Top hledané
Výsledky (0)
Přijde Ye o všechno?

Rozpadající se realitní impérium Kanyeho Westa: Zlatý chlapec padá na dno, lidé se bojí o jeho ženu

Denisa Zajíčková
11. ledna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Kanye West a Bianca Censori

V poslední době se dostal Kanye West do hledáčku médií zejména kvůli své manželce Biance Censori. Ta je nejen mladší kopií jeho exmanželky Kim Kardashian, ale vyšlo také najevo, že doma z rozhodnutí svého muže nesmí nosit kalhotky. Westa však trápí i jiné věci. Z pozemku, který koupil, se stává skládka odpadků. Takhle luxusní nemovitost rozhodně nevypadá.

Bianca chodí na veřejnosti velmi spoře oblečená
Takhle luxusní vila rozhodně nevypadá!
Začíná to vypadat jako na skládce
Mohlo to být luxusní sídlo

Kany West má za sebou velmi kontroverzní rok. Veřejně se například nechal slyšet v show Alexe Jonese Infowars, že Hitler dělal i dobré věci a přidal k tomu nenávistné komentáře vůči Židům včetně dalších projevů antisemitismu. Svou krajně pravicovou a nenávistnou rétorikou si zadělal tehdy na pořádný malér - včetně blokování účtů na platformě X i Instagramu. Přišel také o spolupráci s významnými značkami jako byl Gap, Adidas nebo Balenciaga

Byt na prodej na Praze 2 - 29 m²
Byt na prodej na Praze 2 - 29 m², Praha 2

Nesmí mluvit a má přísná pravidla

V říjnu zase na internetu v říjnu žila svým životem zpráva, že nařizuje Biance, aby nikdy nemluvila a připravil pro ni dokonce seznam přísných pravidel, které musí designérka dodržovat. Včetně toho, jak má chodit oblékaná, co smí jíst a kdy půjde cvičit. 

Nedávno sdílel Biancy fotografii, na níž je bez nadsázky skoro nahá. West snímek doplnil prohlášením, že letos jeho žena bude nosit ještě méně oblečení - zejména bude chodit bez kalhotek. A řadu lidí už začíná jeho chování znepokojovat! Na některých záběrech má Bianca jen titěrná tanga, na dalších proužek kožešiny přes ňadra. Některým jeho příznivcům se však zdá, že Kanye začíná Biancu prezentovat jako kus masa a svým misogynním jednáním ji týrá. V komentářích si dokonce někteří přejí, aby jí rodina zachránila.

Otevřít v galerii (1)
Fanoušci se o Biancu bojí
Fanoušci se o Biancu bojíZdroj: Profimedia

Ani o jeden dům se nestará

Jeho touha mít vše pod kontrolou je však na hony vzdálená stavu realitního impéria za 71 milionů dolarů. Ye, který za 1,5 milionu dolarů koupil pozemek od křesťanské církve Cornerstone v Northridge v Los Angeles, se snížil k tomu, co vypadá spíše jako skládka odpadků s polovinou hlavního zdemolovaného domu. A nechybí ani vysoký plevel. Že už by o nemovitost neměl žádný zájem? Nemá čas? Chuť? 

Jeho tehdy luxusní ranč o rozloze 3 000 akrů v Cody za 11 milionů dolarů nevypadá o moc lépe. Už dávno není kreativním centrem, jakým byl v době, kdy ho Ye používal jako základnu, když byl ještě ženatý s Kim Kardashian. Zdá se, že je teď zcela opuštěný a Kanye na něj vůbec nejezdí. Jeho plážový dům v Malibu, který navrhl Tadao Ando, je nyní na prodej za 53 milionů dolarů. Kanye na převodu ztratí minimálně 4 miliony dolarů a už je z něj jen rozbořená skořápka s rozpadajícím se betonem. Kanye ho totiž nedávno nařídil zcela vykuchat. A jeho dům se šesti ložnicemi a sedmi koupelnami za 6 milionů dolarů spolu s 300 akry pozemků ve Stokes Canyonu v kalifornském Hidden Hills také chátrá, budovy jsou pokryté hnijícím plastem a všude jsou poházené odpadky. Jako by snad Kanye ztrácel vůli cokoliv budovat a soustředil se jen na kontroverzi... Kde je jeho touha po luxusu?

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Kdo je Kanye West?

Ye, rodným jménem Kanye West,jedna z nejvýraznějších postav ve světě hudby a módy, se stal nejen hudebním ikonou, ale i kontroverzním umělcem a podnikatelem. Narodil se 8. června 1977 v Atlantě a od svého debutu se neustále pohybuje na vrcholu hudebního a módního průmyslu.

Jednou z charakteristických vlastností Kanye Westa je jeho otevřenost a často kontroverzní projevy. Jeho vystoupení na předávání cen MTV VMA v roce 2009, kdy přerušil projev Taylor Swift, je jedním z nejznámějších momentů v historii těchto cen. Jeho názory na sociální témata jsou často předmětem diskuzí a v poslední době se zdá, že V říjnu zase na internetu v říjnu žila svým životem zpráva, že nařizuje Biance, aby nikdy nemluvila a připravil pro ni dokonce seznam přísných pravidel, které musí designérka dodržovat. Včetně toho, jak má chodit oblékaná, co smí jíst a kdy půjde cvičit. 

Módní impérium

Není však pouze hudebník, ale i módní vizionář. Jeho zájem o módu ho přivedl k vytvoření vlastní značky YEEZY, která se stala fenoménem světové módní scény. Jeho limitované edice tenisek a oblečení často vyvolávají šílenství mezi fanoušky a jsou vysoce hodnoceny za svůj design.

Osobní život

Ani jeho manželství zájmu médií neunikla. Zejména to s Kim Kardashian, s níž má děti. Jeho osobní život byl často sledován médii, což přidalo na jeho popularitě a zároveň způsobilo nárůst pozornosti k jeho umělecké kariéře. Ne vždy to však bylo v pozitivním duchu. Uvidíme, s čím přijde letos a zda se mu vůbec podaří popularitu udržet...

Zdroj: redakce, mansionglobal.com, highsnobiety.com, curbed.com

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze