Top hledané
Výsledky (0)
Česká verze Ruže pre nevestu spatří světlo světa i na podzim!

Ruža pre nevestu má dohru: Osamocený Radko a zasnoubená Jennifer. Česká verze bude na podzim

Denisa Zajíčková
05. června 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Radko svou lásku nenašel

Fenomenální show Ruža pre nevestu je u konce, a každý není z výsledku nadšený. Podnikatel Radko Urbanyak si totiž vybral Stanku Lučkovou, která byla celou dobu předmětem drbů, že se ke slovenskému milionáři nechová tak vřelé city jako zbytek osazenstva. Česka Julie Hojdyszová Radkovu volbu oplakala. Právě ona byla přitom celou dobu favoritkou na vítězství.

Velkým překvapením je bronzová Jennifer, která se před pár dny pochlubila na svém Instagramu, že je zasnoubená. Překvapivě se objevila po boku Tomyho Kottyho! Jde přitom o bývalého přítele letošní účastnice Survivoru Rachel Karnižové, kterou měl údajně napadnout. 

Byt na prodej na Praze 2 - 29 m²
Byt na prodej na Praze 2 - 29 m², Praha 2

Našla Jennifer své štěstí?

Nakonec vyšlo najevo, že vše bylo jen na oko - podle všeho k žádné romantické žádosti o ruku nedošlo. Jennifer pouze natáčela kampaň na střeše OC Niva. Nikdo by se přitom nedivil, kdyby Jennifer tak rychle skočila do náruče někomu, kdo to s ní konečně myslí upřímně. Radko jí zlomil srdce, stejně jako mnohým jiným.

Show měla v Česku velký úspěch, už dříve přitom taková na obrazovkách běžela. Dívky, které bojují o srdce milionáře, už se dříve na obrazovkách u nás objevily. Dámy se nabízí, snaží se předvést v tom nejlepším světle. Jeden muž s nimi randí, občas proběhne nějaký ten polibek. Stejně jako tomu bylo před lety v reality show Vem si mě!.

Před lety Barbara Kautmanová štěstí v show nenašla

V roce 2007 si vybral podnikatel Michal Červín krásnou Barbaru Kautmanovou. Po show se jim narodila dcera Rozárka a vše vypadalo jako dokonalá pohádka. Jenže jen na chvíli. Ačkoliv měla po konci reality show proběhnout svatba, Barbara ho odmítla. Jejich vztah skončil v troskách a jeden čas plnil přední stránky bulváru. Drsné boje byly velkým překvapením. 

Nakonec byl jejich lásce konec a Červín nastoupil do vězení. Ukázalo se, že byl boháčem jen na papíře a Barbara byla náhle na dceru sama. Nedostala na ni podle všeho ani alimenty, a tak je jasné, že tady výběr milionáře tak úplně nevyšel. Na celou show to tehdy hodilo špatné světlo - a není překvapením, že Nova dlouho nic podobného neopakovala. Bude mít tentokrát šťastnou ruku na výběr hlavního hrdiny?

Podle anonymního zdroje je česká verze už natočená, měla se konat v Řecku a v televizi bude na podzim. Podle všeho se zdá, že Radko zůstal sám a lásku nenašel. Se Stankou oznámili rozchod, Julka nevypadá, že by na něj čekala až se rozmyslí a Jennifer po podnikateli už zřejmě taky netouží. Uvidíme, co přinese český The Bachelor! Ten má ve světě dlouhou tradici. 

Otevřít v galerii (1)
Barbara Kautmanová
Barbara KautmanováZdroj: Profimedia

Lásku hledají milionáři už přes dvacet let

The Bachelor je americká reality show, která se poprvé vysílala v roce 2002 na stanici ABC. Pořad se stal rychle fenoménem a získal si velkou popularitu jak v USA, tak i po celém světě. Formát pořadu je jednoduchý, ale zároveň velmi poutavý. Jeden svobodný muž má za úkol najít svou životní partnerku z řady soutěžících žen. Během několika týdnů procházejí účastníci různými aktivitami i schůzkami, která mají pomoci bakaláři rozhodnout, kdo je pro něj ta pravá.

Přestože má show mnoho fanoušků, čelí i kritice. Někteří tvrdí, že pořad vytváří nerealistická očekávání o lásce a vztazích a že soutěžící jsou často vybíráni na základě vzhledu - spíše než osobnosti. Jiní poukazují na to, že show může být manipulativní, a že dramatické situace jsou někdy inscenovány, aby zvýšily sledovanost.

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Pořad ovlivnil populární kulturu mnoha způsoby. Výrazy jako "Will you accept this rose?" se staly běžnou součástí amerického lexikonu. Pořad také inspiroval nespočet parodií, memů a diskuzí na sociálních sítích. Mnozí bývalí soutěžící se stali celebritami a využili své popularity k zahájení vlastních podnikatelských aktivit či kariér v médiích.

Oproti slovenské verze je v těch zahraničních běžné, že ženich navštěvuje rodiny nevěst, aby zjistil, jak to u nich doma funguje. Na Srí Lanku naopak rodiny Jennifer, Stanky a Julky přiletěly. Jaká bude česká verze, a bude tou, kde najdou dívky konečně lásku? To se dozvíme už brzy!

Zdroj: redakce, VOYO, TV Markíza, abc.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze