Rychlá zpověď - Jana Adamcová: Nejen o nabídce Andreje Babiše

O práci, která se neodmítá.
08. dubna 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Poslední dobou je středem pozornosti, stala se mluvčí vlády Andreje Babiše, což je pozice, která bude vždy poutat pozornost řady odpůrců. Jak to bývalá televizní moderátorka vnímá a co všechno ji teď čeká? I o tom se rozpovídala v rozhovoru pro Luxury Prague Life.

Video

Jani, gratuluji k nové práci! Jak se těšíš?

Díky moc. No, mám z toho radost, je to výzva, ačkoli zatím se ještě stále jen rozhlížím.

Jak vlastně došlo k tomu, že ses stala mluvčí vlády? Usilovala jsi o tento post sama, nebo přišla nabídka k tobě?

Nabídka přišla ke mně a docela příjemně mě zaskočila.

Znali jste se s panem premiérem osobně? A myslíš si, že mohlo hrát roli to, že jsi původem Slovenka? (smích)

Nemyslím si, že by v tom sehrál roli můj slovenský původ. Podle mě si to pan premiér ani příliš neuvědomoval, pokud vůbec. Znali jsme se jen zběžně.

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka, Praha 6

Rozmýšlela ses dlouho, nebo je to zkrátka nabídka, která se neodmítá? Není to tak dávno, co ses vrátila na obrazovky jako moderátorka pořadu Sama doma, což tě určitě naplňovalo. Nebo se mýlím?

Popravdě, právě to, že jsem měla možnost vrátit se do televize jako moderátorka, a zejména pak jako moderátorka pořadu Sama doma, mě při rozhodování trápilo snad nejvíc. Práce v televizi mě naplňovala, a jelikož jsem se moderováním živila po většinu svého profesního života, troufám si říct, že jsem se v této práci orientovala a cítila skvěle a fundovaně. Jenže pořad jsem moderovala jen jednou za čtrnáct dní, a to bylo málo, zatímco nová pozice nabízela jiné nasazení.

Zároveň mi bylo jasné, že to je nabídka, která se neodmítá, pokud bych ovšem nechtěla riskovat, že toho budu jednou litovat. Musela jsem se samozřejmě nejprve domluvit doma a získat podporu rodiny. Protože i mé děti mají dost náročný mimoškolní program a se mnou, jako s rodinnou řidičkou, už nebylo možné do budoucna příliš počítat. Tohle jsme naštěstí za pomoci mého muže a mých rodičů rychle vyladili.

Uvažovala jsi už někdy v minulosti o práci mluvčí?

Uvažovala jsem o tom jako o jedné z možností mého profesního směřování, ale pouze hypoteticky. Nikdy jsem se až dosud konkrétní možností nezabývala.

Jaké jsou reakce okolí na tvé jmenování do funkce?

Reakce z mého okolí jsou z 95 procent pozitivní. Dokonce i reakce ze širokého okolí, které se ke mně dostávají, jsou možná ze 70 procent gratulace. Narozdíl od toho, co je možné se dočíst v novinách, jsem ze 70 až 80 procent odpovídala na gratulace a milé a povzbudivé zprávy. O tom se ale nehodí psát, jako téma to zajímavé není. A já pro to mám pochopení.

Hraje u tebe roli, kdo stojí ve vedení vlády, nebo je to prostě práce, kterou bys dělala pro kohokoliv a bez ohledu na vlastní politický názor?

Pro kohokoliv bych to asi nedělala. Musela bych se s tím dotyčným cítit komfortně, alespoň v nějaké základní rovině. Ačkoli moje práce se hodně odehrává u počítače a s mobilem v ruce. Mnohem více než s premiérem komunikuji s novináři a s kolegy v tiskovém oddělení. Pan premiér je workoholik a přizpůsobit se jeho tempu je téměř nemožné. Můžeš se o to jen snažit. A velmi často máš problém ho dohonit nebo odchytit.

Přestože se moderátoři často uplatňují na pozici mluvčích, je to přece jen výrazně odlišná disciplína. Co všechno bude náplní tvé práce?

Zatím se opravdu především rozhlížím. Snažím se rozpoznat, kam směřovat dotazy, eventuálně jak zformulovat odpovědi. Musím se seznámit s množstvím lidí, s nimiž bych mohla nebo budu přicházet do styku.

Jaký bude tvůj režim? Máš vymezenou pracovní dobu, nebo budeš muset být v pohotovosti ve dne i v noci?

Vymezená pracovní doba je v této pozici pouze formalita a ani jsem se o konkrétní časy příliš nezajímala. Vím, a už jsem měla možnost si to vyzkoušet, že reálná doba strávená v práci dalece přesáhne předepsaný režim.

Znamená pro tebe nový post nějaké omezení, které jsi doposud nemusela řešit? Třeba styl oblékání nebo to, jakou fotku si dáš na Instagram a podobně?

Zatím to příliš nevnímám. Pokud se ten den „pro mě“ nic moc mediálně neděje, oblékám se neformálně, tak jak jsem běžně zvyklá. A pokud je zasedání vlády, po němž je tiskovka, nebo se koná oficiální akce, které se musím účastnit, pak si samozřejmě vezmu šaty a lodičky. To mi ale připadne normální, jsem na to i ze své předchozí pozice moderátorky zvyklá, nepovažuji to za omezení.

Pokud jde o sociální sítě, Instagram příliš nevyužívám, mám k fotkám raději alespoň nějaký drobný příběh, takže pro tohle se mi zdá být vhodnější Facebook. A nemyslím, že bych i v tomto ohledu musela něco zásadně měnit, nikdy jsem nezveřejňovala nic, za co bych se měla stydět.

Když se ohlédneš zpět za svou kariérou, na jaké období vzpomínáš nejraději?

Na to je těžká odpověď. Všude bylo něco, co ve mně zanechalo hezké vzpomínky. A vzpomíná se především na to dobré… Asi bych opravdu neuměla vypíchnout jen jedno období. Všude, kde jsem byla, jsem byla ráda.

Můžeš zavzpomínat na své začátky? Jak se vlastně Jana Nováková ocitla na Nově a co jsi dělala předtím, než se z tebe stala moderátorská hvězda?

Než jsem začala poprvé moderovat na Nově – to byly Zprávy ve Snídani s Novou – jsem asi rok a půl zpívala s kapelou v Německu a Rakousku, pracovala jako moderátorka zpráv v Radiu Kiss, studovala na FHS UK magisterský mediální obor a pracovala jako „helfryně“ v hlavním zpravodajství na TV Nova.  

Zmínila jsi kapelu. Je pravda, že když jsem si tvé jméno zadala do Googlu, vyskočilo Jana Adamcová, zpěvačka. To mě překvapilo, nikdy jsem tě zpívat neslyšela…

Začínala jsem opravdu spíš jako zpěvačka, ačkoli zároveň s tím mě zajímala také verbální a nonverbální komunikace. Tím jsem se dostala k moderování ve zpravodajství, což ovšem omezilo mé pěvecké možnosti. Vrátila jsem se k nim opět až nedávno, a to v souvislosti s mými texty, které píšu.

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad, Praha 2

Jsem vyznavačkou poetických textů pánů Borovce, Vrby, Rytíře, Pergnera… To, co dnes slyším z rádia, mě často tahá za uši. Nestačím se divit, kolik špatného frázování v těch písničkách je. Asi je to tím, že všichni dělají všechno, a o odbornost už dnes téměř nikdo nestojí. Důležitá je multifunkčnost a cena.

A napsala jsi text pro nějakého známého interpreta?

Texty píšu pro sebe a svoji potřebu. Ačkoli nevím, zda je při mé současné profesi vůbec někdy uplatním. Primárně jsem si neuměla představit, že bych psala texty pro někoho jiného. Psala jsem je pro sebe a za sebe. Jediný text, který jsem vytvořila na zakázku, byl k písni pro film Léto s gentlemanem – „Láska se nám může stát“. Nebyla to ale klasická zakázka, film režíroval můj muž a strávila jsem u jeho přípravy a scénáře dost času, takže mi nebyl cizí.

Tvůj muž je známým režisérem. Nechtěla sis třeba zkusit zahrát v nějakém seriálu?

To mě nikdy ani nenapadlo. Ne že bych si na nějakou drobnější roli netroufla, hrála jsem divadlo, a třeba bych i leccos zvládla, zejména po mnohaleté zkušenosti práce v médiích. Ale nechtěli jsme si s mým mužem zadělávat na zbytečné pomluvy ohledně protekcionismu. I tak jsme se jim nevyhnuli. Málokdo si dovede představit, že jak nástup do rádia, tak i do TV Nova, jsem si zajistila sama, bez vědomí mého muže.

A co říkal, když jsi mu sdělila, že bys mohla být mluvčí vlády?

Byl stejně překvapený jako já, ale vzápětí měl radost. Stejně jako já.

Patří tvůj muž spíš k těm, co by měli raději ženu doma, nebo se rád pyšní tím, jak je jeho žena úspěšná?

Myslím, že v mém muži se tyto věci vzájemně perou. Chtěl by obojí. A jistou dobu to tak i bylo. Když jsem odcházela na mateřskou, měla jsem za sebou už kus moderátorské kariéry, kterou už mi nikdo nemohl vzít. Teď už děti hodně vyrostly a nejvíc ze všeho potřebují uvařit a odvážet na kroužky. Ve vaření žádná mistryně nejsem, to obstará mnohem lépe můj muž, moje maminka nebo kamarádka. A jako taxikářka jsem také snadno nahraditelná. Mně připadne nejdůležitější, že se dětem mohu věnovat, když se vrátím z práce, a oni ze svých mimoškolních aktivit.

Jani, pojďme si od práce trošku odpočinout. Prozraď, co děláš ve volném čase a co tě zajímá?

Můj volný čas byl zásadně vždy spojený s dětmi. Jediné, čeho si užívám nezávisle na nich, je večerní čtení knížek. V létě jsem jich za dva měsíce přečetla dvacet dva.

Jak nejlépe dobíjíš baterky?

Chtěla bych říct, že spánkem a cvičením. Ale zrovna s usínáním to odjakživa nemám snadné. Neumím se zbavit myšlenek na předchozí den i na ten příští. Od té doby, co jsem si začala před spaním číst, je to ale o hodně lepší. Zabírá i doplněk stravy melatonin.

A cvičit už jsem taky dlouho nebyla. Není to tak dávno, co jsem si dny bez bikram jógy nebo pilates neuměla ani představit. Zatím je to ale v nedohlednu…

Můžeš říct, že jsi šťastná? Nebo ti k absolutnímu štěstí ještě něco chybí?

Nevím, co je absolutní štěstí. Myslím, že není špatné, když člověku tu a tam něco chybí a žene ho to vpřed. Ale šťastná jsem, protože i přes některé nedostatky si myslím, že je dobré, když se člověk naučí cítit se šťastně. Já se to učím.

Jani, děkuji za rozhovor.

 

Rychlá zpověď:

Co uděláš jako první, když se ráno probudíš?

No do zrcadla se nedívám, ale jdu si vyčistit zuby a se zavřenýma očima.

Čím u Tebe chlap zaručeně zaboduje?

Chytrostí a vtipem.

Čím Tě naposledy překvapily děti?

Překvapí mě pokaždé, když si vzpomenou mi něco nachystat. Daník většinou nějakou dobrůtku a Jasmínka je ještě pořád ve věku, kdy maluje obrázky.

Jaký je Tvůj největší hřích?

Víno večer a když si dám víno, tak potom ještě klidně sáhnu pro rohlík z máslem. To je to nejhorší.

Koho by sis uměla představit v roli prezidenta ČR?

To je teda otázka. Vůbec mě nikdo nenapadá. Nevím.

Tvůj nesplněný sen?

Mě se hodně snů splnilo, dokonce někdy víc, než jsem snila. Možná cesta kolem světa? Nevím, asi, třeba jeden z nesplněných snů zatím.

Co sis naposledy koupila?

To budu muset zavzpomínat. Asi nějaký svetr, nejspíš. Ulítávám na oblečení, to je pravda, takže asi myslím takový šedivý svetr s kapsičkou.

Za co utrácíš nejvíc?

Právě jsem skoro odpověděla, za oblečení, boty, kabelky už teď tolik ne, ale oblečení no.

Máš nějaký zlozvyk a jaký?

To je právě to večerní popíjení a pojídání. Toho se chci zbavit.

Co užitečného děláš pro svůj vzhled?

Teď momentálně jsem přestala dělat všechno užitečné pro svůj vzhled, protože nemám čas na to cvičení, ale jinak jsem se snažila pravidelně cvičit, no.

Co máš na sobě nejraději a naopak, co na sobě nenávidíš?

Když na sobě něco nenávidím, tak to nenosím. Mám nejradši takovou tu sportovní eleganci a tu nosím skoro vždycky, pokud se nejedná o nějaké oficiální události.

Jakou úpravu vzhledu jsi podstoupila?

Podstoupila jsem úplně drobnou – malinkaté vypnutí vrásek metacrillem, ale bylo to strašně malinko a pak nějaké masáže, takové jakože zeštíhlovací, ale vůbec nevím, jestli to mělo nějaký efekt, protože si myslím, že největší efekt má když nejíš a cvičíš. A jenom takové ty úplně jemné věci. Proč ne? Když nás bolí zub, tak taky jdeme k zubaři a když mě trápí něco na vzhledu, tak taky bych to asi měla odstranit.

Kdo je Tvůj idol?

Teď žádný nemám, ale když jsem byla malá, tak to byla Darinka Rolincová.

Kdybys měla tři přání, co by to bylo?

Abychom byli všichni v rodině zdraví, aby se nám dařilo pracovně a abychom se měli rádi. Takový obyčejný přání.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Dala sis do nového roku nějaké předsevzetí a plníš ho?

Já si předsevzetí nedávám a tudíž je neplním, dávám si průběžně během roku různé úkoly a ty se snažím většinou dodržovat.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Moderátorka zpráv televize Barrandov, dlouholetá reportérka, profesionální zpěvačka a členka kapely Patrola Šlapeto, která miluje dobré jídlo a pití, módu, klobouky a jiné pokrývky hlavy, cestování a hlavně svou rodinu.
Eva Borská
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m
Praha 1

Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m

3 + KK 120 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 69m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 69m

2 + KK 69 m², bal. 4 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1

1126 m², bal. 36 m², ter. 169 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
18 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
19 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
27 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

3 + KK 67 m²
31 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 54 m², bal. 6 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy
Okolí Prahy

Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy

6 + KK 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks