Top hledané
Výsledky (0)
Milovali se, ale vše zničila nenávist. Ve středu všeho je malá dcera Rozárka.

Rozárka Soukupová oslavila první narozeniny. Jaromír Soukup udělal směrem k Agátě velké gesto

Michaela Hanelová
16. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Agáta Hanychová má stále úsměv na tváři.

Rozárka Soukupová oslavila svůj první rok na tomto světě. Ačkoliv je to poměrně krátká doba a někteří by si pomysleli, že Agáta rodila teprve včera, její malá dcera oslavila své první narozeniny. Za její krátký život se toho však událo více než dost. Její rodiče se stihli rozejít a nyní bojují o to, kdo se o ní bude starat. Na narozeniny však i přísný tatínek Soukup udělal velké gesto a Agátě dovolil něco, za co celou dobu bojoval. Je tedy vidět, že narozeniny dcery dělají divy.

Ve čtvrtek 11. dubna oslavila své první narozeniny dcera Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, Rozárka Soukupová. Na tuto malou princeznu čekala rovnou dvojitá oslava u obou rodičů. Jaromír Soukup, spolumajitel TV Barrandov, se svým sledujícím pochlubil, že pro svou dceru připravil velký narozeninový dort. Rozárku totiž bezmezně miluje a nedá na ní dopustit. 

Rodiče malé Rozárky se neustále hádají

Na Instagramu dokonce zveřejnil video, ve kterém ukazuje, jak peče dort pro svou maličkou dceru. Pro něj je jeho dcera středem jeho světa, i když jeho vztahy s její matkou a bývalou partnerkou Agátou jsou velmi napjaté. Před rokem byli rodiče malé Rozárky zamilovaní a jeden bez druhého nemohl být, dnes ale panuje mezi nimi silná nenávist a napětí.

Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m, Praha 9

Minulý víkend měl Jaromír Soukup, spoluvlastník TV Barrandov, svou dceru poprvé na přespání dvě noci. Ačkoli Agáta Hanychová pociťovala těžké odloučení od dcery, vypadá to, že Jaromír Soukup si s péčí o ni poradil velmi dobře. Rodiče se o péči o dceru soudili až do té doby, než Agáta rozhodla, že Soukupovi ustoupí.

Rozárka slaví první rok života

Rozárka Soukupová se narodila v úterý 11. dubna 2023 ve večerních hodinách. U jejího porodu byl přítomen i Jaromír Soukup, který si tímto zážitkem prošel poprvé. Tehdy to pro něho bylo velmi emočně náročné a neskrýval slzy dojetí. Přestože se její rodiče čtyři měsíce po jejím narození rozešli, Rozárka zůstává pro oba středem jejich pozornosti.

Proto také na Rozárku čekaly hned dvě narozeninové oslavy. První oslava proběhla u jejího tatínka, Jaromíra Soukupa. Mediální magnát Jaromír Soukup sdílel na Instagramu video, kde předvádí, jak peče dort pro svou malou princeznu. „Přípravy na oslavu v plném proudu,“ napsal ke svému videu na Instagramu hrdý otec.

Dvojitá oslava narozenin a dva dorty

A právě v pátek mohla své první narozeniny malá Rozárka oslavil i se svou maminkou a ostatními sourozenci u Agáty doma. Již ve čtvrtek modelka a influencerka na svém Instagramu avizovala, že oslava narozenin bude skutečně velkolepá. Svým sledujícím například ukázala, jaké dárky se pro malou Rozárku momentálně připravují, jaký dort peče, ale také dodala, že jeden dárek je ještě na cestě.

Ve čtvrtek večer se modelka navíc pochlubila svým dortem, který pro svou dceru vlastnoručně vyrobila. „Připravila jsem jídlo, které mají děti rády. Takovou tu klasiku – kuře, vývar, okurku, kterou Róza miluje, a udělala dort. Pavlovu zdobenou ovocem, aby si na něm mohla oslavenkyně co nejvíce pochutnat. Jen bude bez šlehačky,“ dodala na svém Instagramu.

Jaromír Soukup udělal velké gesto

To ale není vše a Jaromír Soukup udělal velké gesto a Agátě Hanychové dovolil, aby narozeninovou oslavu sdílela na svém Instagramu. Agáta tak mohla v klidu svým sledujícím ukázat, jakou oslavu si pro svou rozkošnou dceru přichystala. Kromě toho, že se ve stories pochlubila videem, na kterém Rozárce spolu s malou Miou nese dort, zároveň ukázala fotografii, kde je malá oslavenkyně v plné kráse. 

„Moje 1!!! A btw…neporušuji nic, otec to dovolil,“ dodala Agáta k fotce a všechny sledující tak upozornila na to, že se konečně s otcem malé Rozárky alespoň na něčem shodli. Kromě toho také Agáta uvedla, že její dcera poprvé vyslovila slovo máma, což i ona sama považuje za jeden velký dárek k prvním výročí na tomto světě. Mezi gratulanty se pod příspěvky objevila například Aneta Vignerová, Ornella Koktová, Josef Kokta a několik desítek sledujících, které Agáta nazývá svými holčičkami.

Zdroje: redakce, autorský text, Instagram, vlastní dotazování

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze