Hlavní stránka Nové články

V Česku není snad nikdo, kdo by neznal písničky Dády Patrasové. V mládí se mohla jako herečka stát tzv. femme fatale, ale ona se rozhodla jinak. Stala se dětskou moderátorkou a bavičkou. Zůstalo jí to dodnes. Dětští fanoušci ji doslova nabíjejí energií a elánem do života, který se s ní po všech stránkách moc nemazlil. V bulváru se už několik let propírá odchod jejího manžela k mladší milence. A přestože si Dáda sáhla na dno svých sil, díky pevné vůli a nové lásce má zase důvod se smát.

Dáda Patrasová nabírá druhý dech. Cítí se šťastně.

Video

Učíte se italsky. Jak vám to jde a kdy to zúročíte? V Praze moc italsky mluvit nemůžete, takže jedete někam na dovolenou?

Jednak tady mám spoustu italských přátel, a jednak to zúročuji v komunikaci s mým přítelem Vitem. Naše společná dovolená bude v září na Sicílii. Pro uklidnění všech těch spekulací, jestli tam pojedu, nebo ne. Někteří lidé mají zvláštní starosti. Pravděpodobně tam ještě pojedu v srpnu, společně tam ale budeme, až jemu skončí sezóna.

To zní úžasně. Z toho, co mi říkáte, chápu, že už umíte velmi dobře italsky.

Kdepak! Vy se taky učíte, tak víte, jak je italština těžká. Intuitivně se ale domluvím.

Vypadáte velmi spokojeně. Čím to je? Jako novinářka jsem samozřejmě všechny kauzy zaregistrovala, ale už je to poměrně dlouho, co se děly. Jak dlouho se cítíte takhle dobře? Je to nějaká nová životní etapa?

Mně ty kauzy, které trvají už pár let, strašně ubírají sílu, život a spokojenost. Teď jsem se rozhodla, že si začnu žít konečně svůj život. Doufám, že mě veřejnost pochopí a novináři mě nechají trochu žít a dýchat.

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha, Praha 1

Věřím tomu, že to, co jste zažila, by ne každý zvládnul. Já bych to brala jako zradu, a nedokážu říct, jestli jsem dostatečně silná osobnost na to, abych to ustála a začala znovu jako vy.

Tohle já vám podepíšu, ale ještě bych přidala, že jsem to ustála až teď, poslední měsíce.

Je to tou láskou?

Určitě ano, strašně dlouho mi to ale trvalo. My jsme s manželem od roku 1980 spolu, v roce 1983 jsme se brali. Já jsem mu věřila a spoustu věcí jsem nevěděla. Ano, beru to jako zradu, ale už jsem se se vším smířila a už nechci nic vracet zpátky.

Poslední otázka na téma vztahy. Jaký je rozdíl mezi českými a italskými muži?

Velký. Italové jsou galantní, jsou gentlemani, jsou pozorní. To můžu potvrdit, protože Vita znám dvacet let, spolu jsme tři roky. A po tři roky nepolevila jeho pozornost, galantnost, denně mi volá, skypujeme, jezdí za mnou. Je velký workoholik, takže hodně pracuje, ale pořád má zájem na tom, jak se cítím, jak mi je a co zrovna dělám za práci. Je velice pozorný a galantní.

To kolikrát těm českým mužům schází…

Myslím, že jim to hodně schází.

Na čem teď pracujete, kde vás můžou lidi vidět?

Teď jsem měla dvě vystoupení na Moravě v jeden den v rámci dětského dnu. Diář mám potom docela plný, už se mi zaplňuje hodně i léto. Nejraději jezdím představení pro děti, protože děti mě nabíjejí neuvěřitelnou energií. Není to fráze, je to tak. A myslím, že to dokazuje i to, že pro ně intenzivně od roku 1986 dělám různá představení. Předtím jsem pro ně hodně hrála v pohádkách a seriálech, tam jsme se s dětmi nějakým způsobem poznali přes obrazovku.

Je rok 2019 a vy pořád pro děti vystupujete, to už je spousta let!

Spousta lidí se mě ptá, jestli mi nelezou na nervy, jestli už toho nemám dost. Opravdu s naprostou upřímností říkám: Nelezou mi na nervy. Naopak, z představení vždycky přijedu plná elánu a energie. Dodávají mi energii nejen na jevišti, ale i pod jevištěm jako publikum. Každý den potkávám děti, které říkají „Hele Dáda“, zdraví mě, někdo jenom přijde a obejme mě. Krásné je, že jejich maminky na mně prakticky vyrostly, takže ony i tatínkové rádi chodí na moje představení a moje písničky si tam zpívají.

Zazářila jste i ve filmech a seriálech, třeba vaše role ve Vrchní, prchni! je legendární. Tehdy jste měla na výběr, jestli se vydat cestou herečky, nebo cestou dětské moderátorky a bavičky. Vy jste šla tou druhou.

Přesně tak.

Proč? Mohla to být úplně odlišná cesta.

Naprosto dvě odlišné cesty, je to pravda. Když už jsem dělala pro děti, tak v zahraničí mě brali ještě v té první poloze. Tam jsem si odehrála spoustu krásných rolí, kostýmovek, dobovek, ale mě tohle prostě naplňuje. Beru to jako dar od boha, který jsem dostala, že můžu vystupovat pro děti.

Co vaše děti? Dnes už jsou velké, ale uvědomovaly si tehdy, když všichni trsali na „žížalu“, jak mají slavnou maminku? Řekly vám to někdy?

Ano. Tenkrát jsem založila baby studio, to jsem ještě nosila Andulku v bříšku, potom tam vyrůstala. Když jí byly asi tři roky a já si s dětmi ve studiu hrála, tak říkám „Aničko, pojď mezi nás“, protože tam seděla sama v koutku a malovala si. A ona mně na to řekla: „Ne, maminko, jen buď s dětmi, já jim tě přeju.“ To bylo něco neskutečného. „Jen si s nimi hraj, povídej si.“ Ona byla neskutečně zlaté, přející dítě, což jí zůstalo dodnes. Obě děti vyrůstaly s ostatními dětmi v baby studiu, bylo to strašně fajn a nikdy na ně nežárlily. Snažila jsem se jim věnovat, strašně mě ale bolelo u srdce, když jsem od nich musela odjíždět a jet na zájezd. To jsem většinou obrečela v autě cestou tam.

Dneska jsou oba dva umělci, a velmi úspěšní. Takže to asi chápou.

Dneska to chápou.

Syn má rodinu…

Pro oba kluky jsem babička Dáda, nebo jenom Dáda. On jim pouští moje písničky. A teď mě strašně dojal ten menší Rafael, když přišel za mnou a začal mi zpívat písničku, která se jmenuje „Nám se na tom světě líbí“. Je to docela těžká písnička, je na oslavu dětí. Pro dvouleté dítě si myslím není, spíš pro ty starší, a on mi ji zazpíval. Samozřejmě po svém, některá slova má podle sluchu a je vidět, že má ohromný sluch, takže to mě potěšilo. To samé Felínek, je to nádherné, když vám řeknou, že vás mají rádi a že se jim líbí, co děláte. A že se trochu ve školce i vytahuje, že má babičku Dádu.

Chtěla byste si ještě zahrát v divadle nebo ve filmu? Uvidíme vás někde?

Pokud to bude v souladu s mými zásadami, tak proč ne, a ráda.

Byt Smetanovo nábřeží 191m
Byt Smetanovo nábřeží 191m, Praha 1

Zatím ale nemáte nic domluvené?

Teď ne.

Když děláte vystoupení pro děti, je to fyzicky náročné. Jak se udržujete ve formě?

Je to hodně náročné, protože ještě kromě toho, že každé dítě chce zvlášť moji pozornost, tak je ještě hlídám, aby nespadly, někdy se i poperou o to, kdo bude vedle mě. Je v tom z mojí strany velký strach o ně, aby se jim něco nestalo. Je to hodně náročné, je to adrenalin, a když vidím, že si jejich rodiče zpívají písničky spolu se mnou, tak mě to neskutečně dojímá a jsem za to hrozně ráda.

Udržujete se i po fyzické stránce, abyste byla v kondici?

Já jsem dělala jako dítě sportovní gymnastiku, kvůli které jsem pak měla velké zdravotní problémy se zády a podobně. Moje svaly si ale ten pohyb pamatují, takže se rychle zkoncentrují a dají se do kupy. Takže jsem teď posledního asi půl roku začala cvičit, mám slečnu trenérku, začala jsem více dbát na pravidelnou stravu. Zjišťuji, že svaly mají skutečně paměť a zapojují se velmi rychle.

Nepřeháním to, protože je to časově náročné, i když to může být bráno jako výmluva. Dvacet minut by si člověk denně měl najít, protáhnout se a trochu se dát do kupy. Teď se jen vymlouvám, že je to pro mě i časově náročné, ale snažím se cvičit pravidelně. Ne každý den, ale snažím se.

Máte nějaký recept na dlouhověkou krásu?

Musím se přiznat, že jsem nikam dlouho nechodila na žádnou kosmetiku. Teď jsem ale začala o sebe trochu dbát. Moje kamarádka, paní doktorka Ivana Němečková, má kliniku, tak mi začíná radit, jak co zapojit, byly jsme spolu na dovolené v Tunisku. Je to hodně o stravě, pohybu, zdravém vzduchu, spánku a duševní pohodě.

Ty problémy se zády, co jste tenkrát měla, už je to teď v pořádku?

Musím zaťukat, je to daleko lepší. Myslím si, že je to i díky tomu cvičení, zpevnila jsem si zádové svalstvo. V pořádku to asi nikdy nebude, protože lékaři říkají, že mám páteř devadesátileté stařenky. Jako dítě jsem asi od čtyř let dělala gymnastiku a mám hypermobilní páteř, jako hadí žena. Mohla jsem dělat přemety bez rozcvičení, provazy. Také jsem toho hodně využívala, hlavně když jsem byla v divadle Semafor, kde jsem si to ještě znásobila.

Teď už bych se do spousty věcí nepustila, ale nicméně je to i dáno geneticky, máme v rodině dlouhověkost. Babička z tatínkovy strany pracovala celý život na zahradě, na poli a byla hrozně krásná i jako stařenka. Zemřela v devadesáti letech, byla zdravá, jedla kyselé mléko, brambory a podmáslí, denně se koupala ve studené vodě. Měla krásné vlasy po pás, byla úžasná, byla to taková ta pravá babička.

Tatínek geneticky přenesl i na mě část předpokladů. Třeba já, babička i táta máme stejnou kůži na rukou, hodně jemnou. I když musím říct, že moje maminka byla také úplně zdravá, netrpěla žádnými nemocemi. Bohužel ji v osmdesáti letech zajelo auto.

V tom roce 2000 se mi změnil život a započalo to trápení, kdy je člověk hrozně smutný, špatný a kdy se mu začíná bortit život pod rukama. Vzala jsem si tatínka k sobě domů, dochovala jsem ho do posledního momentu a jsem ráda, že jsem to udělala, protože mu vděčím za život a za všechno. To, co mě oba rodiče učili, jak se mám chovat, co mám cítit, učili mě k lásce k muzice a k umění vůbec. To vás tak obohatí a člověku to zůstane celý život. Myslím si, že takové krásné věno, co mně dali tou výchovou do vínku, že mě nic lepšího v životě nepotkalo.

Tak to se musíte o sebe skutečně postarat, když máte v rodině dlouhověkost.

No, musím začít.

Vždyť jste celý život na podiu…

To ano, ale starat se o sebe fyzicky. To jsem začala zhruba před šesti měsíci. Je to sice trochu pozdě, měla jsem s tím začít už dávno, tak před třiceti lety, ale já jsem na to neměla čas. Hodně jsem jezdila za dětmi, hodně jsem hrála. Nebyl na to čas, abych všechno skloubila ještě s rodinou, o všechno se postarat. Když se rozhlédnete kolem sebe, to jsem všechno sázela já. Je to hodně práce mít zahradu, ale jsem ráda, že budu moct svým dětem předat alespoň něco ze sebe.

Na co se těšíte v nejbližší době?

Těším se na děti, na vystoupení, těším se samozřejmě na vnoučky. Byla jsem na takové polopracovní dovolené, ale chtěla bych ještě s dětmi vyrazit na chalupu a pak samozřejmě na dovolenou s přítelem. Život je vůbec hrozně fajn a je potřeba se pořád na něco těšit.

Dádo, moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Kdo je Dada Patrasová v jedné větě?

To je strašně těžká otázka, museli byste se zeptat mého dětského publika. Dáda je Dáda, která má ráda děti, ráda pro ně vystupuje, je spousta dospělých, kteří na mně vyrostli a chodí na mé vystoupení se svými dětmi, takže to pořád pokračuje. Dokud to půjde, tak to půjde.

Největší překvapeni na vaši poslední narozeninové oslavě?

Žádné překvapení tam nebylo. Oslavovala jsem s přáteli a druhý den s dětmi, zašli jsme si na večeři.

Kdybyste mohla změnit jedno rozhodnutí ve vašem životě, které by to bylo.

Asi bych nic neměnila, k životu patří jak to dobré, tak ty špatnější věci, a tak by se měl život brát, tak jak plyne a tak, aby se nemusel stydět.

Co se vám v životě nejvíc povedlo?

Samozřejmě že moje děti.

Jaká jste babička ve třech slovech?

Rozmazlující, milující a pracující.

Existuje láska na cely život?

Myslím, že ano.

Jak se liší děti, pro které jste zpívala na začátku kariéry a ty dnešní?

Ty dnešní jsou přetechnizované. Mají tablety a tak dále. Minulá generace byla možná hravější, možná ... je to těžké. Děti jsou děti, jádro je u všech stejné.

Co byste nikdy neodpustila nejlepší kamarádce?

Kdyby ublížila mým dětem.

Kde na světě se cítíte naprosto svobodná?

Tam, kde mám rodinu a kde mám dobré vztahy.

Nejromantičtější gesto, které pro vás muž kdy udělal?

Řekl mi, že by se mnou chtěl mít dítě.

Jakou roli byste si ještě přála ztvárnit?

Už jsem myslím toho hodně vyčerpala... opravdu nevím. Možná Othella? (smích)

Věříte na posmrtný život?

Ano.

Nejvíc sexy chlap na světě?

Ten, kterého miluji.

Co vás zaručeně dojme?

Staří lidé, malé děti a když vidím, že se mají lidé rádi.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jestli jste také uvěřila jisté paní A.B., která se vydává za moji manažerku? Chci vám říct, že nikdy nebyla a nebude. Je to výmysl, nesmysl a fabulace.

Já se do toho nepletu.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Everybody knows Dáda as Žížala
Ve filmu Vrchní prchni (1980) si zahrála femme fatale.
She love kids
With daughter Anička and husband Felix
Momentálně je Dáda zamilovaná do italského gentlemana.
Patrasová se neustále udržuje v kondici.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

5 + KK 184 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 116 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m

Atypický 358 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks