Top hledané
Výsledky (0)
Na sociálních sítích se opět rozvířila vlna spekulací o údajném rozchodu influencerky a provokatérky Agáty Hanychové. Jak je to mezi nimi doopravdy?

Rozvod Agáty s Dopitou na spadnutí? Překvapivá slova o vlastním prostoru

Tereza Brožová
25. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Agáta Hanychová a Miroslav Dopita

Na sociálních sítích se opět rozvířila vlna spekulací o údajném rozchodu influencerky a provokatérky Agáty Hanychové. Ta tato slova navíc ještě přiživila tím, že svým fanouškům sdělila, že si s Dopitou chtějí dopřát více prostoru. Jak je to nyní mezi nimi doopravdy?

Vztahy jako na horské dráze

O Agátě je známé, že její vztahy nepatří zrovna k nejstálejším. Za poslední rok stihla nejen jeden rozchod, ale vzápětí ihned také další svatbu se svým staronovým partnerem a otcem prvního dítěte Miroslavem Dopitou. A právě k němu se influencerka před několika měsíci s velkou pompou vrátila. Přitom zprvu zapírala a tvrdila, že u ní Dopita přespává jen proto, že spolu mají syna Kryšpína, se kterým chce Miroslav najednou trávit více času. Tyto doby jsou ale ty tam a Agáta už dávno veřejně přiznala, že s Dopitou tvoří znovu pár. Svůj vztah dokonce koncem roku 2023 stvrdili manželským sňatkem. Nyní se ale opět vyrojily spekulace, že se dvojice zase rozchází, a že Agáta s Dopitou uvažuje o rozvodu. Těmto slovům ale provokatérka na sociálních sítích učinila ráznou přítrž osobitým a humorným stylem, jako má ve zvyku.

Když to říkají…

Agáta odpovědi na záludné otázky ohledně jejího manželství opět pojala po svém, což je pro známou dceru Veroniky Žilkové celkem typické. „Tak jsem se doslechla, že se rozvádíme. Jsi z toho smutný?“ zeptala se influencerka svého drahého a pokračovala „Tak když se rozvádíme, ty jdi na golf a já jdu na masáž," zaznělo spiklenecky z jejích úst směrem k manželovi na sítích. „Dobře. To je život,“ pokračoval se smíchem Dopita, z čehož začalo být patrné, že se žádný rozchod nechystá. „A musíme se rozvádět, když to napsali?“ pokračovala Agáta ve zjevně nahrané scénce, během které předstírala smutek. „Já nevím, asi jo,“ přitakal na oko zoufalý a smutný Dopita ve videu. Pár tím chtěl dát sledujícím nejspíš jasně najevo, že si z řečí ostatních vůbec nic nedělá, a navíc že se ani žádný rozvod nekoná.

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Dostatek prostoru pro oba

I když si Agáta s Mirkem zjevně notují a dostatečně si rozumí, na instagramu přiznali také to, že si občas od sebe potřebují dopřát trochu vzájemného prostoru, aby mohli relaxovat každý po svém. Jak se ve stejném příspěvku svěřili, Agátin milý chodí s jejím bratrem Vincentem rád hrát golf. Agáta si zase ráda dopřeje dostatek času ve welness a na masáži, kde před nedávnem strávila 70 minut předtím, než se dočkala návratu nejmladší dcery Rozárky od ex Jaromíra Soukupa. To, že o sebe ráda pečuje, není pro její fanoušky žádným překvapením. Jak to tak vypadá, i když jako každá dvojice sice potřebují i oni někdy strávit chvíle jeden bez druhého, je u nich jinak ale nejspíš všechno v pořádku, a dokonce zalité sluncem. Alespoň tedy prozatím, což je patrné i z pochval, kterými Agáta svého manžela rozhodně nešetří.

U společných fotografií píše komplimenty a slova štěstí a spokojenosti. „Nevím, co bych bez tebe dělala…Děkuju, že jsi “ napsala například nedávno na sítě. Před několika měsíci zase na další fotce oba manželé tetelící se štěstím fanouškům slibovali, že přijde něco velkého. Ti se okamžitě začali mezi sebou dohadovat, o co by mohlo jít. Někteří z nich rýpali do rozvodu. Jiní zase očekávali další dítě. O co jde ve skutečnosti se ale prozatím nikdo nedozvěděl.

Sázky na rozchod i další miminko

Na základě předchozích znalostí o Agátině soukromém životě ovšem někteří lidé nejsou z hlediska jejích vztahů tolik optimističtí jako samotná influencerka. Najdou se i tací, kteří sázejí na to, že se Agáta s Dopitou rozvede, odvážnější pak také na to, že se jednou vrátí k Prachařovi, a ještě k tomu si ho i vezme. Mezi sázkami jsou podle slov pracovníka a manažera sázkové kanceláře Petra Šraina na webu prahain.cz i poněkud bizarnější tipy, jako třeba že Agáta porodí dítě jménem Jaromír, anebo se zúčastní soutěže a reality show Love island. Nezbývá tak, než popřát Agátě s její spokojenou rodinou, aby se jednalo o pouhé spekulace a bláznivé sázky, v kterých nikdo ze sázkařů nebude moct vyhrát.

Zdroje: Instagram, tn.cz, extra.cz, prahain.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze