Top hledané
Výsledky (0)
Herečka Meryl Streep a sochař Don Gummer se rozhodli své manželství ukončit po 45 letech.

Rozvod může přijít Meryl Streep draho: S manželem si užívali luxusní nemovitosti, které si teď musí rozdělit

Denisa Zajíčková
25. října 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Vedle manžela prožila Meryl Streep roky štěstí. Teď je po všem

Meryl Streep a její manžel Don Gummer se budou rozvádět. Mluvčí herečky potvrdila, že spolu dvojice nežije už skoro šest let, jen si odluku nechávali po sebe. Vzali se v roce 1978, mají čtyři děti a také pět vnoučat. Herečka, známá například z filmu Ďábel nosí Pradu, ráda říkala, že za dlouhý a šťastný vztah vděčí jejich rozdílným povahám. Zatímco ona nezavře celý den pusu, její manžel sotva za den promluvil pár slov. Teď je zřejmě čeká boj o majetek. Jaké nemovitosti jsou ve hře?

Nechybí soukromí
Dům je velmi prostorný a vzdušný

„Meryl Streep a Don Gummer spolu už víc než šest let nežijí, a ačkoli jim na sobě bude vždy záležet, rozhodli se žít odděleně,“

stojí v prohlášení, které před pár dny šokovalo veřejnost. 

Své soukromí odjakživa tají

Jejich manželství bylo až donedávna vzorem stability v nestálém světě showbyznysu. Streep se vždy snažila udržovat svůj osobní život co nejdále od pozornosti médií a soustředila se na svou rodinu a kariéru. Možná proto si nikdo nevšiml, že se naposledy s manželem ukázala na Oscarech v roce 2018 a od té doby se po šťastném páru slehla zem. 

O svém muži vždy mluvila s láskou, pokorou a pochopením. Nesčetněkrát mu děkovala, že při ní stojí a kolik podpory jí dává. Přesto se jich skandály nevyhnuly. Například před 10 lety se šuškalo, že Gummerovi byla manželka nevěrná - a to když vyšla kniha o herci Jacku Nicholsonovi, jejíž autor přesvědčivě dokládá, že si spolu užívali sexu během natáčení filmu Hořkost v roce 1985, kdy už byla za Gummera několik let vdaná. Je však možné, že ani on nebyl tak docela svatý, kdo ví. Co je důvodem jejich rozvodu, to vědí jen oni sami.

Pronájem luxusní vily, Praha 5, Velká Chuchle
Pronájem luxusní vily, Praha 5, Velká Chuchle, Praha 5

Historický skvost v Kalifornii

O tom, kolik domů ve skutečnosti manželský pýr vlastnil, můžeme jen spekulovat. Co je však známé, je hereččin historický dům v Pasadeně v Kalifornii, který koupila před 6 lety. Je dost možné, že v době, kdy šli s manželem od sebe. Že by hledala útočiště pro svou nově získanou svobodu? Luxusní dům stál tehdy 3,6 milionu dolarů a prodával se s velkou slevou. Jeho původní cena byla 4,13 milionu dolarů. Prodej byl přitom pro místní více než vzrušující - dům měnil své majitele po více než 50 letech. 

Postavili ho slavní architekti Smith a Williams v roce 1959 a dodnes je zde podle seznamu drženého makléřem Sotheby's International Realty mnoho původních architektonických a konstrukčních detailů, včetně oken a dveří, podlahy nebo luxusní krb. Celý dům byl inspirován Japonskem a je velmi otevřený - z velké části je totiž prosklený. Má výhled na Pasadenu a pohoří San Gabriel. Pasadena je město nacházející se asi 16 kilometrů severovýchodně od centra Los Angeles. Pasadena má dlouhou historii a nabízí mnoho zajímavých atrakcí a kulturního bohatství. Například je zde jedno z nejstarších divadel v Kalifornii, kde se konají divadelní představení, koncerty a další kulturní akce.

Manželé se nestěhovali příliš často, ale vlastní alespoň dva luxusní pozoruhodné domy na severovýchodě – penthouse Tribeca na 92 ​​Laight Street, který koupili v roce 2006, a také 90akrový pozemek v Salisbury v Connecticutu.

Otevřít v galerii (2)
Míst k odpočinku je tu dostatek
Míst k odpočinku je tu dostatekZdroj: Profimedia

V manželovi měla štěstí

Meryl Streep je americká herečka, jedna z nejuznávanějších a nejvýznačnějších osobností v historii filmového průmyslu. Narodila se 22. června 1949 v New Jersey, USA. Meryl Streep je známá svou schopností brilantně zahrát jakoukoliv roli. Je také držitelkou mnoha prestižních ocenění, včetně několika Oscarů, početných nominací na Zlatý glóbus a mnoha dalších. Její herecký talent jí učinil jednou z nejvíce respektovaných a uznávaných osobností v celém Hollywoodu.

Otevřít v galerii (2)
Je možné, že se manželé na majetku domluvili už dávno!
Je možné, že se manželé na majetku domluvili už dávno!Zdroj: Meryl Streep

Jejím manželem je americký sochař Don Gummer, který se narodil 12. prosince 1946 v Louisville, Kentucky, USA. Je známý svými fascinujícími uměleckými díly, zejména sochami a instalacemi. Studoval umění na Indiana University a Yale University, kde získal magisterský titul v oboru výtvarného umění. 

„Život je o volbě. Já jsem šťastná za to, co jsem si vybrala. Žila jsem skvěle výchovou svých čtyř dětí a měla jsem obrovské štěstí, že jsem potkala takového báječného podporujícího muže. Být s manželem a našimi dětmi mi vždy přinášelo to největší potěšení a tu největší radost v životě,“

prohlásila herečka v roce 2015. Teď se budou muset domluvit na tom, jak to bude dál. Oproti jiným hollywoodským rozvodům je pochopitelně nečeká žádná drsná bitva o děti - ty jsou již dospělé a mají své životy. Přesto je možná rozpad rodiny po tolika letech velmi překvapil.

Zdroj: observer.com, usatoday.com, houseandhome.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze