Rychlá zpověď – Andrej Babiš: Mocný muž o strachu, neřestech a zranitelnosti

S politikem, který rozděluje národ na dva tábory, o rodině, hodnotách, snech i strachu.
20. září 2017
 
Hlavní stránka Nové články

Andrej Babiš - ANO nebo ne? Jedni ho milují, druzí nenávidí. Rozdělil český národ na dva tábory. Jenže Andrej Babiš není jenom politik a obchodník, ale pár hodin denně je i člověkem se starostmi, které má každý z nás. Vůbec se netají tím, že do politiky neměl strkat nos, ale už v ní je a podle jeho slov nechce zklamat ty, co mu věří, byť na úkor vlastního pohodlí. Ve svém naplněném diáři si našel čas na rozhovor pro Prague Luxury Life o tom, jaký je, co má rád, co ho trápí nebo naopak, o čem sní…

Rychlá zpověď – Andrej Babiš

Na začátek velmi jednoduchá otázka. Jak se máte takhle před volebním obdobím?

Hrozně, protože v podstatě se mi změnil život. Kdybych to mohl vrátit zpět, tak bych do toho asi nešel, ta politika je skutečně obrovská špína a takový hon na čarodějnice, jako je na mě, tady snad na nikoho ještě nebyl. I rozumní lidé o mně divně přemýšlejí, protože mají obavy z mého mediálního obrazu, který tady někdo vytvořil. Tak mě teď napadlo – když si vezmeme například pana Dědka, který byl filantrop, skvělý manager, měl image… za čtrnáct dní z něho udělali estébáka, oligarchu, podvodníka. Vydržel v politice tři týdny. Někteří novináři dělají hon, lžou a stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Dělají ze mě ohrožení demokracie a Hitlera a nevím co všechno…

Dá se z toho odejít?

To nejde a já ani nechci, máme 33 dní do voleb a samozřejmě to je zásadní pro budoucnost naší země. Nepřeháním. Pokud neuspěje naše Hnutí, tak už nikdy nikdo se tu neobjeví, kdo by se pokusil porazit klientelisticko-korupční systém, který tu je. Jsou tam pořád stejní lidé – Zaorálek, Sobotka, Kalousek… pořád jsou to ti samí politici, sedí v tom parlamentu strašně dlouho, a když se jich zeptáte, co mají za sebou v životě, tak nejsou schopni vlastně nic říct.

A co Vy? Na co jste hrdý?

Tak já jsem v životě udělal spoustu věcí. Celý život jsem něco vytvářel, budoval. Vybudoval jsem firmu od nuly, která zaměstnává 35 000 lidí a sídlí v Čechách, to je důležité. Firmu, která když vydělá peníze v zahraničí, tak je posílá do České republiky na rozdíl od množství velkých podnikatelů, jejichž firmy sídlí v zahraničí a ty peníze berou z České republiky. A samozřejmě zaměstnávat tolik lidí je obrovská zodpovědnost, postarat se o jejich budoucnost. Já jsem šel do politiky, protože jsem se přestal bát toho korupčního systému, i když jsem jím dlouhodobě pohrdal. I když dnes se ukazuje, že ten systém je daleko silnější, než jsem si dokázal představit, protože vás klidně bez důkazu dokáže kriminalizovat a že jde vlastně o systém kmotrů, kteří ovládají politiky a dělají z nich loutky… to je pro mne nepřijatelné, aby to tak fungovalo. Poslední čtyři roky jsem se věnoval tomu, abych ten systém tady změnil, a chci tu změnu dotáhnout do konce.

Pane Babiši, vy ale mluvíte o pracovních záležitostech, politice, mě ale zajímáte Vy jako člověk. Na co jste pyšný v osobním životě.

Tak na rodinu, to je jasné. Teď jsem měl svatbu, ta byla skvělá, měli jsme z toho všichni obrovskou radost. S paní jsme si to užili po 23 letech. Konečně jsme se tedy vzali. (smích)

Nejdřív to asi bylo tak, že ona by chtěla, ale já si říkal, že to vypadá blbě, že by všichni říkali, že je zlatokopka, že si mě bere pro peníze, tak se asi urazila… ale po čase jsem zase chtěl já, ale to asi byla ještě uražená a teď … hlavně si to přály naše děti. Také ten největší dar, co jsme dostali, tak to byl dopis od naší dcery. Ten byl skvělej.

Můžete naznačit, co v něm bylo?

(smích) Nee, to je takové osobní. Prostě … napsala nám krásný dopis o rodině, jak máme spolu držet pohromadě. Teď tahle situace je pro rodinu složitá… oba jsme brečeli, bylo to krásné.

To je moc pěkné. To se mi líbí. Umíte ukázat i tu obyčejnou tvář, nejen politickou. Kromě svatby jste měl také narozeniny…

Ježíš, ty já neslavím. Slavil jsem 40, 50 a 60 a po šedesátce už ne. Vždycky si dáme rodinný oběd nebo večeři, ale to stačí. Nemám to moc rád. Kdyby mi měli všichni přát a dávat dárky… vždyť já pořádně nemám ještě umístěné dárky k těm šedesátinám. V mým věku se to už ani nehodí. Navíc není čas, je náročné období.

Věřím, že před volbami je to náročné, ale musíte přece někdy odpočívat.

Ne, teď vůbec.

A to jste ani nejeli na svatební cestu?

Tak to víme, kam chceme jet, už dvacet let. Ještě jsme tam nebyli, snad se tam někdy dostaneme. Chtěli bychom na Bora Bora, ale to je strašně daleko, není na to čas.

Po volbách by se ale mohl najít prostor ne?

To uvidíme, jak to dopadne.

Co vaše paní, ona na Vás netlačí, že by chtěla trávit trošku víc času s Vámi?

Moje paní pracuje, dokončuje hotel s restaurací, takže ta taky maká. Nenudí se.

Ona ale určitě dbá na to, abyste odpočíval.

Ono je to ale se mnou těžké, jsem těžce ovladatelný. Ale byli jsme na krátké dovolené v Itálii, ale samozřejmě ani na dovolené člověk nemůže vypnout mobil, novináři pořád něco chtějí a ptají se.

To je to pro Vás tak důležité, že i na dovolené všem odpovídáte?

S novináři komunikuji přímo, většinou k tomu nepoužívám druhou osobu. Ale když neodpovíte, tak napíšou, že jste neodpověděl, a to vypadá blbě. Snažím se. Ale je pravda, že na té dovolené to dělám tajně, aby mě paní neviděla, protože ona to nemá ráda, když jsem na dovolené na mobilu. Tak to dělám buď brzy ráno, nebo před večeří, když se chystá, tak to tajně vyřizuji. (smích)

Prodej vily Praha 6 - 900m
Prodej vily Praha 6 - 900m, Praha 6

Co sport?

Sportoval jsem od mlada – tenis, basket, lyže, plavání, volejbal. To mám rád. Sport i dlouhodobě podporuji. Zajímám se o něj. Chceme ho i v programu více finančně podpořit. Děti málo sportují.

Mluvíte ale v minulém čase. Jak se tedy udržujete nyní?

Je pravda, že teď jsem se sportem trošku přestal, potřeboval jsem spát alespoň pět hodin, ale dlouho jsem chodil na kolo, do posilovny. Pořád se kolem něho motám.

A co krása?

Krása? Jak to myslíte? Nikam na manikúru nebo kosmetiku nechodím. Před tou svatbou mě nahnali někam, kde mi přes hodinu dělali vlasy a vousy. To jsem byl asi podruhé v životě. Kdysi jsem chodil do Hypernovy se nechat stříhat devítkou strojkem za 140 korun. Ale byla tam fronta, a já nechtěl čekat, tak jsem udělal v Sokolovně v Průhonicích kadeřnictví. Tam teď chodím.

Jak často jezdíte na Slovensko?

Nejezdím, vůbec. Mám tam bratra, rodiče už bohužel zemřeli. Přátele tam mám, ale teď byli všichni na svatbě. Jsme to měli tak rozdělené, dostal jsem příděl 100 hostů, paní také, takže já tam měl hodně kamarádů a bývalých kolegů ze Slovenska.

Vzpomenete si na nějaký nezapomenutelný zážitek ze Slovenska, ze školy? Něco, na co rád vzpomínáte?

Víte co, já měl velmi přísnou výchovu od tatínka. Bydlel jsem u babičky, táta pracoval v zahraničí, nechtěl jsem s rodiči emigrovat kvůli kamarádům. A když najednou nebyl ten tatínkův dohled, tak jsem si začínal užívat svobody. To hrozilo, že mě i vyhodí ze školy. Nakonec mi dali trojku z chování. Občas jsem ani do té školy nechodil. Zlobil jsem na tom gymnáziu (smích). Rád na to vzpomínám, byli jsme super parta, hráli jsme basket… koupili jsme si tehdy čtyři spolužáci auto za 6000 korun. Jeli jsme do Prahy na zápas, hrál Slovan Sparta, ale nějak se nám rozpadl motor, takže to auto tu zůstalo… (smích) Už od malička jsem byl velmi cílevědomý, chtěl jsem vydělat peníze. Tak jsem sbíral tenisáky za pět korun na hodinu, pak jsem šel překládat balíky a vlastně až do konce vysoké školy jsem pracoval manuálně. Chtěl jsem si našetřit.

Za co jste utratil první výplatu?

Tehdy se žilo úplně jinak. Já si koupil auto, našetřil jsem si na něj. Byl to Wartburg Tourist za 35 tisíc korun z druhé ruky. Když jsem zdělil po dědovi byt 1+1, tak jsem ho zařizoval. Pak jsem měl sen, že postavím barák, tak jsem postavil takovou malou řadovku - 312 metrů čtverečních. Postavil jsem to vlastníma rukama. Chtěl jsem mít rodinu a co nejdřív se osamostatnit. Na vysoké jsem měl červený diplom a dostával jsem prospěško 350 korun měsíčně, což bylo celkem dost peněz. Měl jsem sen studovat zahraniční obchod a jít pracovat do zahraničí a vydělat lepší peníze a splatit ten dům, na který jsem měl půjčku asi 250 tisíc.

Když dneska ty peníze máte, koukáte na ceny?

Já nejsem konzumní typ, vůbec. Ono je to tak, že když si v životě tyhle cíle splníte, tak vás to pak nezajímá. Motivace se mění celý život, aspoň teda u mě. Nikdy jsem je nepočítal. To dělám až teď kvůli politice. Jsem vlastně jediný politik, co ukázal své příjmy za posledních dvacet let a zaplatil jsem za to období téměř 350 milionů na daních jako fyzická osoba. Takže tohle nedělám, ale co ano, tak protože jsem obchodník, tak zkouším vyjednávat ceny i ve značkových obchodech. (smích)

Ale do obchodu chodím minimálně, možná dvakrát do roka. Nejsem konzumní typ – nemám ani letadlo, ani loď, nenosím žádné šperky. I když teď mám tu obručku (snubní prsten, pozn. red.), tu musím nosit, protože paní řekla, že když to nebudu nosit, tak ona taky ne, takže jsem si zvykl. (smích)

Byt Malá Strana Ametrín 145m
Byt Malá Strana Ametrín 145m, Praha 1

Oblečení Vám obstarává žena?

Ano, obléká mě žena. Kupuje mi konfekci. Nemám čas si nechat šít věci na míru.

Nemáte svého stylistu?

Ne, na co proboha? Nakupuju u Palzileriho na Staromáku, svatební oblek objednávala moje žena, a jinak mám rád např. jezdit nakupovat do Milána, ale tam už jsem dlouho nebyl. Navíc problém je, že v politice jsem přibral, takže v jednu chvíli jsem měl doma tři čísla obleků. V červenci 2013 jsem měl 77 kilo, 10% tuku! Ale pak jsem přibral na 92 kilo, takže jsem musel kupovat místo obleků velikosti 50, čísla 52 a i 54. Teď jsem se zase vrátil ke své váze.

To nejste jediný, kdo v politice přibral, jak se to stane? Patnáct kilo je dost.

Protože vám pořád někde něco nabízejí, na vládě jsem pořád seděl u bufetu a máte stres… ale chce to pevnou vůli. Minulé léto jsem zhubnul 11 kilo, měl jsem dobrou dietu, jedl jsem jen třikrát denně, jen ovčí produkty, žitný chleba, ovoce, maso, zeleninu… to zafungovalo. Také jsem cvičil.

Co Vaše neřesti?

Miluju čokoládu, švýcarskou. Večer jí chodím potají jíst. Tu hořkou Lindt se solí, má 80% kakaa, to mám pocit, že z toho neztloustnu.

Kouříte?

Jsem vyléčený kuřák. Přestal jsem 16. prosince 1996. Ale na vysoké jsem kouřil. A v práci potom, to byl rituál. Dával jsem si turka a denně jsem vykouřil krabičku červených Marlborek. Přestal jsem ale ze dne na den. Z nějakého časopisu jsem si vystřihl fotku, kde byly rozříznuté plíce kuřáka, vevnitř byla rakovina. To jsem si dal na zeď a už jsem si nikdy nezapálil.

To máte tedy silnou vůli. A teď mi povězte, jak vypadá Váš den, když nemusíte pracovat?

Takový není! (smích) Byly ale dny, kdy jsem spával z pátka na sobotu bez budíku. Spal jsem i osm hodin, v sobotu jsem nepracoval a v neděli už jo. To bylo, když jsem byl v byznysu. V politice pracuji každý den.

To je ale strašné, v tomhle věku by už přece člověk chtěl mít klid. Já jsem o půlku mladší a chci mít klid!

Je pravda, že ty základní věci jako vyspat se, mi chybí. Nebo nepospíchat, přečíst si v klidu noviny… ale to prostě teď nejde.

Říkal jste mi, že věříte v Boha, obracíte se na něj?

Nechodím pravidelně do kostela. Ale často si říkám, jestli je spravedlivý. Když jsem vymyslel Hnutí, tak se mnou byla celkem známá novinářka, Anička Stárková, později Veverková. Společně jsme začínali. Bohužel v červnu 2013 šla po přechodu, kde ji srazilo auto a ona zemřela. Měla dvě děti, starala se o rodinu. To jsem si říkal, jak je to možné, že je to nespravedlivé.

Ale já pomáhám lidem už dlouho, máme i nadaci. Zažil jsem případy… teď jsem se snažil pomoct jedné paní, co měla sedmiletou holčičku, která měla rakovinu. Snažil jsem se všelijak pomoct, ale ona zemřela. Paní měla v exekuci barák, tak jsme jí koupili dům… jsou různé příběhy, o kterých ani nechci mluvit, protože pak všichni říkají, že to dělám kvůli volbám, to je ale blbost. Před časem jsem zaplatil jedné paní umělé oplodnění, i na to jsem zapomněl, ona mi za dva roky napsala, že má dvojčata. Je mi to všechno líto, rád bych pomohl všem, ale to nejde.

Píšou Vám hodně lidé, že potřebují pomoct?

Pořád. Stále píšou. Když byla vymyšlená kauza dluhopisů, tak jsem se naštval. Řekl jsem tedy, že to, co jsem ušetřil díky zákonu, daruji lidem. To bylo 52 milionů. Dostal jsem 3700 mailů. Musel jsem najmout studentky, aby mi pomáhaly to roztřídit. Ty příběhy byly různé. Lidé jsou různí, někteří jsou vděční, někteří chtějí víc, i když už jim pomůžete, a když jim potřetí řeknete, že ne, tak vám začnou vyhrožovat…

Je spousta lidí, co Vás má rádo, ale taky spousta těch, co Vás nenávidí.

Já vím, ale oni nenávidí ten mediální obraz, co mi vytvořili někteří novináři. Když mě pak někteří potkají a mluví se mnou normálně, tak často mění názor.

Moje otázka ale zní, zda máte strach?

Nemám strach, zvykl jsem si. Občas se stávají věci… teď v Jindřichově Hradci mě chtěl někdo napadnout nějakou vodní pistolí, nebo na Colors of Ostrava se opila nějaká parta a chtěli mě napadnout… Jenže bohužel ti lidé nejsou schopni komunikovat, jsou pod vlivem vylhaných věcí médií. Občas si někdo odplivne nebo mi nadává. Když s nimi ale chcete mluvit, tak oni nechtějí, nemají argumenty a opakují lži novinářů.

Jak se cítíte, když se Vám to děje?

Nemám problém chodit mezi lidi, ale čekám leccos. V minulosti byly případy, kdy mi šlo o život. Tehdy jsem dělal opatření proti hazardu. Proto mám ochranku, není pro parádu. Tehdy se stalo minimálně čtyři, pět případů, kdy to vypadalo velmi vážně.

Máte knihu O čem sním, když spím. Tak o čem sníte?

To je super knížka. Inspiroval mě Baťa. Psali jsme ji dva roky, psalo ji asi 150 lidí. Můj to byl jen nápad, napsal jsem ten prolog, ale důležitá je druhá kapitola o tom, jací jsou Češi skvělí a šikovní lidé.

Je to těžké, na jednu stranu si říkám, že jsem do toho neměl jít, na druhou stranu jsem tu změnil spoustu věcí, ale je to těžký boj se systémem. Kdybychom vyhráli a byli ve vládě, tak s každými volbami budu mít víc a víc starostí…

Jaké je Vaše přání, nemusí být politické?

Soukromé přání by bylo takové, že bych se chtěl věnovat více rodině, vrátit se do firmy, ale teď jsem politik, tak to musíme vybojovat, vyhrát volby a udělat tu vládu takovou, že bude dělat pro lidi a nebude to jen kec. Někteří říkají, že jsem šel do politiky, abych si polepšil, ale opak je pravdou – všechno jsem si pohoršil, všechno. Můj život, rodinný život, firma… Nicméně jsem se takhle rozhodl a teď to musím vybojovat, takže těžko vám řeknu, co bych si přál víc. Je plno lidí, co mě nesnáší, ani neví proč, ale je plno lidí, co mě podporují a já je nemůžu zklamat.

Mockrát děkuji za rozhovor, držím palce. 

Rychlá zpověď:

Cítíte se více Čechem nebo Slovákem?

Čechem.

Oblíbený český návrhář?

Moje paní má ráda Táňu Kovaříkovou, a možná Miroslav Bárta, toho znám.

Čím jste chtěl být jako malý kluk?

Chtěl jsem vydělávat peníze.

Co má pro Vás největší hodnotu?

Určitě rodina a děti.

Jakou máte životní fobii?

Injekci do žíly.

Věříte v Boha?

Ano.

Co Vás jako první upoutá na ženě?

Těžká otázka - úsměv.

Kdybyste byl student, za co byste utratil posledních padesát korun?

Když jsem byl student, tak smažák stál 3,50. Padesát korun bylo dost peněz. Asi bych pozval kamarády do hospody.

Který seriál je lepší - Nemocnice na kraji města nebo Hra o trůny?

Nemocnice na kraji města.

Kde nejraději trávíte čas, když chcete být sám?

Asi v posteli.

Halušky nebo svíčková?

Mám rád oboje, asi ta svíčková.

Který extrémní sport byste chtěl vyzkoušet?

To bych teda nechtěl, sportuju, ale normální sporty.

Valčík nebo tango?

Valčík.

Čím nejčastěji překvapujete svou ženu?

Překvapil jsem jí tím, že jsem šel do politiky. To stačilo snad na celý život.
Dotazovaný se ptá respondenta:

Na co bych se zeptal? To je těžká otázka. Nevím. Proč je tolik rozhovorů před volbami?

Asi proto, že chceme vědět, co na nás chystáte.
V Německu byl jen jeden rozhovor, paní Merkelová. My jich máme každý den několik.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Pro Andreje Babiše je rodina to nejdůležitější.
Manželé Andrej a Monika se vzali po 23 letech společného soužití.
Politik a byznysman pracuje i na dovolené.
Andrej Babiš dnes lituje, že vstoupil do politiky, ale boj nehodlá vzdát.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

5 + KK 184 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 116 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m

Atypický 358 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks