na večeři se “šťastným koncem”. Krásně vidět je to u těch černých šatů s hlubokým výstřihem, krátkou bundičkou, sexy mušketýrkami a kovem zdobenou kabelkou. Tomu říkám look a lá sexy dračice a přitom se absolutně netlačí na pilu! Na perfektní posezení třeba v La Degustation ideální volba. Já osobně bych se nebránila ani podvazkům: ale to je asi už pro opravdové fajnšmekry.

Poté jsem se zamilovala do těch bordových zvonů z krokodýlí kůže. Jsem si jista, že prodlouží nohy až k výšinám a rozhodně zpestří plejádu tmavých barev. Ovšem tu multibarevnou halenu k tomu bych vyhodila. Je šíleně nudná a působí stařecky (a je fuk, jestli vám je 15 či 85 let).

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze