Top hledané
Výsledky (0)
Krásná moderátorka televize Prima v rozhovoru o mužích, kariéře, ale i titulu zlatokopky..

Rychlá zpověd'- Eva Perkausová: Všichni moji muži

Tereza Janatová
04. června 2017
+ Přidat na Seznam.cz
6 minut

Vnadná blondýnka se v šoubyznysovém rybníčku naučila docela rychle plavat. Zatímco nad "nálepkou" zlatokopky už pomalu začíná mávat rukou, rozhovorům do médií na téma "láska" se stále brání. Nám ale prozradila, kteří muži její život aktuálně nejvíce ovlivňují a kdy konečně promluví o svém "panu Božském".

Eva s kolegou Tomášem Krausem
Eva se svými kolegy

Vypadáš spokojeně, takže předpokládám, že se máš skvěle.

Jsem spokojená. Nic mě netíží, nic mě netrápí. Rodina je zdravá, mám práci, která mě baví a užívám si i volný čas. Mám čas věnovat se sama sobě a za to jsem ráda.

Ze začátku to vypadalo, že bys mohla rozjet spíš hereckou kariéru než moderátorskou. Máš ještě nějaké herecké ambice?

Herecké ambice jsem nikdy ani neměla, když byla ale možnost, ráda jsem si zahrála. Že bych si ale vyloženě řekla, že chci hrát ve filmu, to fakt ne. Vzhledem ale k tomu, že teď natáčím Ohnivý kuře, nějaké herectví tam je. Baví mě to, ale je to spíš koníček než že bych si myslela, že jsem herečka.

Jakou máš roli?

Roli moderátorky. Mám tam televizní pořad a hraji po boku paní Janžurové. Když jsem se dozvěděla, že se mám před kamerou dohadovat právě s paní Janžurovou, tak se mi úplně stáhnul žaludek a říkala jsem si, že to bude trapas. Můj první natáčecí den byl hned s ní. Bála jsem se, že budu vypadat jako taková ta trapná holka, která se snaží o něco, ale musím říct, že to bylo fakt příjemné a ona byla moc milá a pohodová. Co mě ale strašně baví je to moderování. Ráda komunikuji s lidmi, jsem extrovertní, mám kolem sebe skvělý kolektiv a pořád se můžu s někým bavit. Naplňuje mě to.

Na začátku na tebe nebyly pozitivní reakce. Teď mám ale pocit, že se to otočilo. Vnímáš to?

Vnímám. Když se podívám zpátky na ty začátky, tak se ani nedivím. Tehdy jsem pořád hledala, co mám na sobě zlepšit a pořád jsem nechápala, o co jde, co po mně chtějí. Přitom stačilo být jen přirozená. Já jsem se ze začátku snažila o něco, co nejsem a jakmile jsem se začala chovat spontánně, začaly chodit kladné ohlasy.

Pomohlo ti, že k tobě dali muže a moderovali jste v páru?

Moderuji buď sama a nebo s kolegy. S každým je to úplně jiné. Petr mě ze začátku hodně táhnul a myslím, že jsme na podobné vlně. Rádi experimentujeme, improvizujeme a občas nás musí i uklidňovat a připomínat, že se máme držet stopáže. Kdežto s Mirkem, tam je to něco jiného. On se drží toho, co je a vím přesně do čeho jdu. 

Jak moc tě muži kolem tebe ovlivňují?

Co se týče práce, tak ze začátku jsem se nechávala ovlivňovat, protože jsem se bála projevit nebo vůbec vystrčit růžky a nechávala jsem to na kolegovi, ale teď už si sedneme a já řeknu: hele, tohle se mi nelíbí, uděláme to takhle a domluvíme se. S oběma. 

A pokud jde o tvé partnery a jsi s někým ve vztahu? 

Ne, vůbec ne. Troufám si říct, že jsem dominantní typ. 

A to i v případě, že máš staršího partnera? O hodně mladší partnerky bývají často považovány za takový “přívěsek” toho muže.

Stalo se, že jsem měla přítele, se kterým jsem byla hodně zakřiknutá, ale ve skutečnosti taková nejsem. Hodně mě to tížilo. Strašně dlouho jsem v tom vztahu tápala a nevěděla jsem, jestli s ním být nebo ne. Nakonec jsem to ukončila a teď si užívám svůj volný čas. Jsem ta, co jde do všeho po hlavě a spíš si diktuje.

Umíš si postavit hlavu?

Jsem beran, takže já jdu jedině hlavou. Hele, klidně bez mozku a přemýšlení, ale jdu. I přes mrtvoly! (smích)

Luxusní vila v Troji 894
Luxusní vila v Troji 894, Praha 7

Ty jdeš i přes mrtvoly???

Jdu i přes mrtvoly a myslím, že v této branži to musí člověk umět.

Byla bys schopná “vyšplouchnout” pracovně třeba kamarádku?

S tím jsem se zatím nesetkala, ale všichni říkají, že v šoubyznysu nejsou kamarádky a ani nemůžou být. Počítám ale s tím, že se to může stát i obráceně. Můžou za mnou přijít a říct, že mají za mě někoho jiného. Tohle jednou potká každého. Klidně mě může ale nahradit i starší moderátorka. Jsem s tím smířená. To je v každé práci.

Tohle je online magazín Luxury Prague Life. Myslíš si, že žiješ luxusní život?

Pokud bych měla porovnat poměry v České republice, tak si asi žiju lepší život. Je to ale také tím, jakou mám práci. Poznávám média, lidi, mám možnosti, hodně otevřených dveří na různých místech. Díky práci na Primě mám určitě lepší život.

Luxusní byt Petrské náměstí - 214
Luxusní byt Petrské náměstí - 214, Praha 1

Co je pro tebe vlastně luxus?

To je široký pojem. Někdo má luxus v tom, že si může zajet na čtyři dny do Chorvatska, někdo na měsíc na Maledivy, ale pro mě je luxus to, že si můžu žít pohodový život bez jakýchkoliv myšlenek na to, jestli na to mám a být pánem svého času. Pokud si můžu říct, že pojedu na měsíc opalovat se třeba do Thajska, tak to si myslím, že je luxusní život. 

Platíš si ty cesty sama?

Když jedu s rodinou, tak ano. To hradím i mamce, ale když jedu s partnerem, tak samozřejmě jsem věčná, že můžu jet s partnerem na dovolenou a hradí to on.

Myslíš si, že by lidé tipovali, že platíš mámě dovolenou?

Jsem přesvědčená o tom, že ne (smích). Já už jsem se ale smířila s tím, že moje mediální stránka je taková, jaká je, ale naučila jsem se s tím žít. Když někdo zadá moje jméno na internetu, tak si musí myslet, že jsem chodící pohroma. Devadesát devět procent článků o mně, co vyšlo, je negativních, občas se objevil nějaký malinký pozitivní.

Kolem tebe se pohybují movití muži. Máš pocit, že si lidé myslí, že jsi holka, co chodí jen s muži, co mají peníze? A musí ty peníze mít?

Já si myslím, že hází díky mému mediálnímu obrazu. Měla jsem ale i partnera, který movitý nebyl a nikdo to neřešil. Žila jsem úplně normální vztah, neočekávala jsem žádné dary nebo pobyty někde. Takže nevím, proč bych měla mít takovou vizitku, když jsem schopná žít i s někým, od koho nic takového neočekávám. Jsem schopná mít partnera, který není úplně stoprocentně zajištěný. Samozřejmě očekávala bych od něj oporu, ale to neznamená, že musí mít zlaté doly.

Uráží tě, když tě někdo zařadí do škatulky “zlatokopka”?

Strašně mě to uráželo, uráží, ale setkávám se s tím tak strašně dlouho, že se snažím to nevnímat.

O aktuálním příteli mluvíš nebo je to ryze soukromá záležitost?

Nemluvím, ale vyjadřuji se k těm fotkám, co vyšly. Mě může kdokoliv kdykoliv s kýmkoliv potkat na kafi a může to být kamarád, přítel, kolegyně nebo i kolega. Můžu si vyjít na kafe s kýmkoliv a nemusí to být můj přítel nebo milenec nebo budoucí manžel.

Ty jsi do médií nikdy nemluvila o žádném svém partnerovi. Proč o nich nemluvíš? Nechceš, aby se v tom někdo pitval?

To je jeden z důvodů. Mně ale spíš přijde strašně komické, když má někdo vztah, začne o něm mluvit tak, že to je ten “pravý”, ale nepřemýšlí o tom, že by po něm mohlo být dalších deset partnerů. Takže kdybych teď měla partnera a mluvila o něm jako o své lásce, může se stát, že za půl roku přijde někdo nový a budu zase trapně mluvit o tom, že to je ten pravý. Přesně z tohoto důvodu nerozebírám vztahy, protože se může stát cokoliv a kdykoliv. Až budu jednoho dne vědět, že “on” je ten “pravý”…….. (smích) A teď mluvím zase trapně já!

Třeba před svatbou. Tady by se už hodilo říct, že to je ten pravý!

Třeba před svatbou (smích). Až budu zkrátka vědět, že je vhodné do médií říct, že jsme spolu, tak to udělám. Pokud to ale cítit nebudu, tak to neudělám.

Rychlá zpověď:

Blonďáci nebo bruneti?

Bruneti.

Jakou zmrzlinu máš nejradši?

Kokosovou.

Tvoje oblíbená barva?

Černá.

Láska nebo peníze?

Láska.

Fotbalisté nebo hokejisté?

Ani jedno.

Co máš v plánu dnes večer?

Posezení s kolegyněmi z práce.

Šaty nebo kalhoty?

Šaty.

Boty nebo kabelky?

Boty.

Byla bys ochotná obarvit si na černo vlasy kvůli práci?

Záleží, co by ta práce obnášela.

V kolik hodin ráno vstáváš?

Jsem schopná vstávat i ve dvě, ale snažím se žít správnou životosprávu, takže se snažím vstávat v osm hodin a mám každý den budíka.

Byt nebo dům?

Já se smířím s bytem.

Mirek Šimůnek, Petr Vágner nebo Tomáš Kraus?

Všichni tři dohromady.

Moderování nebo opalování?

Moderování.

Co se mužům na tobě nejvíc líbí?

Já myslím, že inteligence, ne?
Dotazovaný se ptá redaktora:

Terezko, mám na tebe speciální dotaz za to, jak jsi mě tady dusila. Všimla jsem si, že ti po porodu narostla prsa. Jaké to je? jak se cítíš?

Manžel si nestěžuje! Děkuji za optání!
Děkuji za rozhovor.
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze