Top hledané
Výsledky (0)
Pomalu ale jistě začínají návrháři přicházet se svými jarními kolekcemi pro příští rok. Jaké novinky do pánského světa móda přináší Roberto Cavalli?

Přesvědčí vás Roberto Cavalli SS 2019 o tom, že šortky budou hitem?!

Martina Šmalclová
27. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
SS Roberto Cavalli 2019

Módní show na poli kartuziánského kláštera

Pro uvedení nové kolekce si luxusní italská značka vybrala kartuziánský klášter Florence Charterhouse, který se nachází na francouzském předměstí Gailuzzo v Itálií. Prostory historické budovy zaplnila dynamická hudba, zem pokryla šachovnice tří odstínů a luxusní show mohla začít…

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Batiku střídá minimalismus a čisté linie

Oproti předchozí kolekci upustil kreativní ředitel Paul Suridge od batikovaného vzoru a přemíry kůže. Zachoval však typickou vášeň pro zvířecí motivy, jež obohatil o prvky minimalismu a čisté linie, čímž luxusní kolekci SS 2019 vdechl energii s notnou dávkou bezprostřednosti.

Na řadu přichází funkčnost, styl a pohodlí

Funkční, stylové a pohodlné, přesně takové jsou luxusní modely z kolekce SS 2019. To ostatně dokládá běžecká obuv, která se stala součástí většiny outfitů. V kolekci najdete elegantní sněhově bílé nebo černé obleky, tvídové a denimové kousky, ale také kožené kalhoty a modely výrazných grafik a sytých barev.

Prodej bytu 2+kk, Praha 2 Vyšehrad – 70 m2
Prodej bytu 2+kk, Praha 2 Vyšehrad – 70 m2, Praha 4

Pánové, najdete odvahu na odvážné topy?

K nejvýstřednějším kouskům celé kolekce patří topy z průhledných materiálů, které toho odhalí skutečně mnoho. Najdete pro podobný kousek patřičnou odvahu, nebo jej přenecháte někomu s vyšší mírou exhibicionismu?  

Zkracujte a oblečte se do zebry nebo leoparda!

O jakých dalších trendech nadcházející sezóny luxusní kolekce napovídá? Bude se zkracovat! Šortky se stanou must have kouskem a zkombinovat je budete moci s klidným svědomím se sakem, kabátem nebo svetrem. Zvolíte-li k nim nějaký oversized kousek, uděláte ještě lépe! Na jaře také zaválíte, oblečete-li některý z leopardích nebo zebřích modelů, které jsou nesmrtelnými stálicemi Roberto Cavalli.  

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Šortkám já říkám ANO!

Nejnovější pánská kolekce od Roberto Cavalli jako kdyby balancovala mezi špičkovým stylem, který vidíme většinou u značky Balmain, a jakousi nevkusnou propastí v podobě zvířecích vzorů, průhledných sítěk a podobně, což obvykle vidíme třeba u značky Moschino. Řeknu vám popravdě, že neznám ženu, které by se líbilo nějaké průhledné tílko pod kvalitně spíchnutým sakem. Prostě ne! Ale chápu, že pro gay komunitu to naopak bude zřejmě sexy...

Co se týče těch modelů s šortkama, já s tím absolutně nemám problém! Popravdě se mi to docela líbí. Například ten dlouhý bílý kabát, bílé triko, bílé sako a nakonec k tomu ty minimalistické šortky: muži co mají sexy lýtka by si to klidně měli vzít k srdci a ihned něco podobného nosit! A v kombinaci s delším kabátem to celé dostává absolutně jiné grády. Takže za mě jedno velké ANO, i když to chce pro začátek větší dávku odvahy. Přeci jenom není to zrovna dvakrát konvenční.

Ráda bych ještě zmínila ty džínové kreace. Pánové pokud chcete vypadat stylově ve volnočasovém oblečení, kde budou hlavní roli hrát džíny, raději se kouskům z této kolekce obloukem vyhněte a zvolte lépe sedící kalhoty například od Ralph Lauren. Tady to totiž spíš vypadá na sklad Armády Spásy!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze