Rychlá zpověď - Lilia Khousnoutdinová: Snesu víc, než jiné ženy

O životě s miliardářem a životních touhách
25. března 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Lilia Khousnoutdinová se do povědomí veřejnosti dostala díky vztahu s kontroverzním vizionářem, matematikem a filantropem Karlem Janečkem, kterému porodila dceru Isabelu. Společně podstoupili rituál svatby, který není v Česku právně platný, avšak pro Karla i Lilii znamenal ukotvení. Lilia se věnuje tématům, která spojují ženství, porod a mateřství. Matka dvou dětí stíhá i podnikat v oblasti módy. Když naproti ní sedíte na gauči, cítíte klid a vyrovnanost. A to i ve chvíli, kdy do místnosti vejde Karel a občas vám do rozhovoru skočí.

Video

Lilio, prožíváte krásné mateřství, ale do toho jste zmínila, že celou dobu pracujete. Chtěla bych hovořit o tom, jak zvládáte pracovní život a dvě děti.

Karel: A mě k tomu…

Lilia: To je tady ten největší úkol… (smích) Já se mám krásně. Obávala jsem se, co se mnou druhé miminko udělá, protože jsem měla docela náročné období po porodu se synem. Hlavně proto, že jsem byla dlouhé časové úseky sama, když manžel odjížděl na vojenské mise. 

S Isabelkou je to úplně krásný. Naopak mám pocit, že je neuvěřitelný, že jí už bude na jaře rok. A to, co jsem měla tehdy – únavu, izolace, pocit bezmoci – vůbec neprožívám. Nic podobného se nám tentokrát nepřihodilo, a myslím si, že je to hlavně proto, že jsem si již zařídila všestrannou podporu. Jednak ve smyslu péče o sebe – fyzioterapie, rehabilitace, masáže, abych si dala tělo zpátky do pořádku po porodu. A také jsem začala hodně brzo řešit podporu ve smyslu hlídání. Máme na plný úvazek úžasnou slečnu, kterou jsem velmi pečlivě vybírala, a často je tady, i když jsem doma já. Takže to není nutně tak, že bych nechala někomu děti a odjela.

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4, Praha 4

Spíš považuji za velice nepřirozené, aby se o dítě staral jeden člověk. Podle mě je fajn, když jsou aspoň dva, ideálně však celá vesnice. (smích) Mám proto doma dalšího dospělého člověka, další ruce, které s něčím pomůžou, něco převezmou. A já tím pádem můžu být doma, v klidu pracovat, věnovat se synovi, zatímco malá je obstarána. Nebo naopak můžu být s malou, ale vím, že syn má večeři uvařenou, úkoly udělané a tak dále. To mi přijde fantastický.

Karel: Tak počkej, taky díky mně, ne…? (smích)

Spousta maminek má takovou podporu v babičkách. Co vaše maminka, pomáhá ráda?

Lilia: Moje maminka se stala babičkou velmi za mlada, poprvé ve čtyřiceti čtyřech letech. Což bych řekla, že mi i trochu zazlívala, protože takhle mladou babičkou neplánovala být. Máma s Isabelkou tráví čas, přijede a pohlídá, ale rozhodně nemůže být babičkou na plný úvazek, když sama pracuje, čerstvě se vdala a má malé dítě. Mému bratrovi je méně, než mému synovi, takže by bylo trochu nefér to od ní očekávat.

Kolik je vám let?

Mně je třicet.

Určitě ještě plánujete další děti…

Určitě. Když jsem zmínila minimum tří dětí, myslela jsem svých vlastních. Mám teď také tři nevlastní skrze Karla. Už tak mám hodně velkou rodinu, ale ráda bych měla ještě větší. Hlavně mě obrovsky baví těhotenství a porod. To je něco, co chci zažít vícekrát.

Jako vážně?

Opravdu, nemyslím to ironicky.

Mám kamarádky, které už odrodily, a ani jedna mi neřekla, že je to nejkrásnější období života ženy. Jak je možné, že vy to takhle vnímáte?

Samozřejmě, mám štěstí a uvědomuji si, že mám zřejmě dobré genetické vybavení, takže jsem v těhotenství zpravidla zdravá, nemám potíže, které některé ženy mívají. Potom chápu, že je to hodně zabarvené. Obecně mi ale to bytí „2in1“ přijde jako naduvěřitelný zázrak.

Vím, že kolem porodu koluje spousta strachů a nepříjemných příběhů. Jsem velmi ráda, že jsem kdysi narazila na dokumentární film, který mě naprosto šokoval – v tom nejkrásnějším smyslu slova. A tak začaly i pracovní aktivity k tomuto tématu. Zjistila jsem, že lze opravdu rodit jinak, nádherně, s radostí, důstojně a způsobem, který je posilující. Není to ani o tom rodit doma, nebo rodit v porodnici, to jsou polarizované debaty, které jsou o ničem. Krásně nebo děsně lze porodit kdekoli, i když určité podmínky nám samozřejmě pomáhají víc, a jiné méně. Proto dnes podporuji například projekt „Ať stojí“ pro vznik porodních domů v ČR. 

S Leem byl porod krásný, ale náročný. Ten příběh jsem kdysi popisovala v knize Ženské příběhy. Ale s malou Isabelkou to bylo tak, že to úplně předčilo i má celkem odvážná očekávání.

Už jste ale věděla, co se bude dít…

No, právě že to bylo úplně jiné. To říká spousta lidí, že porody nikdy nejsou stejné. Čekala jsem, že to bude nádherné, ale dlouhé a náročné. A ono to bylo krátké a téměř bezbolestné.

Aktivní fáze probíhala hodinu a půl. Vrátila jsem se z procházky po Kampě o půlnoci a ona se narodila asi v jednu padesát pět. A to jsem ještě mezitím stihla uvařit čaj a zavolat fotografku. Ani jsem vlastně nedošla do bazénku, protože jsem stále měla před sebou vizi toho, že mě ještě čeká mnoho hodin a že ještě jsem teprve na začátku. 

V určitém bodě má racionální část, která měla určité znalosti, vyhodnotila, že dítě rotuje skrz pánev ven, ale já si říkala, že to není možné, že to přece čekám až ráno. A ona byla do deseti minut na světě. Hlavně jsem očekávala bolest. Můj první porod byl nádherný, ale bolelo to. Ten druhý až na pár posledních minut byl téměř bez bolesti. Což pro mě dříve bylo takové, že jsem byla ráda, že to teoreticky existuje, ale těžko se mi tomu věřilo. 

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město, Praha 1

Mně taky.

Tím, že jsem to s ní zažila, vím, že je to skutečně možné. A teď se snažím zformulovat pro sebe, co bylo tím klíčem.

To mě zajímá. Když ženy zhlédnou vaše webovky a to, o čem tam mluvíte, chtějí recept, jak na to?

Samozřejmě, ale není nic, co člověku zaručí extatický porod, žádné peníze, dohoda s primářem, nejlepší kurzy na světě. Můžeme jen zvýšit pravděpodobnost toho, že to dobře dopadne.

To je na tom i svým způsobem kouzelné. Pravě určitá pokora je do jisté míry ten hlavní klíč. Potom jsou zde věci, které pro sebe můžeme udělat, abychom tu pravděpodobnost nejlepšího výsledku zvýšily. O tom lze přednášet, vyvíjet cvičení, doporučení… A tady věřím, že určitý kvalitní recept již mám. Koneckonců například nejznámější český orgasmický porod, zmiňovaný v rozhovorech a knize, zažila žena, která ke mně docházela na kruhy. Když se na to celkově připravíme, možnosti jsou otevřené.

Příběhy a zpětné vazby, ze kterých se dozvídám, že to zafungovalo, jsou koneckonců hlavní důvod, proč mám ráda svou práci. Vědomí, že jsem někdy možná přispěla k tomu, že miminko přišlo na svět lépe a jeho matka skutečně prožila krásný porod, fakt stojí za to.

Toto je tedy náplní vaší práce? Vedete se ženami debaty? Jak probíhá kurz?

Kurzy dělám jako „offline“ semináře, anebo jako online vzdělávání. Jeden z těch kurzů je skutečně předporodní příprava. V minulosti jsem vedla hodně seminářů předporodní přípravy pro páry. A chodívala jsem i k porodům. Teď už to nedělám, kvůli mým dvěma dětem moc nejde držet pohotovost. Ale dula musí být k dispozici v době kolem porodu.

To je jedna část práce, kterou dělám a mám ráda, ale zároveň mám dvě firmy – dovážíme zboží, šijeme šaty, navrhuju šperky, provázím zájezdy. Organizujeme prožitkové cesty do mnoha zajímavých destinací. Podílela jsem se na čtyřech knihách v různých rolích, většinou jako hlavní autorka. S kolegy máme nadační fond Šťastné Česko, který se ve spolupráci se Sociologickým výzkumným střediskem STEM zabývá zkoumáním bhútánského modelu hodnot. A to jsem ještě určitě na něco zapomněla…

Tohle vše je nesmírně zajímavé, potřebovali bychom k tomu více času. Ale ještě mě zajímá ten Bhútán…

Bhútán je úžasný.

Proč tato země?

Byla jsem na vysoké škole úplnou shodou náhod spárovaná, ve smyslu, že jsme si měli jako studenti navzájem pomáhat, s tehdejším korunním princem Bhútánu. A to já jsem tehdy nevěděla, že Bhútán vůbec existuje.

Říkala jsem si, že jeho pohádky o tom, že je to ta nejkrásnější, nejúžasnější země na světě, jsou fajn patriotismus. Nicméně jsem tam jela poté, co jsem odmaturovala, a čekalo mě velké překvapení. Bhútán předčil veškeré mé nejodvážnější představy.

Na Bhútánu mě fascinuje například ekologie. Ta země je opravdu světovou jedničkou v ochraně zvířat, životního prostředí a v tom, jak se zamýšlejí nad vlastní udržitelností. Stejně udržitelně se chovají i ke svým tradicím, řemeslům a dědictvím, která jsme tady v Evropě za posledních sto let často ztratili. Nikdo ani neví, jak se to stalo, ale už třeba málokdo umí tkát, šít, vyšívat, vyřezávat… Před sto lety to ženy ještě stále uměly. Chlapi uměli zase ty základní věci, udělat doma stoličku.

Karel: Co?

Lilia: Že bys vyrobil stoličku? (smích)

Karel: No rozhodně.

Já tomu rozumím, řemesla prostě zanikají.

V Bhútánu si opravdu lidé dávají záležet na tom, aby svoje dědictví, i to umělecké, zachovali. Například kroje, nádherné látky… To je vlastně to, co dovážíme, a z toho šijeme šaty.

Z toho pak čerpáte pro obchod? A mají o to lidé tady zájem?

Ano, je to určitá kategorie, protože látky jsou samozřejmě dražší původem i ruční prací. Ve chvíli, kdy to trvá devět měsíců výroby, tak to nemůže stát jako H&M. Je to zároveň skupina zájemců, která musí mít zájem o udržitelnost, umění i určitou extravaganci, protože ty látky nejsou zcela konzervativní, naopak jsou velmi barevné.

Je to krásné. Vždy jsem se snažila dělat vše tak, abych vyplnila díru na trhu v tom, co chybí mně. Sebe beru jako svou cílovou zákaznici. Je tu určitá skupina a nikdy jsem se nesnažila ji rozšířit nebo jít do mainstreamu, protože pro mě je komfortní a přirozené dělat věci takto. Ať už jde o služby, knihy, šperky nebo šaty, cokoliv navrhuji pro koeficient sebe. Má to i pozitivní dopad v tom, že dnes mám spoustu kamarádek a známých, které jsem poznala právě skrze svou práci.

Zajímají mě také ty rituály. Říkala jste mi, že jste na Bali prošli nějakým rituálem…

Ano, v lednu jsme byli na tradičním rituálu požehnání na novoluní.

A na Bali jste udělali také určitý sňatek.

To bylo v Bhútánu, a to bylo dávno. Rok a půl zpátky.

Kdy ten sňatek uděláte doopravdy?

Karel: Jak doopravdy?

Lilia: Jako, že by to chtělo další svatbu, víš?

Nevidím žádné prsteny…

Karel: To nebude nikdy, já prsten nenosím.

Lilia: My máme přívěšky, nejsme úplně mimo. (smích)

Chcete v rámci českého právního systému váš vztah legalizovat, anebo vám to vyhovuje tak, jak je to teď?

Odpověď na tu původní otázku – kdy… Tak až se postaví na jedno koleno s prstenem, tak tehdy. Což nevím, kdy se může stát, a jestli se to může stát. Dlouho mi to přišlo jako zbytečná věc, ale tím vším, co se odehrálo v rámci afér kolem našeho vztahu, jsem přišla na to, že právní institut manželství má v naší společnosti skutečně obrovskou sílu. Reálně poskytuje, a to obzvlášť ženě, velkou ochranu a štít nejenom po stránce zajištění, ale hlavně po stránce důstojnosti, respektu, sociálního uznání a jaksi „nevulgarizace“. Já jsem chtěla jen rituální svatbu, ale tím, co následovalo, jsem přišla na to, že právní svatba by byla pro nás s Isabelkou dobrá věc.

Teď přeci jen žijete v určitém svobodomyslném vztahu. Mohlo by se také stát, že po svatbě byste se museli rozvádět. Nevidíte i v tom riziko?

To mi nevadí, tak se rozvedeme. Po dobu trvání vážně myšleného vztahu mi manželství už přijde jako logické. Když se to rozpadne, tak se holt rozvedeme. Naopak mi připadá nelogické, když spolu někteří žijí třeba deset let, a stále si nejsou jistí, jestli je to ten pravý. Ale pokračují, protože těch deset let už spolu byli, tak proč ne. A razítko mi na tom nepřijde to nejzajímavější, i když teď už uznávám, že je asi dobré jej mít. 

Mně přijde zajímavý rituál svatby, i proto mě baví novodobé rituály a možnost si udělat celou ceremonii dle svých potřeb a přesvědčení. To možná navazuje i na tu svobodomyslnost, jak jste to nazvala. Dát si svatební sliby, které opravdu myslíme vážně. Ne to, co nadiktuje paní matrikářka, protože musí ze zákona, ale co „manželství“ pro ten daný pár opravdu znamená. Což se může pro různé lidi lišit a je dobře si udělat jasno – do čeho vlastně jdu a k čemu se chci zavázat. To je například něco, co děláme na rituálu příprav nevěsty – co ta svatba je, čeho má docílit, čím se liší stav před a po, o co opravdu jde, na jak dlouho si to slibujeme…

To ale přece nemůžete nikdy vědět…

To ne, ale mohou se nad tím zamyslet. A poté si mohou dát sliby, které jsou opravdové, které pro ně mají hluboký význam a které nejsou jen papouškováním nějakého zákonem daného paragrafu. V tomto mi přijde svatba, jako obřad, velmi zajímavá. A ten papír je spíše jako protekce.

Co byste tam slíbila? Na jakou dobu byste to slíbila? Například věrnost…

Lilia: Zatím mi vycházely vztahy po 7 letech…

Karel: Tak se mnou minimálně sedm krát tři, tedy 21!

Lilia: To je myslím dobrý začátek. Slibovala bych odhodlání dávat vztahu a rodině hlavní prioritu, čas, energii a vytvářet krásné zázemí pro společný růst, tvoření a děti. Samozřejmě pečovat o naši lásku a vášeň, prohlubovat pocity důvěry a intimity, podporu ve všech směrech, i pracovních. A ano – věrnost, tak, jak ji chápu já.

Je otázka, co znamená věrnost, protože pro mě je věrnost pravda a citlivá ohleduplnost. Vnímám svého partnera jako věrného do té doby, dokud vím vše, co se děje, souhlasím s tím a vím, že kdyby to mně působilo bolest, tak to neudělá.

Vím o sobě, že mám určitou toleranci – a věřím, že větší než spousta žen – k tomu, co já sama si myslím, že je zajímavé, hravé, zábavné, hezké a co vše se dá v rámci vztahu zkoušet. Rozhodně bych tomu poté neříkala nevěra, pro mě je nevěra lhaní, a na lhaní mám nulovou toleranci. Považuji to za velmi sprosté. Hlavně naprosto bezúčelné. Pro mě, jakmile je v intimním vztahu lež, ten vztah nikdy nemůže být hluboce intimní, protože už tam vzniká zeď odtažení a skrývání.

Myslíte si, že když si takhle věříte navzájem, nelžete si, nebo aspoň tomu oba věříte, tak je intimita mnohem hlubší, než mají lidé, co občas něco zatají?

Nechci mluvit za jiné lidi, ale u mě to tak je. Ve chvíli, kdy bych měla něco skrývat, nebudu schopna jít do určité, pro mě hodně zajímavé, hloubky intimity.

Pane Janečku, vy se tak koukáte… Chcete něco dodat?

Karel: Mohu dodat, že naše spojení vnímám jako fenomenální, nic podobného jsem ještě nezažil. Jsem nadšený z toho, že mám ženu, se kterou si rozumím ve všem, a můžeme spolu budovat domov i tvořit pracovní projekty. Začátek našeho vztahu byl takový, jaký byl, ale věřím, že to mělo svůj účel. Ukázala se pravda, a kdo je co zač. Potom, čím jsme prošli, vím, že Lilii můžu absolutně věřit. A věřím, že vše špatné jí již brzy vynahradím.

Lilia: No jo no, po většinu těhotenství to bylo dost peklo. Ale díky externím vlivům… Od té doby, co skoro před rokem Karel definitivně ukončil vztah s Mariem, je to stále lepší a lepší. Poslední, co potřebujeme dořešit, je ten jeho rozvod. A těší mě, jak i přes šílené komplikace Karel vytrvale bojuje o čas s Yaniskem. S dětmi je úžasný a bezmezně je miluje. Dnes už i mého syna. Věřím, že brzy bude všechno dořešené, a v klidu si budeme užívat rodinného štěstí.

Rychlá zpověď:

Kolik dětí byste jednou chtěla mít?

Minimálně tři.

Máte recept na to, jak být zároveň dokonalou manželkou i milenkou?

Určitě starat se o sebe, hodně spát a dobře se stravovat.

Popište jednou větou, co pro vás znamená Bhútán.

Magie, čistota, krása a relax, domov.

Co vás naposledy rozplakalo?

Dojemných chvilek s dcerou je opravdu hodně, takže nevím přesně, ale bude to něco s Isabelkou.

Co je pro vás nejvíc okouzlující na vašem partnerovi?

(smích) Je to hodně, těžko se to dá popsat jednou větou, ale je to kombinace citlivosti a inteligence.

Když chcete, aby se muž na schůzce uvolnil a nebyl nervózní, jako pokrm servírujete?

V tomhle případě by měl nejlépe zafungovat nějaký aperetiv.

Co byste na sobě ráda změnila?

Ráda bych byla odvážnější a víc si stála sama za sebou.

Kdo je pro vás nejvíc sexy muž na planetě?

Myslím, že na tuhle otázku mám povolenou pouze jednu odpověď. (smích) Ale jako je pravdivá. Já bych s tím mužem jinak nebyla.

Jak podle vás vypadá originální šperk věnovaný z lásky?

Za mě je takový šperk takový, který vytvoří vlastníma rukama. Koneckonců můj zásnubní šperk Karlovi přesně takový šperk byl.

Jaký rituál jste naposledy absolvovala?

Rituálů absolvuju hodně. Byl to, myslím, rituál na Bali, který jsme absolvovali s Isabelkou a Karlem, jejich tradiční místní. Ráda je absolvuju, nechávám se inspirovat, jak to dělají ostatní. To byl tento - novolunní rituál požehnání očisty od místního lámy.

Kdy jste naposledy cítila stud?

Stydím se za to, když je mi připomínáno, že jsem neustála svůj názor, pozici nebo své hranice, dobro své rodiny, svých dětí.

Jaké téma je pro vás tabu?

Hledám hledám, ale nenacházím.

Které číslo je pro vás důležité a proč?

33, k tomu jsou takové tajné interní rodinné důvody.

Co byste vzkázala všem ženám, co se na vás dívají skrz prsty?

Že není vše tak, jak to vypadá a že je velmi zajímavé se potom postavit do bot jiného člověka. I já jsem v těchto situacích téměř vždy zjistila, že najednou mám pochopení, které bych si ani nedovedla představit, když se na to dívám pouze na povrch.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Baví vás vaše práce?

Nejvíc na celém světě, moje práce je skvělá.
To chápu.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Unikátní byt na Praze 1 - 174m
Praha 1

Unikátní byt na Praze 1 - 174m

4 + KK 174 m², ter. 14 m²
32 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Praha 1

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m

3 + KK 117 m²
22 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1 267 m²
29 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 355 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

2 + KK 81 m², ter. 23 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m
Praha 6

Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m

7 + 1 235 m², bal. 20 m², ter. 15 m²
22 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 285 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 3 - 41m
Praha 3

Byt na prodej Praha 3 - 41m

1 + KK 41 m², ter. 7 m²
3 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami 239m
Praha 8

Luxusní byt s terasami 239m

5 + KK 239 m², ter. 66 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana

4 + KK 239 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k pronájmu Ořechovka - Praha 6
Praha 6

Luxusní vila k pronájmu Ořechovka - Praha 6

5 + 1 235 m², ter. 15 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

3 + KK 239 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha

3 + KK 146 m², bal. 5 m², ter. 17 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m
Praha 1

Obchodní prostor na pronájem Praha 1 - 277m

Atypický 277 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 211m

4 + 1 211 m², bal. 4 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks