Hlavní stránka Nové články

Díky Albertovi Černému se po loňském úspěchu Mikolase Josefa na Česko ve světě nezapomnělo. Byť jeho skupina Lake Malawi nepokořila 6. místo, ale byla jedenáctá, prokázala ve změti divnozpěváků na Eurovision Song Contest 2019 českým zpěvákům obrovskou službu. Přestože tenhle sympaťák z Třince působí v hudební branži od roku 2006, do povědomí národa se zapsal až nyní díky soutěži. LP Life se rozhodlo ho pár týdnů po velkém úspěchu vyzpovídat a ukázalo se, že mladík rozhodně do kategorie zpěváků svým profilem nezapadá. Nejenže nevyužívá přízně fanynek, protože je zamilovaný do jedné z nejúspěšnějších současných českých modelek, ale navíc je abstinent. 

Albert, to je hrozně pěkné jméno. Po kom ho máš?

Nevím, měl jsem se jmenovat buď Adam, nebo Albert. Trochu s tím mám někdy problém, když se mám představit, nejde mi to přes pusu.

Jak ti lidé říkají?

Mě doma oslovují spíš Bertík, což je podle některých lidí zase jako pro psa.

Co v showbyznysu, není to naopak výhoda?

To je mezinárodní jméno, je v pohodě.

Vila na prodej Praha 4 - Braník
Vila na prodej Praha 4 - Braník, Praha 4

Jak se tvůj život změnil od Eurovize?

Otevřely se nám s kapelou dveře do světa. Chystáme se do Polska na festival Sopot, do Dánska, v září do Švédska. Je samozřejmě trochu brzy zhodnotit, jak se můj život změnil. Uvidím až tak za rok, až se to ustálí.

To znamená, že v Česku nebudeš zpívat?

Určitě budu zpívat v Česku, i tady se nám otevírají dveře. Čeká nás pár větších koncertů, 8. září v Praze na Burgerfestu, 11. září v Brně v klubu Metro a podobně. V rámci léta už máme hlavní sezónu za sebou. Chystáme velký koncert v Praze, ale ještě nevíme kdy.

Co znamená velký?

Pro dva, tři tisíce lidí.

Takže O2 aréna ještě ne.

To ještě ne.

Musím přiznat, že se mně většina vystoupení z Eurovize nelíbila. Vaše kapela mi přišla jako jedna z mála normální a fajn, která neurazí, když už třeba přímo nenadchne. Jak jste se tam cítili mezi ostatními?

Děkuji za kompliment. Myslím si, že jsme tam byli ti normálnější.

Jak je možné, že země vyšle na takto sledovanou soutěž kolikrát velmi prapodivné umělce?

Chtějí za každou cenu zaujmout, proto vymýšlejí různé šílenosti na stagei. Nebo i tím, že hodně zpěváků se snaží zpívat co nejvýš. Spřátelili jsme se tam s běloruskou zpěvačkou Zenou a té, myslím, by zrovna prospělo, kdyby svoji písničku zpívala níž.

A řekl jsi jí to?

Ne, ale sám jsem to udělal s písničkou Friend of a Friend. První akord je d-moll, na Eurovizi jsem to zpíval myslím v c-moll.

Někde jsem četla, že jsi chodil na lekce zpěvu.

K Haničce Peckové, ještě jí musím přinést kytku. Dlužím jí hodně.

Jak to chodí mezi zpěváky a jaká je mezi vámi konkurence?

Žádná konkurence tam nebyla. Až nás to překvapovalo, bylo to úplně v pohodě. Bylo samozřejmě cítit to, když se někdo nedostal do finále, ostatním to bylo hodně líto. Ale pořád je to soutěž.

S některými jsme se skamarádili víc, třeba se Španělem Mikim Núñezem, s některými míň. S Holanďanem, který to vyhrál, jsem neměl možnost pokecat víc do hloubky. Ale konkurence v nepříjemným slova smyslu na Eurovizi opravdu není. Možná je to i tím, že je to hodně LGBT friendly. Celkově je ta atmosféra přívětivá, vřelá.

Co myslíš tím LGBT friendly?

Všichni jsou tam vítaní, je jedno, jestli jsi homosexuál, nebo sadista. Každý je originál a každý má právo tam být.

Vy jste se jako kapela stali známější v Česku i zahraničí. Skončili jste jedenáctí, Mikolas Josef byl šestý. Jak vnímáš druhý nejlepší úspěch za Českou republiku?

Mám radost, samozřejmě jsme ale chtěli porazit Mikolase. (smích) Jsme rádi, že o nás teď ví víc lidí.

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m, Praha 8

Projevilo se to i na Instagramu, Facebooku?

Zvedla se nám sledovanost, přes čtyřicet tisíc na Instagramu, což nám udělalo radost. Je tam hodně lidí ze zahraničí, na Spotify nás poslouchá hodně Skandinávie, Španělsko.

A Češi nic?

Češi taky. Nedávno na festivalu u Blanska, kde byla spousta lidí, jsem se po koncertě asi hodinu a půl fotil. Během toho si člověk dělá takovou anketu, proč kdo přišel na koncert. Někteří odpovídali, že nás viděli v Eurovizi, tak přišli. Část našich nových fanoušků přišla díky Eurovizi.

V Rychlé zpovědi jsem se tě ptala, jaký je tvůj nejoblíbenější drink. Někde jsem se dočetla, že alkohol vůbec nepiješ. To mně přijde k bouřlivějšímu životu hudebníka jako trochu z jiného světa.

Možná jsem trochu z jiného světa, proto nepiju. Ani se nepřidávám moc k politickým hnutím. Myslím si, že jsem tu od toho, abych dělal hudbu, a tyhle věci si nechávám pro sebe.

Takže jsi nikdy nepil alkohol?

Jednou jsem se trochu opil. Takhle, já si někdy od někoho loknu piva, takže mám třeba půlku malého piva, ale vlastně vůbec nepiju. Na Kubě jsem si dával Cuba Libre, tam ten rum s colou dává smysl. Taky to ale nebylo tak, že bych se někde válel.

Působíš slušně, opravdu jako z jiného světa…

Nevím, jestli je to myšleno jako kompliment, nebo jako nuda… (smích)

Je to kompliment!

Asi jsem k tomu dospěl díky mým rodičům a jejich výchově. Oni taky nepijí.

Věříš v Boha?

Jo, ale nejsme křesťanská rodina. Maminka je pragmatická zubařka v Třinci a taťka prodává počítače. On je zase lehce buddhista, čte alternativní knížky.

Máš nějaké sourozence?

Mám ségru, jmenuje se Karolína a ušila mi tu žlutou mikinu, kterou jsem měl na Eurovizi. Je z bio-udržitelné fair trade bavlny, což vyjadřuje i můj vztah k ekologii. K tomu, co nosíme, a jak se chováme. Mám hodně rád značku Patagonia, nejen kvůli image, ale kvůli jejich ekologické a udržitelné filosofii.

Četl jsem o nich knihu, měli jednou kampaň, aby lidé nekupovali nové oblečení Patagonia, ale aby přinesli svoje staré oblečení. A oni to hezky vyspraví barevnými záplatami a podobně. Je v tom ten příběh, když máš nějaké oblečení přes dvacet let nebo třeba nosíš mámin svetr, je v tom život, to se mi líbí.

Dlouho jsme řešili, co mám mít na Eurovizi na sobě, nakonec jsme s klukama z České televize došli k závěru, že bych měl mít ségřinu žlutou mikinu, která mě nejvíc vystihuje.

To už je oslí můstek k tvé přítelkyni, která je ve světě módy. Kecá ti do toho?

Trochu do toho kecá, ale co se dá dělat, ona má vesměs pravdu, má dobrý vkus. Spíš mi říká, že se mi kalhoty nehodí k triku, a mně se to nechce převlékat. Máme poměrně málo věcí, vlastníme relativně málo kousků oblečení, protože máme rádi metodu úklidu KonMari.

Jde o to, abys měla doma jenom věci, které ti dělají radost, a ne věci, které ti někdo dal, a ty je máš jen ze slušnosti. Všechny věci, co máš, hodíš na jednu hromadu, začneš třeba oblečením, bereš jeden kus po druhém do ruky a ptáš se, jestli ti to dělá radost, nebo ne. Když si odpovíš ne, tak proč to vlastně máš? Snažíme se podle tohohle fungovat.

Co o tobě nikdo neví?

Možná to někdo ví, ale skoro každý den si dávám studenou sprchu.

Bez sauny?

Bez sauny. Nejdřív si dám teplou, pak studenou. Co ještě o mně nikdo neví… Nikdy jsem nechtěl bydlet v Praze, ale teď tady bydlím.

A kde jsi chtěl bydlet? V Třinci?

Říkal jsem si, že když už velké město, tak Londýn, New York. Anebo někde v přírodě. Praha, jsem si říkal, to je trapný. Jak teď ale jsem na Vinohradech, tak se mi tu líbí, a překvapuje mě, jaký je tu klid.

S přítelkyní bydlíte spolu?

Jo.

Oba dva děláte kariéru. Máte společnou takovou tu klasickou vizi – děti, rodina, dům?

Máme, ale myslím, že ještě máme čas. Teď máme před sebou ty nejlepší roky, zvlášť Bára, které bude v září dvacet.

Ta má ještě hodně času, ale tobě už bylo třicet…

Teoreticky bych děti mohl mít, ale myslím si, že vzhledem k tomu, co dělám, nechám ostatní členy v našem týmu, aby s tím přišli jako první. (smích)

Tvým rozhodnutím se rozpadla skupina Charlie Straight. Jsi s nimi pořád v kontaktu?

Teď jsem šel na pivo s jedním z nich.

Skončili jste v dobrém. Přejí ti úspěch?

Jo, myslím, že čas všechno zahojil. Už nám to moc nefungovalo. Trvalo to šest, sedm let, a za rok myslím bude Lake Malawi trvat stejně dlouho jako Charlie Straight.

Už jste dospělácká skupina, oni byli taková dětská. Chápu to dobře?

Dá se to tak říct. Od osmnácti do čtyřiadvaceti jsem byl v kapele Charlie Straight.

V Rychlé zpovědi jsi říkal, že kdybys nezpíval, prováděl bys lidi, protože máš rád jazyky. Kolik jich umíš?

Čtyři.

Které?

Německy, polsky, česky a anglicky.

Který využiješ nejvíc?

Angličtinu.

Bavilo by tě to? Co máš vlastně vystudované?

Překladatelství a tlumočení v Olomouci.

Chystáš se někam s přítelkyní na dovolenou?

Máme rádi surfování. Je to náročné, voda bývá tady u nás v Evropě studená, ale máme neopreny.

Máte v plánu teď někam jet?

Máme v plánu jet do Portugalska.

Co Srí Lanka?

Ta byla super, byli jsme na východním pobřeží v Arugam Bay. Doporučuju všem!

Nebojíš se žraloků?

Nebojím, existuje pár tipů, jak se jim vyhnout. Když máte pocit, že by tam mohli být, nesurfujte za východu a západu slunce, když prší, nebo když má holka menstruaci.

Máš nějakou vysněnou destinaci, kam bys chtěl jet?

Asi Havaj. Nebo Austrálie.

Kde bys chtěl zpívat?

Glastonbury, Roskilde a Royal Albert Hall, vyprodaný koncert Lake Malawi.

Jsi dobrý kuchař? Umíš něco uvařit?

Vařit moc neumím, ale umím míchaná vajíčka na ghíčku s parmazánem. A takový vegetariánský recept s jasmínovou rýží z vaječných bílků, jmenuje se šmakoun.

Moc děkuji za rozhovor, Alberte.

Děkuju za pozvání a zdravím vás, čtenáře LP Life!

Rychlá zpověď:

Rychlá zpověď:

Co je Lake Malawi v jedné větě?

Super světová kapela.

Nejhorší moment Eurovize?

Kapelní krize, měli jsme vystupovat v Moskvě. Jeli jsme v taxíku asi 4 hodiny, zpocení. Když jsme vystoupili z auta, tak nám začali blýskat obrovskými foťáky z pěti centimetrů do očí, chtěli po nás rozhovor, my se cítili špatně. Pak přišla kapelní krize, která se ale rychle vyřešila.

Co byste své dívce nikdy neodpustil?

Snažil bych se odpustit všechno, ale neodpustil bych, kdyby nejednala s láskou, ale záští.

Jakou profesi byste dělal, kdybyste nebyl zpěvák?

Průvodce v destinaci u moře, miluju jazyky a moře. A líbilo by se mi mít skupinku lidí a deštník.

Jak se vám změnil život po Eurovizi?

Otevřely se nám dveře do světa. Chystáme se na koncerty.

Nejšílenější nabídka od fanynky?

Jednou přišla fanynka k nám domů, k našim, já tam nebyl, měl jsem koncert. Ona měla velkou tašku. Nevím, jestli se k nám chtěla nastěhovat, ani nevím, jakou měla nabídku, ale bylo to zvláštní.

Jaký drink je vás nejoblíbenější?

Mám rád čaje. Marocký mátový, mléčný ulong. Jsem čajový typ.

Čeho v životě zatím nejvíc litujete?

Takových těch momentů, kdy se ze mě stal místo optimisty takový zapšklý pesimista. Když mi třeba něco nešlo, nedokázal jsem se posunout s úsměvem dál.

Jakou radu vám dal před eurovizi Mikolas Josef?

Žádnou. Měl jsem jeho číslo, ale nezavolal jsem mu.

Pro koho byste nikdy nevystoupil?

Pro politiky.

Jak byste zhodnotil politickou situaci v Česku?

Nijak.

Bez čeho si nedokážete představit svůj život?

Bez pobytu v přírodě a bez sportu.

Nejhorší pomluva, co jste o sobě zaslechl?

Jo ty písničky Lake Malawi, to je taková vata.

Když bych vám dala milion korun, na kterou charitu byste peníze dal?

Když bych mohl, založil bych si svoji, ale jinak určitě na charitu Terezy Maxové, protože ta nás dala dohromady s mou přítelkyní Bárou.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Věříš v Boha a proč?

Já v Boha bohužel nevěřím, jsem těžký ateista.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Video

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m
Praha 1

Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m

3 + KK 120 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1

1126 m², bal. 36 m², ter. 169 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
18 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
19 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
27 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

3 + KK 67 m²
31 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 54 m², bal. 6 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy
Okolí Prahy

Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy

6 + KK 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks