Hlavní stránka Nové články

Tato žena rozhodně neztrácí čas. Kam ji postavíte, tam ji rozhodně nenajdete. V klidu neposedí ani u kávy. Pořád musí něco dělat. A i to stojí za tím, že je stále tak vitální a ve formě.

Video

Helenko, díky vám mám pocit, že se zastavil čas. Vypadáte pořád stejně, pořád stejně dobře. Na tohle už musíte mít nějaký recept?

Samozřejmě se o sebe starám. Cvičím, plavu, pracuju fyzicky, neustále někam chodím, pořád někde lítám. Jestli já si sednu na 5 minut ke kávě, tak to je můj manžel naprosto šťastnej. Takže vždycky, když to kafe chystá, tak se ptá, jestli s ním budu sedět, jestli zase někam neodběhnu. Já si totiž vždycky sednu, pak mě něco napadne a hned to musím jít udělat. Za půl hodiny se vrátím, kafe je studený a manžel už tam dávno není. Je to se mnou těžký. Jo a hraju taky tenis, že jo. Letos jsem teda měla trošku smůlu s lyžováním. Byli jsme už připraveni, že pojedeme do Rakouska. Nakonec jsme jeli, ale bez lyží. Měla jsem totiž před sebou O2 arenu. Tak jsem měla strach, abych si neublížila. Nakonec se to stalo až po tom, protože jsem si utrhla vaz v rameni, když jsem v divadle vlítla do nějakýho železnýho sloupu. No a já mám teď před sebou takzvanou tenisovou akademii v Přerově a to moje rameno pořád není úplně v pořádku. Mám trošku strach, abych si to nakonec ještě nezhoršila.

Ke kráse, ať už vnitřní nebo vnější, se dá dopracovat mnoha způsoby. Jste třeba i zastáncem estetických zákroků nebo přímo plastické chirurgie?

Jsem tomu naprosto otevřená. A hlavně vzhledem k mé profesi, když člověk zjistí, že už je „něco“ hodně viditelný nebo ho to zkrátka štve, tak by měl do toho jít. Samozřejmě by měl všechno zvážit a vybrat si tu správnou věrohodnou kliniku, kde by případně zákrok podstoupili. Aby to, nedej bože, nedopadlo tak, že z kliniky vyjdou v horším stavu, než v kterém tam přišli. Ale myslím si, že naše plastická chirurgie je už na takové úrovni, že není potřeba mít z něčeho obavy.

My ženy jsme specialistky v tom, že dokážeme utratit velké peníze za drahé krémy, abychom ještě zachránili, co se dá…

Taky je používám a taky se snažím celý život, co jsem v divadle nebo na koncertních pódiích se starat o svou pleť. Používám co nejkvalitnější kosmetiku. Nikdy nejdu spát, abych pleť dostatečně nevyčistila. To už maminka mi kladla na srdce, ať si nekupuju žádný krámy a naopak ať si kupuju pořádnou kosmetiku. Pak jsou hrozně fajn masáže. To mám moc ráda. A samozřejmě požívám nejen pleťovou, ale i tělovou kosmetiku a to si fakt užívám.

Byt Smetanovo nábřeží 191m
Byt Smetanovo nábřeží 191m, Praha 1

Přesto, že jste otevřená estetickým úpravám, je třeba něco, do čeho byste nešla?

Teď mě zrovna nic nenapadá. Myslím si ale, že když je člověk v ohrožení a je tady ta možnost to napravit, tak bych do toho šla. Já zase nejsem v tomto nějak bojácná. To mám asi po mamince, protože ta absolvovala dvě operace srdce. A už je to asi 25 let a tehdy to byla doba, že to ještě nebylo na takové úrovni, jako dnes. Vím, že ta první operace byla taková náročná. Museli jí otevírat celý hrudník. Nakonec to ale všechno dobře dopadlo. Ona je takový můj příklad, vzor.

Vám do života vstoupilo několik mužů. Měli někdy tendence vás měnit?

Ani ne. Ono, když už je člověk v nějakým věku, tak už se na něm moc změnit nedá. Což je oboustranný. Takže pokud si nějaká ženská myslí, že toho svýho změní, tak je na omylu (smích). Možná ho třeba usměrní, ale to je tak všechno. Jinak co se týče mě, co mi může být vytýkáno, je dochvilnost. Snažím se chodit včas, protože pokud někoho necháváme dlouho čekat, je to neuctivé. A další věc, na co musím myslet, jsou klíče. Musím si dávat velký pozor, kam je dávám. Se mi jednou stalo, že jsem potřebovala zamknout místnost, tak si říkám, vím, kam ty klíče dávám. No a samozřejmě, teď jsem chtěla tu místnost otevřít, ale kam jsem dala klíče…

Schovala jste je tak, abyste je našla (smích)

Přesně tak (smích). Nakonec jsem si to uvědomila, ale hledala jsem snad půl hodiny. A teď si dokonce vzpomínám ještě na incident s čočkami, když jsem je svého času používala. Přišla jsem takhle z divadla a byla jsem už hodně unavená. Takže jsem šla spát. Ráno jsem se vzbudila. Přijdu do koupelny, samozřejmě ranní hygiena a šup dám si pochopitelně i čočky. A najednou nevidím vůbec nic. Takže panika a začala jsem na manžela křičet, že nic nevidím. A v té chvíli jsem si uvědomila, že mám dvoje čočky na sobě. Jsem si ty večerní zapomněla vyndat.

Vybírala jste si vždycky stejný typ mužů?

Víte, že ne? Většinou to tak bývá, ale u mě je to „každej pes, jiná ves“. Jeden byl menší a tlustější. Druhej vysokej blonďák, další vysokej černovlasej.

A povahově?

Dva byli stejní berani. To je nadělení teda. Ale celkově se kolem mě motá hodně rohatejch. Maminka beran, tatínek beran, můj první chlapec beran, můj bratr kozoroh…a já mírumilovná „račička“. Rak a beran k sobě jdou. Jsem se to dočetla v jedný knize. Protiklady se přitahujou.

Dostala jste někdy neobvyklou nabídku na schůzku?

Tak to byla ještě taková láska v začátcích. Protože jsem milovala plavání a pádlování, tak jsem jezdila se školou na Želetavku, v blízkosti Vranovské přehrady. Tak tam bylo jedno romantický místo. Mě se tehdy líbil jeden kluk. Byl vysokej, blonďák. Měl krásný bílo červený široký podélní triko.

Vy si to takhle pamatujete?

Ano, pamatuju. Byl hrozně fajn a hrozně se mi líbil. A přestože nás paní učitelka hodně hlídala, tak mě pozval na rande. Tak jsme se v noci potichu vyplížili k řece a tam jsme si sedli do rákosí. Vím, že tehdy hrozně svítil měsíc. A on se najednou osmělil, a že mi dá pusu. Tak mi dal teda pusu, jako rty na rty a když už to teda trvalo asi 10 minut, tak jsem si říkala, aha, tak tohle mě teda nebaví (smích). Jak jsem se fakt už modlila, kde to konečně skončí.

Nemáte někdy pocit, že by se některé věci měly stát jinak?

Jsou takové věci. Člověk si kolikrát něco naplánuje a ono to nevyjde. Jsou zkrátka okamžiky i situace, které neovlivníme, a prostě se stanou. Nezbývá než se snažit to přijmout a vyrovnat se s tím. O tom je ale život.

Nejspíš asi narážíte na to, že zkrátka ve vašem životě nenastala ta chvíle, stát se rodičem…

Tak tam jsem tak nějak mířila. Pochopila jste tok mých myšlenek.

Jak se dá s něčím takovým vyrovnat?

Tak nejdřív vás to mrzí, pak tíží. Potom přijde pláč. Ale co se dá dělat. Když je to daný, tak je to prostě daný.

Mám pocit, že čím jste starší, tím víc pracujete. Nebo se mi to zdá?

Nezdá. Pracuju, protože mě to baví. Dělám to s láskou a hlavně, ono mi toho času zas tolik nezbývá. Když si sečtete moje roky, tak žádná procházka po rozkvetlé louce to není. Takže dokud je o mě zájem, dokud mě lidi chtějí poslouchat, dokud hlas funguje a tělo drží pohromadě, budu to dál dělat velmi ráda.

Takže nepociťujete takovou tu únavu, kdy si člověk řekne, bude lepší toho nechat?

Ne, to ne. Ale snažím se včas odpočívat, abych předešla těmto únavám. Na podzim minulého roku to bylo dost náročné, takže jsem se snažila najít i chvilku na odpočinek.

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m, Praha 1

Vás letos čeká turné. Jak probíhají přípravy?

Tak přípravy jsou v plném proudu. V plánu je 20 koncertů. Vystoupí se mnou například Monika Absolonová, taneční skupina Tomáše Slavíčka. První koncert se bude konat v Písku a to 17. května a další zastávky dohledáte na mých webových stránkách. Letos bude i Lucerna a to 14. prosince.

Já už jsem slyšela, že máte na ten vánoční koncert vybrané šaty!

Byla jsem pozvaná na nádhernou módní přehlídku Tatiany Kovaříkové, která na mé garderobě pracuje už delší dobu, a tam jsem si právě vybrala dva super modely.

Prozradíte nám, jak vypadají?

No, to já nemůžu…ale dobře, tak aspoň barvu. Jeden model je černý a druhý stříbrný flitrovaný…

A v těchto barvách budou letošní Vánoce…

Přesně tak.

Rychlá zpověď:

Co je pro vás největším bohatstvím?

Láska.

Která část těla vás zaujme na mužích jako první?

Oči.

Jste pro zavedení eura?

Ano.

Na jaké téma nerada odpovídáte novinářům?

Na soukromé věci, intimní.

Make up, rtěnka nebo řasenka?

Makeup.

Kolik stála vaše nejdražší kabelka?

12000 Kč.

Nakupujete ve slevách?

Ne.

Co se vám vybaví, když se řekne Amerika?

Naše turné společné s manželem po amerických parcích.

Kde jste byla včera touto dobou?

Na zahradě.

Dokážete odpustit lež?

Jak kdy.

V kolika letech jste se poprvé zamilovala?

V pěti.

Kde jste trávila vaši nejluxusnější dovolenou?

Na Floridě.

Kterému jídlu nikdy neodoláte?

Meruňkovým knedlíkům.

Co to máte na sobě za kostým?

Kostým královny z muzikálu „Muž se železnou maskou“.
DOTAZOVANÁ SE PTÁ REDAKTORA:

Jak se máte?

Já se mám báječně, děkuju.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

4 + 1 181 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks