Tři citronky pro Popelku nebo rozchod na Vánoce

Milujete vánoční příběhy? Já také… Jeden netradiční vám právě přináším.
17. prosince 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Důležité je, že i když ne každý příběh začíná dobře, zaručeně vás čeká happy end. Jak říkal spisovatel a velký optimista Dale Carnegie „Když ti dá život citróny, udělej si z nich limonádu“. Dříve jsem se tomuto rčení vysmívala a vtipkovala, že u nás by se spíše jednalo o oranžádu než o limonádu. Až do letošních Vánoc...

Scénář, režie, produkce: LP-Life.cz. Hrají: Kateřina Niklová a Matyáš Hložek.

Můj vánoční příběh začíná na jedné z nejprestižnějších lokalit v Praze – na Malé Straně.

Tady jsem já – česká mláda žena v koupelně nádherného, nedávno zrekonstruovaného bytu, který jsme si s přítelem pojmenovali „Chateau Savoy“, jelikož se nachází jen kousíček od kavárny stejného jména.

Ponořená do vany IlBagnoAlessi One, do které jsem se na první pohled zakoukala v Elite Bath, si užívám voňavou koupel. Jsem šťastná a natěšená na blížící se Vánoce. Od setkání s přítelem Davidem nás odděluje už jen pár hodin! Dnes se konečně po dvou měsících vrací ze služební cesty v Asii a čekají nás naše první společné Vánoce!

STOP: hlavně zase nezapomenout dát do kyblíku s ledem láhev našeho oblíbeného šampaňského Piper Heidsieck

Můj dekolt v horké vodě příjemně chladí úchvatný náhrdelník Gismondi (modrý akvamarín ve tvaru srdce, orámovaný diamanty), který jsem dostala od milovaného muže ke svým třicátým třetím narozeninám. Mám najednou pocit, že mi patří celý svět! Co více bych si měla přát? Jsem stále mladá, půvabná, mám skvělý vztah, zajímavou práci, jsem obklopená luxusem a žiji přímo tady a teď život svých snů! Možná mě na Vánoce (nebo pokud ne na Vánoce, tak třeba na Valentýna) přítel požádá o ruku?!

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m, Praha 1

Náhle mou koupelovou euforii přeruší nečekaný telefonát!

„Ahoj drahá,“ zazní známý Davidův hlas. „Ahoj,“ s radostí zamrkám do telefonu. Že by už byl na letišti? On pokračuje: „Má drahá, jsem stále v zahraničí a mám strašně moc práce. O svátcích na mě nečekej. Sbohem!“ Zavěsil…

Několik dní se vzpamatovávám z toho telefonátu. Mám stále milion otázek: Má jinou? Stalo se něco? Myslí si, že nejsem ta pravá? Pořád doufám, že zazvoní u dveří. Nebo by se alespoň na jeho čísle mohl přestat ozývat záznamník!

Rozhlížím se po bytě kolem sebe – všechno je tady tak krásné, od kuchyně Varena a nábytku Minotti, který jsme pořídili v designovém studiu STOPKA, až po svítidla Lasvit, která kromě našeho stropu zdobí mimo jiné i zajímavé světové lokace, například překrásnou operu v Dubaji. Modré sametové křeslo Poltrona Frau nám dokonce dodal přímo majitel studia Jiří Stopka. Bylo tak nádherné, že jsme ho prostě museli mít!

Ještě chvíli se snažím zabavit čtením módního časopisu, co u mě zapomněla kamarádka. Já čtu pouze online, papírové časopisy zásadně nekupuji. Vůbec mi nedávají smysl! Zanedlouho stejně zopakují osud všech svých předchůdců a nástupců a skončí v koši. Nevím jak vy, ale já jsem zásadně proti kácení českých lesů! 

I v luxusním bytě jsou tři dny mezi čtyřmi stěnami moc dlouhá doba...

Kolik je vlastně hodin? Hodiny Qlocktwo z klenotnictví Dušák mi místo obvyklého času ale napíší vzkaz, který všechno změní: Je čas jít ven!

Ještě chvíli sedím a přemýšlím, zda jsem to opravdu viděla, nebo se mi to všechno jenom zdálo.. A pak jako kometa proletí mou hlavou jasná myšlenka:

„Musím ven! On se nevrátí!“

Beru na sebe oblíbený šedý pletený kabát Brunello Cucinelli, kreditku od našeho účtu a jdu ven na vzduch. Taky si chci užit kouzelné české Vánoce!

Po cestě z bytu zhoupnu designový kulatý reprák Beosound Edge od Bang & Olufsen. Rezonance hudby mě povzbudí ještě více a nabije energií jít kupředu.

Když se ženě hroutí život, je čas zajít do kadeřnictví.

Na Starém Městě, kde jsem se za nedlouho ocitla, jsem narazila na salon Libora Šuly. Když jsem seděla v kadeřnickém křesle, překvapivě jsem začala pozorovat, jak se mi mění nálada. Právě u skleničky limonády od kreativní ředitelky salonu Kláry, která se zapřisáhla mě „vrátit k životu“ s pomocí kadeřnických kouzel, jsem si vzpomněla na Carnegieho citróny a rozhodla se, že už nikdy nebudu smutným ošklivým káčátkem. Usmála jsem se na sebe do zrcadla a vyrazila v novém účesu směrem na Staroměstské náměstí.

Po cestě k vánočnímu stromku se na mně z vitríny Cartier zatřpytil krásný zásnubní prsten. Na chvilku jsem se na něj smutně zadívala: je to přesně ten, jaký jsem si přála dostat od přítele! Ale co, pokrčila jsem rameny a už s úsměvem šla dál. Když ne teď, tak možná někdy příště.

„To celé je jen konec mých snů s Davidem, ale není to konec všech mých snů“.

Luxusní byt v historickém domě Malá Strana 67m
Luxusní byt v historickém domě Malá Strana 67m, Praha 1

Praho, jak jsi krásná! Neexistuje ani jedno roční období, ve kterém ti to nesluší! Vánoční trhy na Staroměstském náměstí září dobrou náladou a štěstím. Tento rok se stromeček mimořádně vydařil! Cítím se vedle něj jako Popelka, která je připravena proměnit se v princeznu.

A ta proměna začíná právě teď!

Šlo to se mnou poslední tři dny opravdu z kopce, ale teď jsem zpět, nohama na zemi a ty mě nevedou nikam jinam než do krásných butiků a obchodů!

Je čas pořídit si nové hodinky, proletí mi hlavou, když zahlédnu přímo u náměstí butik Omega. Zvolím si moderní a zároveň elegantní model s diamanty. Na mé ruce vypadají naprosto skvěle, jako kdyby byly pro mě stvořené na míru!

Pak si vzpomenu, že už je poledne a já jsem stále neměla kávu! A kam jinam zajít než do Nespresso? Je špatným vkusem (v Itálii je to dokonce trestné) pít odpoledne cappuccino, a tak si řeknu o preso z limitované edice „Chuť Paříže“. Miluji makronky, proto zvolím příchuť „Paris Macaron“.

Cestou do mého oblíbeného butiku Dolce & Gabbana se na mě usměje neznámý muž a řekne, že mi to moc sluší. Občas správně zvolená káva umí udělat zázraky, pomyslím si a taky ho obdaruji úsměvem na rozloučenou.

Nejhezčí obchod má stejně Moser

Nechci urazit jiné butiky, které jsou elegantní a designové, ale ten Moserův je plný historie. Nachází se v historickém paláci obchodního centra Myslbek a má v sobě pravého pražského ducha. Chodím sem ráda, abych se vcítila do jeho jedinečné atmosféry a pokochala se krásou českého skla. Je tu zajímavě zdobený stromeček: čím jiným než výrobky z dílny Moser! Co je to na stromečku? Vypadá to, jako zvonek. „Není to zvonek,“ prozrazuje mi elegantní paní, která tu pracuje. „Ale sklenička na degustaci vína“. Tu musím mít!

Kdybych měla být v příštím životě zvířetem, volila bych leoparda.

Proč? Neznám elegantnější šelmu a vůbec se nedivím, že leopardí print prožívá tento rok takovou renesanci! Proto ho špičkoví návrháři jako Dolce & Gabbana prakticky nikdy nevyřazují z kolekce.

Dokonale mi sedí leopardí šaty „carry over“ a leopardí kalhoty z kolekce "Cruise". A taky si ihned padneme do oka s kabelkou „Sicilkou“ ze stálé kolekce inspirované Sicílií.

Ke svému nákupu obdržím milý úsměv od obchodní asistentky Anastázie: „Veselé Vánoce,“ popřeje mi a já jí odpovím s úsměvem: „Taky vám přeji krásné svátky!“

Mám chuť se projít podél řeky, ale po cestě k Rudolfinu v butiku OBSESSION spatřím ve výloze šaty svých snů. Nevím, zda se vám to také někdy stalo, že jste si něco vyzkoušeli a pak už vás to nenechalo v klidu. Je jedno, zda to byly šaty, tenisky nebo svetr s jelenem.

Musím se přiznat, že jsem si černé šaty od Elie Saab z kolekce FW 18 zkusila již před pár týdny, pak znovu týden po tom, a teď dneska. Nic hezčího jsem na sobě asi neměla! NIKDY…Ještě ve vaně (na začátku příběhu) jsem doufala, že mé svatební šaty nebudou od nikoho jiného než od Elie Saab! Ale vážení, pokud vám to ještě stále nedošlo (mě totiž už ano), svatba se v nejbližší době nekoná! Což je další důvod, proč si nádherné černé šaty s peřím, a k nim i boty Jasmine Sandal Gianvito Rossi s kamínky Swarovski musím pořídit!

Šťastná jako dítě se točím přímo pod zrcadlovým stropem v butiku OBSESSION, ze kterého odcházím v teplém pleteném kožíšku z lišky, lehkém jako peříčko, z aktuální kolekce Yves Salomon.

Když vám o Vánocích nemá kdo udělat radost, musíte si ji udělat sami!

U řeky krásně svítí zapadající slunce, přede mnou jde zamilovaný pár, drží se za ruce a já znovu pocítím předvánoční splín. Aby bylo jasno, nemyslím, že peníze nahradí naše blízké a přátele. Upřímná láska a rodina se nahradit nedá! Finance nám pouze dávají více možností a příležitostí. Existuje spousta rozporuplných názorů na "šopoterapii", ale buďme k sobě upřímní – skoro vždy to zabere. Navíc není trestné si udělat o svátcích radost, když víte, že vám ji neudělá někdo jiný.

Jdu podél řeky a najednou spatřím ji, ženu co plyne kupředu – sošku extáze na kapotě Rolls Royce Ghost!

Zvědavě se k ní přiblížím tak blízko, abych si jí mohla pořádně prohlédnout. Cítím, že my dvě máme spoustu společného. Není čas se otáčet do minulosti, je třeba jít jen kupředu. Vzpomínám, jak jsme s Davidem snili o tomto autě. A již několikrát jsme spolu navštívili showroom v hotelu Intercontinental!

Pak se dveře otevřou a já pokorně nastoupím dovnitř. To auto vás jen tak nenechá, je nejen designově dokonale vyladěné, ale zároveň v něm cítíte velkou moc! Řidička se mě zeptá: „Dobrý den mladá paní. Kam pojedeme?” A já přirozeně odpovím (i když popravdě nevím kam jedu, ale tuhle jízdu si nemohu nechat ujít) „Na letiště prosím”.

Potřebuji odsud na chvíli pryč

Na terminálu 3 letiště Václava Havla se zmateně rozhlížím kolem sebe, jsem překvapená že je na VIP terminálu tolik lidí. Na otázku, kam letím, se bez váhání přiznám, že sama netuším a že jen potřebuji na chvíli pryč. Při pohledu na mě zjistí, že s sebou nemám ani kufr, jen nákupní tašky a s pochopením se mi podívá do očí. „Podívám se, co letí v nejbližší době,” řekne. Zatímco vyhledává, nečekaně ji přeruší kolegyně s nějakým vzkazem.

„Za chvíli odlétá soukromé letadlo do Svatého Mořice a jeho vlastník vám nabídl odvoz,” pokračuje s překvapením…

„Na shledanou Praho, uvidíme se až v příštím roce!“

S úsměvem kráčím po schodech do letadla. Trochu zadýchaná, ale šťastná z toho, jak nečekaně se vyvinul den, se posadím do pohodlného koženého sedadla luxusního letounu OK Aviation. Za chvíli dorazí sklenička mého oblíbeného šampaňského Piper Heidsieck (I tady ho mají!). Poděkuji a vyměním ji za podepsanou obálku s kouzelnou kreditkou, se kterou je již na čase se rozloučit.

Připravená pocítit luxusní chuť šampaňského nakloním skleničku blíž ke rtům, když v tom mě ze sousedního sedadla osloví pohledný muž: „Na nové začátky, slečno!” Překvapeně se usměju a pomyslím si: Konečně mi osud přihrál v letadle sympatického souseda! Přiťuknu si s ním a odpovím: „Na nové začátky v roce 2019!“.

Foto: Jaroslav Urban. Obrazy: Ivana Sucháčová

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (30)

View photo gallery

O autorovi

I když jedním z oborů, který jsem vystudovala, je filologie, psaní je spíš mým koníčkem. V každodenním životě se věnuji marketingu a nemovitostem (jsem zakladatelkou Y&T Luxury Property). Mám ráda cestování, umění, golf a bytový design. Ráda vás pozvu na své cesty nejen za kulturou a povím vám, jak to chodí na českém realitním trhu.
Elena Jakubovic
Klimentská 46 a 48
110 02 Praha
Česká repubika
info@stopka.cz
+čěé221851045
River Diamond
Rohanské nábřeží 657/7, Praha
Česká republika
info@elitebath.cz
+420 222 300 700
Kpt. Jaroše 46/19, 360 06 Karlovy Vary
Česká republika
customerservice@moser-glass.com
+420 353 416 242
Na Příkopě 1047/17, Praha
Česká republika
prodejna@dusak.cz
+420 222 318 811
Dušní 10, 110 00 Staré Město, Praha
Česko
prague@beostores.com
+420224811234
Pařížská 1068/10, 110 00 Staré Město,
Česko
+420 800 263 333
Dušní 1082/6,
110 00 Staré Město
224 811 822
Pařížská 30, 110 00 Staré Město, Praha
Česká republika
226 889 089
Letiště Příbram, 261 01 Drásov, Příbram
Česká republika
info@ok-aviation.cz
(+420) 318 690 644
Pařížská 935/4, 110 00 Praha 1 - Staré Město
Česká republika
prague@gismondi1754cz.com
+420 222 211 192
STOPKA
Klimentská 48, 110 00 Petrská čtvrť,
Česko
info@stopka.cz
+420 221 851 045
Pařížská 203/19, 110 00 Josefov,
Česko
+420 222 327 260
Pařížská 131/28, 110 00 Staré Město,
Česko
+420 222 315 382
Široká 6, 110 00 Praha
Česká republika
OBSESSION Multibrand Store
Široká 37/7, 110 00 Josefov,
Česko
info@obsession.cz
+420 224 817 318
Široká 37/7, 110 00 Josefov,
Česko
info@obsession.cz
+420 224 817 318
Premier Wines & Spirits s.r.o.
U Silnice 949, 161 00 Praha 6-Ruzyně.
Česko
info@1er.cz
+420 777 777 074
Široká 37/7
110 00 Praha
Česká republika
224 817 318
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m
Praha 1

Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m

3 + KK 120 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Praha 1

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m

3 + KK 117 m²
22 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 69m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 69m

2 + KK 69 m², bal. 4 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1

1126 m², bal. 36 m², ter. 169 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
18 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
19 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
27 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

3 + KK 67 m²
31 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 54 m², bal. 6 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy
Okolí Prahy

Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy

6 + KK 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
130 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks