Rychlá zpověď - Eliška Bučková: Na muže už se dívám jinýma očima

O rozchodu, budoucnosti a rodině
29. října 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Před deseti lety vyhrála titul České Miss. Před třemi lety se dala dohromady se slavným rybářem Jakubem Vágnerem, podpatky vyměnila za holínky a na celý rok zmizela z modelingové scény. Teď je ale Eliška Bučková zpět v Praze a na obálkách časopisů. A přestože tahle kráska z Moravy vždy snila o životě plném lásky, začíná zase od nuly. V rozhovoru pro Luxury Prague Life ale nečekejte žádné slzičky beznaděje. Modelka se těší na lepší zítřky a dává naději všem zlomeným srdcím, že ten „pravý“ čeká na každého.

Video

Vrátila ses do velkoměsta z krásného slunného rybníkového místa, kde byl klid a pohoda. Jak si opět zvykáš na ten pražský šrumec?

Není to úplně návrat do města, protože jsme měli dvě domácnosti. Jednu v domě u jezera v Katlově a pak byt v centru Prahy. Takže já jsem byla v pracovním týdnu v Praze a víkendy a volné dny na venkově. Teď jsem akorát víc v Praze, a když mám volno, jedu k našim na Moravu. Ale tím, že jsme s Kubou dále přátelé (nedávno se Jakubem Vágnerem rozešli, pozn. red.), tak mám i na venkově dveře dokořán.

A budeš se tam vracet?

Zrovna teď jsem tam byla s kamarádkou na víkend, takže určitě to mám v plánu. To místo mám ráda a pořádám tam rybářský tábor.

Tenkrát to bylo takové velké překvapení, když Eliška začala chytat ryby. Opravdu tě to tak moc chytlo, že to chceš dělat i v soukromí?

Mě chytání ryb baví. Mám teda obrovský respekt před všemi rybáři, protože já jsem taková rybářka na amury. Amuři se totiž chytají, když je nad pětadvacet stupňů. V takovém počasí u vody vydržím i týden a vůbec nic mi neschází. Jakmile je ale trošku chladněji, tak mě na ryby nikdo nedostane. Proto se skláním před všemi rybáři. I když je pět stupňů, prší a je odporné počasí, dokážou tam vydržet, je to pro ně takový adrenalin. Tohle já nemám, pro mě to adrenalin není. Spíš odpočinek u vody s tím, že to trošku spojím s aktivní stránkou a můžu si zachytat.

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město, Praha 1

A opaluješ se u toho, když je nad pětadvacet…

Přesně, u toho se opaluju. Baví mě i vaření na plynovém vařiči z vlastních zásob, je to prostě něco jiného. V Praze nebo ve městě, když je člověk v práci, pořád nad něčím přemýšlí a nedokáže vypnout. Já tam u vody neřeším nic, ani e-maily, ani žádnou práci. Prostě jsem tady a teď, jak se říká, a užívám si úplně každý moment.

Jak se teď na tebe kouká mužské pokolení, ať už je to táta, strejda z Horní Dolní nebo nějaký pěkný frajer, který by tě chtěl pozvat na rande?

Jak se na mě koukají nevím. Ale je pravda, že veřejnost mě vnímá od okamžiku, kdy jsem byla zvolena miss. To byl okamžik, kdy jsem se přestěhovala do Prahy a začala žít ten pražský a „modelkovský“ život.

Ale pocházím z malého města na Moravě, a když naši chodili do práce, vždycky náš šoupli k babičce a dědečkovi. A ti mají prasata, krávy, vinohrad, pole… Dědeček je takový dobrodruh a miluje sbírání hub, přírodu, výšlapy. Takže jsem tohle všechno zažila. Sice ne úplně rybaření, protože u nás v rodině se moc nerybařilo a nerybaří, ale takovou tu přírodu, opékání buřtů nebo slaniny na ohni někde na louce. Na tom jsem vyrostla, jenom jsem se k tomu vrátila teď v dospělosti. Protože, co si budeme povídat, v té Praze a v centru, to člověk nezažije.

Navíc jsem hodně přizpůsobivý typ. Vždycky, když jsem měla partnera, snažila jsem se ho podpořit a sdílet s ním jeho aktivity a koníčky. Takže když jsem byla s Vaškem (Noidem Bártou, pozn. red.), začala jsem zpívat. Zpívala jsem už jako malá, ale nikdo to nevěděl. Rozvíjela jsem své dovednosti vlastně kvůli němu.

K rybaření jsem se dostala úplně přirozeně, protože Kuba je rybář a tráví tím většinu času. Řekla jsem si, že to zkusím taky, protože jsem s ním chtěla trávit čas. A také jsem chtěla zjistit, jestli mě to vůbec nadchne, a zároveň poznat to kouzlo tohohle sportu. Co vlastně na tom ti rybáři tak vidí.

Často se tedy přizpůsobuješ. Ale dělal nějaký kluk to, co baví tebe?

Ze začátku vždycky dělali, ale pak už si většinou jeli zase tu svoji dráhu. Prostě Eliška se přizpůsobí, byli zvyklí. Udělala jsem si to malinko sama. Vždycky jsem se natolik přizpůsobila, že už se to bralo automaticky.

Ale nestěžuju si, protože jsem třeba i díky Kubovi poznala úplně jiný svět, jiný okruh přátel a trošku jsem spadla nohama na zem. Myslím v tom slova smyslu, že když se člověk dostane na expedici, kde lidi žijí jenom z toho, co si uloví a co si vypěstují, tak po takové zkušenosti se člověk vrátí zpátky domů a zjistí, že polovinu věcí, co předtím chtěl a po čem toužil, už vůbec nechce, protože je nepotřebuje. Uvědomila jsem si, že žijeme v obrovském přepychu, ale ve skutečnosti toho člověk moc nepotřebuje.

S Kubou jsi ale také zažila kolikrát život ohrožující situace…

Myslím, že Kuba by mě nikdy nevzal do destinace, kde by to bylo vyloženě hodně nebezpečné. Třeba u Konga, to mi říkal na začátku: Tam tě nevezmu, protože je to opravdu velké nebezpečí. Ale Amazonie nebo Mongolsko, to jsou destinace, kde si člověk víc prožije těch šťastných chvilek, než toho trápení a překonávání sebe sama.

Díky Kubovi jsem ale také poznala své hranice. Zjistila jsem, že nějaké limity, které jsem měla a myslela si, že jsou strop, je možné posunout třeba o deset levelů výš. Překonávala jsem se a dneska už mě asi nic moc úplně nerozhází.

Co jsi například překonala?

Už jsem zmínila, že nemám ráda zimu. Když jsme byli v Mongolsku, Kuba mi řekl: Vezmi si i trošku teplejší oblečení, bude tam možná trošku chladněji. Podotýkám, bylo září. První tři dny jsme jeli na horských koních, což pro mě taky byla první zkušenost, a jeli jsme 150 kilometrů. Bylo 26 stupňů, takže ještě na té výhni úmorné vedro. Ale v okamžiku, kdy jsme si postavili tábor a chystali se, že budeme raftovat a sjíždět řeku, jsem se probudila a bylo najednou mínus deset a po kolena sněhu. To bylo to „trošku chladněji“, jak říkal Kuba, a to jsem se rozbrečela. Pak už člověk neví, co má dělat, protože je mu zima. Chvíli pršelo, chvíli sněžilo, a člověk ví, že má před sebou ještě deset dní, nemůže zavolat pomoc a nemůže odjet.

Pak se nám převrhl raft i s našimi věcmi. Takže i když je člověk promrzlý a zoufalý, tak ještě do toho drží ten bágl, ze kterého teče voda, a nemá suché věci na převlečení. To byly momenty, kdy jsem si opravdu sáhla na dno svých sil.

Ale vždycky říkám, člověk se buď na těch expedicích zasekne a znepříjemní ten pobyt sobě i ostatním, nebo to prostě dá a snaží se najít i na té situaci to dobré. Začne si to užívat. Já jsem si to nakonec vždycky začala užívat a musím říct, že Mongolsko i Amazonie jsou oblasti, kam bych se určitě ráda jednou vrátila. Amazonie je už moje srdcovka, byla jsem tam třikrát.

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m, Praha 8

Prožila jsi s Kubou super věci. Proč jste se rozešli? Ač jsem na začátku nechtěla věřit, že jste se vy dva dali dohromady, teď mi naopak připadá škoda, že spolu nejste.

Samozřejmě některé důvody jsou mezi námi. Jsou to spíš drobnosti a souvisí to s rozdílností povah. Hlavní důvod byl ten, že Kubova vášeň pro rybaření a touha cestovat a objevovat nové oblasti, nové druhy živočichů a kmeny, když to vezmu takhle zeširoka, byla tak silná, že nás to rozdělilo. Posledního tři čtvrtě roku jsem ho viděla třeba šestkrát do měsíce, protože na sebe nabalil hodně práce. Když měl volno, chtěl si samozřejmě to rybaření užít do sytosti, takže když jsem ho chtěla vidět, musela sednout do auta a jet za ním někam na ryby.

Jenže jsem člověk, který miluje to, když se může o někoho starat. Už nepotřebuji chodit na party a vymetat akce, ale chci být s tím člověkem. Neříkám, že čtyřiadvacet hodin denně, ale potřebuji ho vidět. A šestkrát do měsíce je pro mě hrozně málo. Kdyby mi bylo dvaadvacet, tak si řeknu: Tak jo, ještě si pět let jezdi a pak začneme třeba plánovat rodinu. Ale mně je devětadvacet a už se cítím na to, že se chci usadit, vdát a založit rodinu. Zažít takový ten krásný učebnicový manželský život, jaký jsem si vysnila. To ale nejde s člověkem, který je pořád na cestách. Když jsme si představili, že bychom měli dítě, a on by pořád cestoval a já byla s dítětem sama, tak jsme věděli, že to takhle prostě nejde.

Myslela jsem si, že to bude kvůli tomu, protože o tobě vím, že chceš mít velkou rodinu. Už jenom proto, že vzorem jsou ti vlastní tvoji rodiče a máš čtyři sourozence. Třicítka ale bude už příští rok. Nemáš pocit, že jsi ztratila tři roky života?

Určitě ne, nelituju žádného vztahu, který jsem v životě měla. A už vůbec nelituju vztahu s Kubou. On mi rozšířil obzory a vlastně i díky němu jsem si uvědomila, že některé věci ve vztahu, které pro mě předtím byly důležité, už podstatné nejsou.

Například?

To jsou hrozný blbosti, třeba jsem chtěla s partnerem každé ráno snídat. Měla jsem předtím partnera, který vstával později než já. Nikdy jsem s ním nesnídala a brala jsem to jako největší problém našeho vztahu. Dneska vím, že potřebuji ráno svoji půlhodinku nebo čtyřicet minut, abych se probrala, abych ze sebe udělala normálního člověka, zklidnila mysl, připravila snídani a pak jdu vzbudit partnera. To jsou věci, kterým se dneska směju, ale předtím to pro mě bylo úplně nejvíc na světě důležité.

Před pár lety mi stačilo, aby ten chlap dobře vypadal, aby mi voněl, aby tam byla chemie. Dneska už se dívám na muže jinýma očima – jestli bude dobrý manžel, otec. Nebo jestli je zodpovědný, dělá práci, která není nějak kontroverzní, jestli ho ta práce baví a já ho v tom dokážu podpořit, jestli máme stejné koníčky. Takové ty věci, o kterých si myslím, že by se na ně podobně dívala každá zralá ženská, která chce zakládat rodinu.

Každý ví, že jsi teď singl, tak předpokládám, že máš zahlcený telefon. To musí být hrozně náročné…

Jsem ten typ, že toho chlapa musím potkat – a prostě to tam je. Jakmile někoho vidím, nebo se s někým setkám a na první dobrou tam není ta jiskra, jak se říká, tak vím, že je to u mě konec.

A dáváš si pauzu, nebo se vyloženě rozhlížíš?

Je mi devětadvacet, tak jak si můžu dávat pauzu! (smích) Ne, mám super věk. A hlavně to není tak, že bych teď hned hrozně potřebovala to dítě. Myslím, že s dítětem můžu počkat klidně tři čtyři roky. Ono to taky nějaký čas trvá, než toho partnera poznáš.

Teď vlastně jedu od nuly. Jsem ale otevřená všemu a určitě se nebráním tomu potkat někoho nového. Nejsem ale vůbec povaha na to, abych pořád někam chodila a vyloženě lovila, to určitě ne. Já totiž věřím, že ten pravý na mě někde čeká a že se objeví ve správný okamžik.

Co práce? Kde tě teď uvidíme a co tě čeká?

Dnešní doba je o sociálních sítích a modeling se trošku změnil. Takže já se tímhle taky částečně živím, nebudu říkat, že ne. Je to práce, která je ve finále hodně jednoduchá, baví mě a jsem pánem svého času, což je pro mě hrozně důležité. Modeling jako takový mě částečně naplňuje po té ženské stránce – dokazuji si, že mi to ještě jde, lidi se na mě třeba těší a že se někomu líbím. Takže to je spíš věc ega. Proto si vybírám přehlídky, kde vím, že bude dobrá parta. Nebo jdu na přehlídku pro návrhářku, která mě baví, a vyloženě si tu práci užívám. Už to ale není tak, že bych brala úplně každý kšeft a byla na modelingu závislá.

Ale srdcové uspokojení jsem našla v dětských táborech a chtěla bych pokračovat v práci s dětmi. Myslím, že tohle mám po rodičích, protože naši do dneška pracují s dětmi a pořádají různé akce. I ty tábory jsem se naučila od nich. Není to u mě jen fráze, že práce s dětmi mě naplňuje, já to opravdu tak cítím. Důkazem toho je i to, že teď pořádáme třetí ročník rybářského tábora a z 99 procent máme stejné děti. Za tři dny jsme měli úplně vyprodáno! To je takový ten dobrý pocit, že jsem začala dělat projekt, který má smysl a přidanou hodnotu. Nejenom tu finanční stránku, ale hlavně naplnění z toho, že člověk může předat něco těm dětem. Protože ony ti to potom oplatí mnohonásobně, je to nepopsatelné.

Moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Nejchutnější ryba, co jsi kdy jedla?

Úhoř.

Nejúčinnější dieta?

Cvičit.

Kdo je tvůj vzor?

Moji rodiče.

Nejkrásnější modelka na světě?

Adriana Lima.

Největší trapas v životě?

Nemám trapasy.

Nejnebezpečnější situace, kterou jsi zažila v Amazonii?

Když jsem se převrhla s norskou kánoí do laguny.

Je to 10 let od vítězství v České Miss, jak ti vítězství změnilo život v jedné větě?

Stěhování do Prahy, nový okruh přátel.

Co bys nikdy neodpustila vlastní sestře?

Já je miluju, já bych jim odpustila úplně všechno na světě.

Příští rok oslavíš 30. narozeniny, jak by měla vypadat dokonalá oslava?

Asi s mojí rodinou a cimbálovkou.

Kdy a proč ses cítila naposledy absolutně šťastná?

Já se cítím šťastná každé ráno, když se probudím.

Na co by ses zeptala Andreje Babiše?

Nevím.

Kdybys chytila zlatou rybku, jaká by byla tvá 3 přání?

Začala bych tím prvním, abych měla dalších sto přání.

Co by ses chtěla nového v příštích letech naučit?

Tancovat.

Co nebo kdo té v životě nejvíc zklamal?

Nejvíc jsem zklamala asi sama sebe a to hodněkrát v životě.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak se máš?

Hekticky. (smích)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m
Praha 1

Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m

3 + KK 120 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1

1126 m², bal. 36 m², ter. 169 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
18 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
19 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
27 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

3 + KK 67 m²
31 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 54 m², bal. 6 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy
Okolí Prahy

Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy

6 + KK 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 445m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 445m

Atypický 445 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks