Hlavní stránka Nové články

Jako dítě si prošla rakovinou. Sice ji překonala, ale následky chemoterapií si nese dodnes. Až díky zdravotním problémům svého psa se Bohdana Nováková ze Zlína setkala s biorezonancí, která podle jejích slov pomáhá jak zvířatům, tak lidem. Sama se také léčení začala věnovat. A protože zachraňuje kdejaké zvíře, jejím dalším cílem je mít psí hotel. V rozhovoru pro Luxury Prague Life se dozvíte, co biorezonance vůbec je, i to, jak se žije pod jednou střechou se skoro desítkou zvířat.

Bohdana Nováková léči psy i lidi pomocí biorezonance.

Video

Žijete ve Zlíně, kde se zabýváte nějakou bohulibou činností. Co to je?

Žiji ve Zlíně a zabývám se tu biorezonancí. Jsem už rok a půl terapeut biorezonance. Je to metoda, kdy na základě frekvenčního vlnění pomocí přístroje, se kterým pracuji, dávám do rovnováhy komplet celé tělo. Díky tomu přístroj nastoluje v těle znovunabytí samoléčebných procesů a tělo si pak samo o sobě dokáže poradit s věcmi, které ho potkají a zatíží zvenku.

Asi tak, jako to bylo dříve, když jsme neměli rozvinutou medicínu?

V podstatě ano. Když ale někoho něco v dávných dobách skolilo, člověk rovnou umřel, protože ho nebylo čím zachránit. Tomuto říkám takový malý zázrak, protože frekvenční vlnění dokáže napravovat genetické informace v buňkách, dokáže pozastavovat nebo úplně eliminovat genetické vady a také dokáže vyvádět veškeré patogeny, bakterie, viry, plísně, tudíž úplně odstraní z těla alergie, ekzémy a podobně.

Počkejte. To zní úžasně, ale to by pak tady přeci používal každý…

Metoda je známá už 30 let, u nás to je asi 15 let, a ve světě se prodalo 17 tisíc přístrojů. Ve Švýcarsku a Německu je to například hrazené přímo zdravotními pojišťovnami a lékaři tuto metodu používají normálně k léčbám. U nás si zřejmě naše ministerstvo zdravotnictví v podstatě brání svoje lékaře. I když proti lékařům nic nemám, spolupracuji s nimi, zachránili mi život a nechci je nijak hanit.

Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice
Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice, Praha 6

Ale medicína je postavená na tom, že řeší důsledky, které nastanou, když se v těle něco stane. Léčí antibiotiky, odřezává části těla, které jsou poškozené, dává léky na to, co nefunguje. Nejde ale po příčinách a proč to nefunguje. Většinou příčina v těle není na tom místě, které se léčí, jde hlouběji, dál. A tenhle přístroj to dokáže najít a srovnat.

Jak to celé probíhá, když za vámi přijdu s nějakým problémem?

Přijdete ke mně, posadím vás na takové lehátko, pod sebou máte modulační podložku, která komplet snímá elektrické vlnění těla a posílá terapie přes podložku do těla. Přístroj snímá hladinu vlnění buněk ve vás a srovnává to s hladinou vlnění ve správných zdravých hodnotách. Na základě toho diagnostikuje, co se mu v tom těle nezdá a kde je rozhozená energie.

Není to tak, že by mi to ukázalo, že máte angínu. Ukáže mi to, že máte na plicích nebo v nosních dutinách rozhozenou energii a já s tím přístrojem postupně zjišťuji, co tam je. Dále zjišťuje, jestli tam jsou bakteriální vlivy nebo jestli je tam nějaká vrozená vada, která způsobuje časté záněty a podobně. Když si provedu tuto diagnostiku, kterou dělám na každé terapii, pouštím poté terapii přímo na ty části těla, které potřebují vlnění v buňkách srovnat do správné hladiny, což dělá ten přístroj.

Na to je potřeba nějakého zdravotnického vzdělání?

Ne, protože tohle všechno dělá ten přístroj. Když to řeknu blbě, tak jsem jen obsluha toho přístroje. Samozřejmě jde ale také o mé znalosti a zkušenosti – co s čím kombinuji. Nemusím být lékař, ale musím mít znalosti. Když třeba vidím, že má někdo atopický ekzém, musím vědět, kde ho hledat. Ekzémisti většinou mívají problémy s játry a slinivkou. Musím hledat to gró, co je za tím, ale to získá člověk zkušenostmi s tím přístrojem.

Máte úspěchy?

Ano.

Vy se v rámci biorezonance zaměřujete jen na zvířata?

Já se zaměřuji na lidi i zvířata, ale zvířata byl můj úplně prvotní plán s tímto přístrojem. Dostala jsem se k němu díky mému psovi a rozhodla se, že budu léčit zvířata. Převážně jsem chtěla léčit psy a také koně.

Koně? Jak dáte koně na podložku?

Koně nemusíte dávat na podložku. Terapie u zvířat se dá rovnat a harmonizovat pomocí krve, která je uschlá na gáze. Krev, kterou mi pošle majitel, vložím do vstupu přístroje a na podložku, a posléze z té krve načítám aktuální stav zvířete. Poté nahrávám čip, který dělám i pro lidi, který se využívá na terapiích. Psi ho mají přilepený na spodku obojku, leží jim na těle a tím tu terapii posílá, lidé mají čip nalepený na břiše.

U zvířat je u terapie výhodou, že vůbec nevnímají, že se s nimi má něco dít, naopak lidi hrozně limituje psychika. U zvířat placebo efekt naprosto fungovat nemůže, proto jsem s ním v podstatě začala. Když jsem poprvé léčila psa, vůbec nevěděl, proč tam s ním jsem, a druhý den jsem ho nepoznávala.

A co mu bylo?

Měl strachovou agresi. Když ke mně přišel, měl hodně zdravotních problémů, od různých parazitů, bakterií, zuby měl špatné. Došlo to až do fáze, kdy jsem zjistila, že má atrofii svalstva zadní levé nohy, zhoršovalo se mu kulhání. Zjišťovala jsem s doktory, co s ním je, a došli jsme k tomu, že měl vrozenou nekrózu kyčle. Takže jsme museli udělat resekci kyčle a vzít mu kyčelní kloub. Zřejmě ho blbě uspali, takže pravděpodobně celou dobu vnímal bolest při narkóze. S různými psychology a pomocnými cvičiteli jsme došli k závěru, že to asi vnímal, takže od té doby se zřejmě o sebe strašně bojí a z toho mu vyjela ta strachová agrese. Nešlo to vůbec ničím odbourat, zkoušela jsem s ním všechno možné. Až jsme nakonec řekli, že to bude asi degenerace mozku, takže jsme prošli neurologickými vyšetřeními.

Kolik vás to stálo?

Hodně, hodně to stálo.

To je snad jenom v Česku, že lidi investují tolik peněz do svých psů…

Protože je mají rádi. Ono když ho máte čtyři měsíce doma, v podstatě s ním procházíte všechna trápení a je vám řečeno, že ho máte dát utratit, protože bude zlý, tak člověk, který má psa místo dítěte, to neudělá. Proto jsem hledala různé způsoby, jak mu pomoci. Díky tomu jsem začala dělat různé kurzy pro zvířata, Dornovu metodu, Bowenovu terapii, reiki. Zkoušela jsem všechno možné, abych mu pomohla, až jsem se dostala k biorezonanci. Po první terapii se mi ten pes úplně změnil, takže jsem to začala zkoušet na sobě, protože jsem ve 14 letech prodělala rakovinu. Následky po chemoterapiích měly dost neblahý účinek, srdce mi to rozhodilo, střeva mi to zničilo. Za celý svůj život jsem z těch alternativních cest nedošla k ničemu, co by na mě mělo dobrý trvalý efekt, abych neměla neustálé problémy.

A biorezonance vám pomohla?

Biorezonance mi pomáhá. Lidé, kteří ke mně přijdou, často nevědí, o co se jedná, a myslí si, že už nemají jinou cestu. Jak u lidí, tak u zvířat. Přijdou většinou ve zuboženém stavu a myslí si, že je to zázrak, který je vyléčí ze všeho. Tak to není, protože biorezonance jim sice pomůže a srovná jim to, co jim srovnat má, ale pokud už jsou ve fázi, kdy přijdou s poškozenými částmi těla, tak biorezonance už ty poškozené části nedokáže naplno uzdravit. Jakmile už probíhá nějaká nekrotická část v těle, je taková část už vždycky špatná. Biorezonance nicméně i přesto pomáhá části, která je ještě zdravá, pracovat na co nejlepší obrátky, a aby to co nejméně zatěžovalo tu nemocnou část. Pomůže celkově celé tělo rozchodit.

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí, Praha 6

Když například nefunguje jedna ledvina, tělo pro fungování této ledviny posílá komplet veškerou svoji energii. Soustředí se na ledvinu a ostatní v těle zanedbává. Díky tomu vzniká přetlak v oblasti ledviny a v těle postupně začnou odcházet jiné jednotlivé části, protože tělo tím, jak potřebuje zachránit ledvinu, vůbec neřeší srdce, plíce, játra, střeva.

Biorezonance právě díky tomu, že narovná energie v těle stejnoměrně tak, aby tělo nevnímalo ledvinu jako poškozenou část, tomu tělu strašně uleví. Ledvina funguje, jak nejlíp může, protože biorezonance jí rovná. Ale když funguje na dvacet procent, už se v životě nevrátí na sto.

Někde jsem četla, že terapie děláte zadarmo.

Ne, zadarmo jsem to dělala jenom v rámci soutěže, kdy jsem nějakým prvním deseti zájemcům, kteří se ozvou, dělala terapii zdarma. Byla to výhra několika terapií.

Ve 14 letech jste dostala rakovinu vaječníků, kvůli čemuž nemůžete mít děti. Proto jsou vašimi dětmi psi. Vnímáte jako žena to, že musíte mít děti?

Ani jsem to nevnímala v těch 14 letech. Když mi to bylo řečeno, říkala jsem si: „no tak nemůžu mít děti.“ Pak samozřejmě nastane věk, kdy kamarádky kolem vás rodí, mají děti, mají manžely a partnery, a člověk si říká, jestli není o něco ochuzený, když na světě zůstane v podstatě sám. Ale postupně s věkem, aniž by to nahrazovali ti psi, jsem zjišťovala, že v podstatě děti ani nepotřebuji.

A co partneři kolem vás? Když si někoho najdete, je potřeba mu to říct.

Ano. Stalo se mi, že jsem měla partnera, který mi řekl, že chce zachovat svůj genetický potenciál, takže se spolu můžeme vídat, ale do budoucna to vztah nebude. Většinou ale, i přítel, kterého mám, to vzali tak, že mají mě a neřešili, jestli můžu mít děti, nebo ne. A můj přítel, se kterým jsem deset let, už má dceru.

Ještě je možnost adopce. Nepřemýšlela jste někdy nad tímto, než jste začala adoptovat psy?

V podstatě přemýšlela. Kdysi jsem ale pracovala pro jeden časopis, kde jsme dělali rozhovor s rodinným psychologem, a po tom rozhovoru se můj náhled na adopci úplně otočil. On mi řekl, že by nikdy neadoptoval, ani by to nikomu ze svých blízkých nedoporučil, jedině pokud by to bylo dítě, které už by si plně uvědomovalo, že je adoptované a že si ho člověk vzal.

To dítě projde fázemi různých odložení. Pokud je v podstatě samo a vezme si ho někdo, kdo mu nabídne zázemí, pak to podle něj není úplně ten problém. Ale já, když už bych adoptovala, bych si chtěla adoptovat miminko. Ale ten psycholog říkal, že tyhle děti mají prokazatelně obrovské psychické problémy, protože prochází fází odložení v těhotenství, kdy si matka uvědomí, že to dítě nechce, a ten plod to vnímá. Druhá fáze odložení je při porodu a třetí fáze je kojenecký ústav, kdy tam je tři týdny a v tu chvíli už to dítě psychicky odrovná.

V okamžiku adopce odloženého dítěte se na něj sesype hromada lásky, ale té upjaté. A to nadělá největší paseku v psychice toho tvorečka. Proto adopci bych zvažovala až u dítěte, které ví, co se děje a že já nejsem jeho biologická matka.

Jak jste začala zachraňovat pejsky?

Zachraňovat pejsky jsem začala tak, že jsem svého pejska, který mi v květnu umřel, zachránila z podmínek, kdy v podstatě skoro umíral. Pořídili si ho známí, on jim umíral, a oni nevěděli, co s ním. Vzala jsem si ho k sobě s tím, že si ho od nich případně koupím, pokud to přežije. Pejsek to přežil, odkoupila jsem si ho a byl se mnou jedenáct let.

Já jsem v podstatě celoživotně zachraňovala, co se dalo, i lidi. Mám v sobě nějaký záchranářský pud. Když jsem viděla, že někdo něco potřeboval, šla jsem a donesla jsem mu to. Nebo mu to dala a pomohla mu. Bezdomovce jsem si domů nikdy nepřivedla, ale kočky jsem zachraňovala vždycky, když jsem je někde viděla na stromech a podobně. Co jsem mohla, to jsem zachraňovala.

To museli mít rodiče radost!

Jo, to měla mamka velkou radost, díky tomu jsme měli dva psy. A díky tomu, že máme s přítelem barák, byla možnost rozšířit smečku. Měli jsme jenom toho jorkšíra, a pro přítele – jako bývalého hokejistu – nebyl jorkšír dostatečně dobré plemeno. Postupně jsme proto začínali nabírat psy. Spolupracuji s kočičím a psím azylem, který je pod záštitou Katky Kašparové, a dělám dočasku, pomáhám ty psy zachraňovat. Vždycky jsem si vzala nějakou dočasku. A ta už v domě zůstala.

Kolik máte zvířat?

Teď máme pět psů a tři kočky. Kočky se ke mně zatoulaly, ty jsem nikde nezachraňovala, přišly samy.

Zvířata si to mezi sebou řeknou.

(smích) Zřejmě, také mně to tak přijde. Vždycky mi něco začne stát před vraty, i psi. Pak hledám, komu patří, odkud je, dávám různě inzeráty. V podstatě tím to celé začalo.

Vy byste si prý chtěla otevřít psí hotel…

Mám zvířata opravdu ráda a hrozně dlouho jsem přemýšlela, že bych dělala nějaké depozitum nebo záchranářství. Ale u toho pak člověk postupně zjišťuje, že to není všechno fajn. Nemám povahu na to ty psy někomu pak odevzdat. Jak jsem záchranář, měla bych doma asi dvě stě psů, a jednou by mě to zabilo. Když toho psa mám doma, vypiplám ho, dám ho dohromady, a potom ke mně přijedou lidé na adopci, přičemž jejich hlavní zájem je, aby jim doma nezničil pohovku. Tak v tu chvíli toho psa nedáte. Já bych ty psy nedala, měla bych je u sebe, měla bych strach, že jim nikdo nedá to zázemí.

Chtěla bych si hrozně moc zařídit psí hotel s tím, že tam budu vědět, že páníčkové ty psy také milují a potřebují je jenom pohlídat. Já bych jim je pohlídala po dobu, kdy například jedou na dovolenou. Mohla bych tohle všechno těm psům dát a věnovat se jim, protože to umím a baví mě to.

Jaké máte zaměstnání, věnujete se jen biorezonanci?

Dělám biorezonanci, za to beru peníze. Všichni lidi i psi, kteří ke mně chodí, mají hodinovou sazbu 700 korun. První a druhá terapie je většinou hodinu a půl, posléze je po hodinách. Dělá se zhruba pět terapií, než se tělo nahodí do správného módu. Poté je potřeba terapie udržovat, přijít jednou za měsíc jako třeba na rehabilitace. Ale to už je pak na každém, jak se rozhodne.

Je tedy reálné, abyste si otevřela hotel? Finančně a časově?

S tím, co dělám? Určitě je, protože bych to měla všechno na jednom místě. V podstatě bych mohla dělat terapie tam, kde bych měla ten hotel. Měla bych tam i psy a srovnala si to podle toho, co by bylo potřeba. Doteď jsem dělala marketing v koupelnách, vytvářela jsem nový katalog. K tomu mám ještě jednu práci, mám svých pět psů, takže to musím řešit tak, abych se střídala doma s partnerem. Aby doma někdo byl, abychom venčili a věnovali se jim. Když pak máte psí hotel a máte tam dalších deset psů, tak je v podstatě to venčení natřikrát.

Takže se můžeme těšit na otevření?

Já doufám, že do budoucna ano. Jenom k tomu musím najít vhodné prostory. Asi by nebyl nikdo rád, kdybych měla někde na kraji vesnice dvacet psů, kteří by rozštěkávali ostatní psy ve vesnici.

Moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co je horšího než rakovina?

Chlap.

Jakou povahu po vás zdědil váš pes?

Přátelskost.

Jaké zvíře byste doma nechtěla?

Pavouka, ty fakt nemám ráda.

Jaké zvíře vystihuje vaši povahu?

Bulteriér, pes.

Proč bych si měla pořídit psa?

Už nikdy nebudete sama.

Strávíte radši večer se zvířetem nebo člověkem?

Stoprocentně se zvířetem.

Jakou trestní sazbu byste zavedla za týrání zvířat v Česku?

Nevím, jestli můžu říct, že trestní sazbu, já bych jim udělala to samé, co dělají oni těm zvířatům.

Vysvětlete metodu léčby s názvem biorezonance v jedné větě.

Je to metoda, která na základě frekvenčního vlnění nastoluje rovnováhu těla a tím dává šanci samoléčebným procesům, aby správně fungovaly tak, jak mají.

Vaše nejoblíbenější psí rasa?

Bulteriér.

Co je vaší nejsilnější stránkou?

Detailnost.

Kdybyste mohla vrátit čas, co byste změnila?

Hrozně ráda bych tu biorezonanci poznala dřív, abych prodloužila život pejskovi, který v květnu odešel.

Nejvíc sexy muž na planetě?

Neexistuje. (smích)

Koho je lepší mít v posteli - psa nebo chlapa?

Psa. (smích)

Co pro vás znamená luxus?

Štěstí.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Máte psa.

Ještě ne. (smích)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

K alternativní medicíně se dostala díky zdravotním problémům svého pejska.
Pomáhá ale i lidem.
S partnerem zachraňuje psy.
Nováková by ráda založila psí hotel.
Doma má několik vlastních pejsků.
Psi jsou u Bohdany šťastní.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 502m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 502m

Atypický 502 m²
49 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
39 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice
Praha 6

Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice

7 + KK 261 m²
44 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha
Praha 6

Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m

4 + KK 130 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m
Praha 5

Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m

2 + 1 60 m², bal. 6 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135

3 + 1 135 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32
Praha 1

Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32

1 + 1 32 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m
Praha 1

Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m

2 + KK 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks