Top hledané
Výsledky (0)
První máj je skoro za dveřmi. Kterých pět znamení zvěrokruhu se podle hvězd dočká romantického polibku pod rozkvetlým stromem?

Romantický první máj: Pět znamení, která letos dostanou polibek pod rozkvetlým stromem

Tereza Brožová
16. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Pár se líbá pod rozkvetlým stromem

Ať už jste spokojeně zadaní, čerstvě zamilovaní, nebo na svůj protějšek teprve čekáte, jistě vás bude zajímat, jaké šance vaší lásce letos dává horoskop. Kterých pět znamení zvěrokruhu se podle hvězd dočká romantického polibku pod rozkvetlým stromem?

Vodnář (21. ledna až 20. února)

Vodnáři i Vodnářky se mají v oblasti vztahů letos více než báječně. Jejich soukromý život prospívá, což je poznat i na jejich chování. Vodnářům se daří jak doma, tak i v práci. Není proto divu, že někteří z nich plánují ve vztahu velký krok. Mnoho Vodnářů totiž už letos založí rodinu. Prvomájová pusa je tak už jen třešničkou na dortu jejich i jinak fungujícího láskyplného vztahu. Nezadaní Vodnáři už brzy potkají svého vysněného partnera, který bude překvapivě splňovat téměř všechny jejich přehnané nároky a požadavky. Pozor ale na přehnaně povrchní poznámky a lichotky, kterými Vodnáři oplývají, ovšem umí jejich vztahy řádně pokazit.

Blíženci (22. května až 21. června)

Blížencům se v lásce bude dařit už od dubna, kdy jejich soukromý život začne doopravdy vzkvétat. Jestli je někdo, kdo se nemusí obávat, že by pod rozkvetlým stromem nedostal pusu, jsou to právě Blíženci. Hvězdy jsou letos jejich vztahům obzvláště nakloněny. Blížencům jejich partner rozumí, navíc si společně umí najít dostatek času jeden na druhého. Díky dobře střeženému soukromí a romantickým chvílím se o vztahy Blíženců není třeba bát. Letos na prvního máje polibek rozhodně dostanou a nejspíš ne jen jeden. Blíženci dají letos svou profesi trochu stranou, aby se naplno mohli věnovat manželovi nebo partnerovi a jejich rodině. To jejich vztahům a osobnímu životu výrazně prospěje.

Pronájem luxusního bytu 2+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 2+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Rak (22. června až 22. července)

Pro rodinné Raky je jejich partner často jedinou důležitou prioritou. Když se zamilují, staví ho doslova na piedestal a udělají pro něj téměř cokoliv. Není tedy divu, že s ním budou chtít trávit i prvního máje, kvůli čemuž neváhají zrušit plánované schůzky s přáteli. I když partnerská závislost Raků může být někdy na škodu, tentokrát se jim díky ní bude dařit. Vypadá to totiž, že jejich partner bude naladěn na stejnou notu a o vysněnou romantiku svůj protějšek nebude chtít připravit, dokonce ji s Raky bude rád sdílet. Tohle všechno může nastat už od poloviny dubna, nicméně příznivé vztahy Raků přetrvají až do května, tudíž ani na prvního máje rozhodně nebudou na ocet.

Váhy (23. září až 23. října)

Váhám nastane květen plný romantických příležitostí, vášně a vzrušení. Jestli někdy během roku zažijí milostné dobrodružství, pak to bude podle postavení Jupiteru právě v měsíci květnu. Hvězdy slibují, že Váhy kvůli vidině spokojeného vztahu a díky zamilovanosti dokážou nevídaně vystoupit ze své komfortní zóny a zahodí všechny své nejistoty. Některé se ovšem nebudou chtít vázat, protože touží pouze po nespoutaném dobrodružství. Při nezávažných románcích by však měly být Váhy velice opatrné a se svým protějškem by raději měly mluvit upřímně a narovinu. Pozor na falešné sliby a naděje, které by se jim mohly nejen na prvního máje, kdy nejspíš Váhy čeká rande, nepěkně vymstít. Jinak jsou ale vyhlídky Vah velice pozitivní. Je velká šance, že začátkem května zažijí nejenom pusu pod třešní, ale také zážitek, na který jen tak nezapomenou. Ať už půjde o schůzku plnou adrenalinu nebo den plný vášně a romantiky, rozhodně to bude stát za to. Možnost, že by Váhy seděly na prvního máje doma, je ovšem mizivá. Pravděpodobně je čeká pořádně zajímavý výlet nebo alespoň procházka, na kterou jen tak nezapomenou.

Štír (24. října až 22. listopadu)

Štírovi je letos přáno v lásce po celý rok. Jupiter ovládá Štírův sedmý dům, což znamená, že se mu dobře povede v manželství i partnerství. Šanci, že prvního května dostanou vášnivou pusu, mají i nezadaní Štíři. Příliv dobré nálady, pozitivních emocí a štěstí na sebe nenechá dlouho čekat. Single jedinci narození v tomto znamení budou mít hodně příležitostí pro seznámení a pro začátek května to platí jakbysmet. Ti zadaní zase pravděpodobně svůj vztah s partnerem ještě více prohloubí. Tak či tak, Štírů, kteří by letos nedostali pusu v romantické aleji pod kvetoucími stromy, bude skutečně jen velmi málo. A ani pokud se jim nepoštěstí na prvního máje, nemusí si zoufat. Už květen jim totiž nabídne hned několik příležitostí, kdy bude jejich partnerský vztah postupovat dále. Zadané čeká ve vztahu významný krok, na nezadané zase dostatek příležitostí k seznámení. Tak či tak je dobré, aby byli Štíři neustále ve střehu a otevřeni novým možnostem, které se jim zrovna naskytnou. Nebudou toho určitě litovat.

Zdroje: timesofindia.indiatimes.com, yourtango.com, hindustantimes.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze