Rychlá zpověď - Karel Janeček: Manželka milenku přijala skvěle

Matematik, pedagog a miliardář o politice, svých ženách a dětech.
22. října 2017
 
Hlavní stránka Nové články

Podnikatel Karel Janeček působí na pracovním poli nepolapitelně, v soukromém životě si jej ale "ulovily" hned dvě ženy. Není žádnou novinkou, a nikdy se netajil tím, že monogamie pro něj není. Jak k tomu přistupuje jeho manželka a milenka a proč si matematik myslí, že je tento styl života správný, se dozvíte v rozhovoru, který poskytl Luxury Prague Life.

Rychlá zpověď

Proč si myslíte, že se o vás píše a mluví jako o excentrickém miliardáři? 

Že se o mně píše jako o miliardáři, z toho nadšen nejsem, protože to vůbec není podstatné. Ale asi se to píše, protože je to pravda a pro mnoho lidí je to bulvárně zajímavé. A že jsem excentrický? To nevím, proč se o mně píše. Asi proto, že dělám spoustu věcí mimo komfortní zónu, jako například skákání padákem, sportovní gymnastiku a tak dále.

Hodně sportujete. Vyznáváte i adrenalinové sporty. Existuje nějaký druh sportovní aktivity, do které byste nešel? Něco, co je moc adrenalinové i na vás?

Moc adrenalinové, to nevím. Asi bych nezkoušel nic, při čem se hazarduje se životem.

To skákání padákem není?

Když to máte pod kontrolou, rizika jsou minimální.

Jaký je váš největší koníček?

Sportovní gymnastika, se kterou jsem začal, když mi bylo 40,5 roku.

To je docela pozdě na to začít se sportovní gymnastikou, ne?

Aspoň dokazuju, že to jde. V té době jsem pořádně neuměl stojku ani kotrmelec.

Rozmazlovali vás rodiče?

Rozhodně ne.

A rozmazlujete svoje děti?

Nemyslím si to.

Jaký jste byl student?

Byl jsem dobrý student, ale nešla mi čeština. O svaťáku jsem se učil jen ji a pak jsem ze všeho měl jedničku a jenom z češtiny trojku.

Luxusní penthouse na prodej
Luxusní penthouse na prodej, Praha 5

Matematika vám šla vždy?

Ano. Od svých pěti let jsem věděl, že budu matematik.

Očekáváte od svých dětí, že jim matematika půjde?

Já od nich nic neočekávám, je to jejich svobodný výběr. Mám dvě dcery a teď malého syna, u kterého je tedy jasné, že je geniální (smích). Co se týče mých dcer, tak jedna je exaktně založená a druhá vůbec ne.

Nebojíte se chvíle, až vám vaše dcery představí své partnery? Jak si myslíte, že budete na potenciální ženichy reagovat?

To jsem si ještě nepředstavoval. Samozřejmě, že kdyby přivedly někoho, kdo by se mi pro své povahové vlastnosti nelíbil, nebyl bych nadšený.

Jste známý vyznavač mnohoženství. Co kdyby si vaše dcery našly muže, kteří mají rádi mnohoženství a byly z toho nešťastné? Jak byste jako otec reagoval?

Proč by si měly hledat partnera, který vyznává mnohoženství, a měly z toho být nešťastné? To nedává smysl. A abych vás opravil, nejsem zastáncem mnohoženství, ale osobní svobody. Lidé můžou žít, jak chtějí. Pokud je žena, která má dva muže, tak budiž, ať to tak je. Pokud si moje dcera najde člověka, který bude mít ještě jinou ženu, a ona bude šťastná, tak je to skvělé. Pokud by měla být nešťastná, tak snad odejde.

Některé ženy do toho ale jdou, protože si myslí, že to zvládnou, ale pak zjišťují, že ne.

To je chyba výchovy. Lidi mají tendenci si něco nalhávat. Je chyba, když si žena myslí, že muže předělá. To je smutné. Věřím ale, že mým dcerám se to nestane. Znají moji filozofii, ví, jak to mám. Informace mají. Důležité je, si nic sám sobě nenalhávat.

Před dvěma lety jste se oženil. Jste pořád šťastně ženatý?

Jsem pořád šťastně ženatý (smích). To ale neznamená, že bych byl monogamní. V současné době žiju ještě s jinou ženou a jsem šťastný.

Jak dlouho?

Měsíce.

Vaše manželka o tom ví?

Ví.

A všichni tři jste takto spokojení?

Neříkám, že je to úplně jednoduché.

Takže to znamená, že jedna z těch žen není spokojená?

Moje žena to přijala podle mě úplně nádherně.

Ona je typ, který tohle snáší?

To úplně ne, ale teď je to dobré.

Když se na to podívám z vaší pozice - pořád někoho uklidňovat, to asi taky není ideální.

Samozřejmě to nejde věčně. Jde o to, aby lidé byli vzdělaní a nic si nenalhávali. Jsou rizika, ne všechno vyjde a může to dopadnout špatně, ale to zrovna tak monogamní vztah. Žijeme ve světě, který je bohatý, a já věřím tomu, že je důležité, abychom se tomu bohatství otevírali.

Jak praktikujete dovolené? Jedete jednou s jednou ženou a podruhé s druhou ženou?

Tak do takových detailů osobního života bych úplně zabíhat nechtěl (smích).

Dobře. Od matematiky jste se dostal k politice. Máte projekty Demokracie 21 a Prezident 21.  Proč 21?

Důvodů je hodně. Říkám, že 21 je nejzajímavější číslo a že je to číslo našeho vesmíru.

Proč?

Došel jsem k tomu postupně, souvisí to s platónskými tělesy a dalšími věcmi. Žijeme v 21. století a já jsem přesvědčen o tom, že během několika let dojde ke globální společenské změně. Říkám tomu sociální singularita. Žijeme ve spoustě krizích, ať už ekologických, sociálních, politických a tak dále… Není možné takto dál pokračovat. Přijde katarze. To může být nějaký kolaps, který jsme třeba v minulosti přestáli - byla válka a lidi se vzpamatovali. Kdyby měl kolaps přijít teď, tak třeba vyhyneme, bude to prostě katastrofálně špatné. Věřím, že máme jedinečné věci a žijeme v době, která ještě nebyla, máme technologii - internet, smartphony, dokážeme být propojení, komunikovat a to je naprosto jedinečné. Máme šanci udělat kolektivní evoluční skok a víc spolupracovat. Mohlo by to být třeba v roce 2021.

Co Demokracií 21 sledujete, co je cíl?

Demokracii 21 jsem v roce 2013 vyvinul jako volební systém. Je tam efekt více hlasů, což je pro politku klíčové. Přináší to sílu Demokracie 21. Každý volič má víc hlasů pro. Vyvinul jsem to proto, že mi došlo, že je důležité, jací lidé jsou voleni. Často jdou do politiky se sobeckými úmysly, chtějí maximalizovat moc a nakrást si peníze. Souvisí to s tím, jakým stylem jsou ti lidé vybíráni, to je klíčové. Pokud by se podařilo Demokracii 21 implementovat jako volební systém, znamenalo by to obrodu demokracie. A to je cílem, proto to vyvíjím. Minulý rok přišel nápad s aplikací Prezident 21. Cílem je propagovat sociální hry a abychom se jako lidi dokázali propojit a dokázali si důvěřovat. Důležitá je angažovanost lidí. Demokracie 21 je dnes už ve třiceti městech České republiky a jinde ve světě. Vede to k tomu, aby se tento systém aplikoval přímo v politice, aby se Parlament volil tímto způsobem. To završí tu změnu.

Kdy myslíte, že se to stane?

Varianty jsou různé. Možná už příští parlamentní volby budou podle Demokracie 21. Věřím tomu. Lidé se právě s tím hlasováním seznamují a zjišťují, že je to dobré a že skutečně můžou něco ovlivnit.   

Kandidoval byste na prezidenta?

Ne (smích).

Co pro vás znamenají peníze?

Peníze pro mě znamenají energii, možnosti a svobodu. Je ale chyba, aby byla svoboda závislá na penězích. Naše společnost nefunguje úplně dobře a je hodně nespravedlností. Je pravda, že když člověk nemá peníze, může být obětí špatností, když je má, může se ubránit. Peníze jsou pro mě energie z toho důvodu, že mi umožňují dělat věci, které dělám, bez nich by to nešlo. Když člověk nemá velké peníze, nemůže plnit vize. Člověk musí mít sílu i finanční sílu.

Co byste poradil lidem, aby zbohatli? Jak na to?

Univerzální rada je být šťastný a ne zbohatnout. Osobní štěstí souvisí s penězi tak, že když má člověk peníze, je šťastný, ale platí to jen do určité míry. Když má člověk peněz moc, je míň šťastný. Vyšší střední třída je nejšťastnější, když má člověk víc peněz, svazuje ho to. Dát si životní cíl vydělat co nejvíc peněz je naprostá zcestnost. Mám ale návod na to, jak být šťastný. Přemýšlejte nad tím, co vás baví. Štěstí znamená kreativitu, člověk vytváří, co je jeho. Myslím, že je klíčové propojit naše racionální myšlení s intuicí a emocemi. Přemýšlejte nad věcmi, ale taky se otevřete citu. Synergie, která tím vznikne, je obrovská. 

Do čeho byste doporučil investovat Čechům v příštím roce?

Teď nesleduju finanční trhy, takže to je těžká otázka. Nechtěl bych říct, do čeho investovat, pak to bude neúspěšná investice… (smích) Já mám investováno do širokého portfolia aktiv včetně akcií, obligací a tak dále a mám třeba i bitcoiny.

Na co byste nevsadil ani korunu?

Čemu rozhodně nevěřím, je člověk, který chce být šťastný a snaží se toho dosáhnout tak, že chce mít co nejvíc moci a peněz.

Dokážete si představit život bez peněz? Že byste teď přišel o majetek, dostával minimální mzdu, bydlel v paneláku…

No tak asi by mi nic jiného nezbylo, ale nechtěl bych to. Věřím tomu, že bych dokázal být šťastný i tak, ale bylo by to špatné.

Začal byste zase podnikat?

Nevím, co bych dělal, ale určitě bych se snažil nějak žít.

Kde se vidíte za deset let?

To nevím, to je moc dlouhá doba (smích).

Tak za pět.

Za čtyři, v roce 2021 (smích). To se vidím jako člověk, který bude hodně cestovat, přednášet, propojovat lidi a pomáhat lidem různých kultur se domluvit.

Rychlá zpověď:

Myslíte si, že vznikne koalice ANO a SPD?

Nemyslím si to.

Koho budete volit v prezidentských volbách?

To nebudu odpovídat. Vzhledem k tomu, že jsem autorem webu Prezident 21, nechci, aby byly známé mé preference až do poslední chvíle.

Mají ženy vstupovat do byznysu mají zůstat doma a vychovávat děti?

Určitě je potřeba, aby byly ženy aktivní a pokud to tak cítí, ať vstupují do byznysu. Osobně si ale nemyslím, že by to mělo být padesát na padesát.

Co by neměl muž říkat na prvním rande?

Ask by neměl říkat, že žena je jeho jedinou láskou na celý život, což by možná neměl říkat na žádném rande.

Existuje bůh?

Myslím, že ano, záleží na tom, jak definujeme slovo bůh. Věřím ale tomu, že existuje jedno vědomí a my lidé jsme projekcí toho vědomí, takže my jsme součástí boha.

Co je podle vás nejlepší investice?

Vzdělání, moudrost, hodnoty.

Jste pro zákaz islámu v České republice?

Rozhodně ne, nejsem pro žádné zákazy ničeho kromě těch základních věcí jako že se nevraždí. Samozřejmě musíme hlídat to, aby naše kultura nebyla přemožena, převálcována někým jiným.

Po čem ženy touží – třemi slovy.

Ženy touží po lásce a některé ženy si možná myslí, že touží po tzv. věrnosti - fyzické věrnosti, ale to je omyl. Ženy touží po věrnosti v lásce.

Co byste ženě nikdy neodpustil?

Teď nevím, co bych ženě nikdy neodpustil.

Z čeho máte největší strach?

Strach nemám z ničeho, ale mám obavu, ale věřím, že se to nestane, abychom jako lidská společnost selhali.

Čím vás dokážou naštvat vaše děti?

Děti mě dokáží naštvat, když vidím, že dělají něco špatného a dělají to navíc schválně a just.

Kdybyste si na pustý ostrov směl vzít jen jednu věc, co by to bylo?

Byla by to moudrost.

Jaká kniha na vás udělala největší dojem?

Jak se jmenuje tato knížka.

Kterým matematickým vzorcem byste vyjádřil lásku mezi dvěma lidmi?

Láska mezi dvěma lidmi rozhodně nelze vyjádřit matematickým vzorcem, ale existuje funkce, která zobrazuje srdce.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jste šťastná?

Jsem.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m
Praha 1

Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m

3 + KK 120 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Praha 1

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m

3 + KK 117 m²
22 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 69m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 69m

2 + KK 69 m², bal. 4 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1

1126 m², bal. 36 m², ter. 169 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
18 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
19 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
27 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

3 + KK 67 m²
31 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 54 m², bal. 6 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy
Okolí Prahy

Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy

6 + KK 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
130 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks