Top hledané
Výsledky (0)
Trend barbiecore se rychle šíří. Celebrity září růžovou barvou

Růžové léto. Barbiecore je novým letním trendem

Anja Samardžija
18. července 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Margot Robbie při natáčení filmu Barbie

Od té doby, co jsme poprvé viděli fotky z natáčení filmu Barbie v podání Margot Robbie, došlo k mírné změně trendů. Největší vliv na módu měl letos film „Barbie“ s Margot Robbie a Ryanem Goslingem, který vyjde příští rok v létě.

Trend, který nikdo nepředpovídal 

Trend Barbiecore vládne Instagramem a klíčovou barvou se stal zářivý odstín růžové. Zdá se, že žádný návrhář (kromě módního domu Valentino) zatím nedokázal předpovědět, že tento film přinese velkou změnu v popkultuře současnosti, protože všichni sázeli na trochu jiné trendy. Všichni si mysleli, že černá bude barvou tohoto léta kvůli převaze černé na týdnech módy, ale vypadá to, že růžová se ujímá vedení. Zatímco se natáčí film o nejoblíbenější panence, můžeme vidět, jak Margot Robbie žije svůj okouzlující růžový život, a přejeme si, abychom se tak cítili i my! Očividně nejsme jediní, protože se mnoho známých osobností do tohoto trendu vrhlo bez přemýšlení – koneckonců, je to růžové! Kena si zahraje nikdo jiný než jeden z největších oblíbenců žen na celém světě - Ryan Gosling, což jistým způsobem otevírá dveře trendu Barbie pro muže, kteří se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny.

A které celebrity se hitem barbiecore inspirovaly? 

Růžový trend ovládl známé osobnosti, které se pomalu mění v panenky skutečného života. Megan Fox a Machine Gun Kelly se na premiéře jeho dokumentu Life in Pink ukázali právě v růžové barvě a vypadali stejně jako Barbie a Ken. Kromě toho, že měli na sobě růžové kreace od londýnských návrhářů, oba měli i růžovou barvu vlasů. Možná jste si mysleli, že to bylo jen kvůli premiéře jeho dokumentu, protože růžová je i v samotném názvu filmu, ale zdá se, že tomu tak není. I po premiéře měla Megan Fox paruku v barvě růžové cukrové vaty a dál míchala a ladila různé růžové outfity.

Otevřít v galerii (5)
Megan Fox a Machine Gun Kelly - Barbie a Ken
Megan Fox a Machine Gun Kelly - Barbie a KenZdroj: Profimedia
Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -
Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -, Okolí Prahy

Trend by samozřejmě nebyl trendem, kdyby se na něm nepodílela Kim Kardashian. Po Met Gala se Kim rozhodla ponechat si platinově blond vlasy a proto vypadá, jako by svou vnitřní Barbie usměrňovala v růžovém outfitu.

Otevřít v galerii (5)
Kim Kardashian jako chodící panenka Barbie
Kim Kardashian jako chodící panenka BarbieZdroj: Profimedia

Možná bychom měli vinit Valentina za tento růžový svět, ve kterém se nacházíme, nebo bychom možná neměli vinit nikoho, protože růžový trend jsme dávno neměli. Kromě zmíněných celebrit jsme mohli vidět i Lizzo a Sebastiana Stana, kteří měli na sobě růžové kousky od Valentina a opravdu jim to sluší!

Otevřít v galerii (5)
Lizzo oblékla růžovou na premiéru
Lizzo oblékla růžovou na premiéru Zdroj: Getty Images
Otevřít v galerii (5)
Růžová je i pro muže! Sebastian Stan vynesl all hot pink outfit na Met Gala
Růžová je i pro muže! Sebastian Stan vynesl all hot pink outfit na Met GalaZdroj: Getty Images

Zatímco tyto hvězdy spoléhaly na Valentina, Hailey Bieber se rozhodla pro Versace a jeho charakteristické kousky s křivkami. Přidejte růžovou ke korzetu a budete mít dokonalé šaty, ve kterých Hailey vypadá, jako by ve filmu Barbie mohla hrát roli. Růžové se nebála ani hvězda oblíbené netflixové série Bridgerton Simone Ashley, overal v barvě hot pink vynesla na červený koberec. 

Otevřít v galerii (5)
Růžovou umí nosit i hvězda Bridgertonu Simone Ashley
Růžovou umí nosit i hvězda Bridgertonu Simone AshleyZdroj: Getty Images

Zdroje: Vogue, nypost.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze