Rychlá zpověď - Lukáš Rousek: Chtěl bych, aby moje partnerka sledovala hokej a chodila na mé zápasy!

O podpisu smlouvy s Buffalem, budoucnosti v Americe i soukromém životě.
03. května 2021
 
Hlavní stránka Nové články

K 22. narozeninám dostal hokejista Lukáš Rousek vysněný dárek. Podepsal dvouletou smlouvu s Buffalem, které ho v roce 2019 draftovalo. V rozhovoru pro LP-Life.cz se talentovaný útočník rozpovídal nejen o svém prvním NHL kontraktu, ale také o zálibách mimo hokej. Lukáš nám zároveň prozradil, jak to má momentálně se ženami a jestli bude žít v zámoří sám!

Lukáš Rousek

Video

Lukáši, je to několik dní od podpisu tvé smlouvy s Buffalem. Už opadla euforie, nebo tomu stále nemůžeš věřit?

Euforie už trochu opadla, ale ze začátku jsem tomu nemohl věřit, že se mi to povedlo a splnil jsem si další sen, který jsem měl, a jsem za to rád, ale teď už zase stojím nohama na zemi a vím, že cesta do NHL je ještě dlouhá, takže se už začínám připravovat a doufat, že si tam jednou zahraji.

Buffalo mělo čas do konce května, aby tě podepsalo, pak by ses jinak stal volným hráčem. Jak náročné to pro tebe bylo skloubit play off Sparty a řešení tvé budoucnosti?

Já jsem to nechal na agentovi jak českým, tak americkým, ať to řeší za mě, protože jsem se chtěl věnovat play off, abych udělal se Spartou co největší úspěch. Takže jsem to nechal čistě na nich, a po čtvrtém zápase s Libercem mi zavolali, že to dopadlo a že po sezóně budu podepisovat smlouvu.

Ještě před několika týdny jsi měl spíše nakročeno do Finska a až pak se posunulo jednání s Buffalem. Měli jste tedy s agenty domluveno, že když nevyjde Buffalo, tak půjdeš do Finska, nebo jste měli v záloze ještě nějaký rezervní plán?

V první řadě bylo Finsko, to jsme řešili nejvíc, pak se do toho ozvala Amerika, že by měla případně zájem, a byla tam i Sparta, takže byly ve hře byly tři týmy. Ale pak se ozvalo Buffalo, takže to bylo vyřešené, protože to byl můj cíl a sen, takže jsem rád, že se mi to splnilo.

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí, Praha 6

A kdyby se ti to nesplnilo, tak bys skončil ve Finsku, nebo bys pravděpodobně prodloužil smlouvu ve Spartě?

Bylo by to určitě těžké rozhodování, protože sám jsem pořádně nevěděl. Ptal jsem se různých lidí, co by mi doporučili. Někdo říkal, ať zůstanu, někdo zase, ať odejdu, takže to bylo těžké.

A co ti doporučil táta, bývalý profesionální hokejista Martin Rousek, který se však do NHL nikdy nedostal?

Táta to nechal převážně na mně, ale spíš se přikláněl k tomu, abych zkusil zahraniční angažmá.

Tvoje smlouva v NHL je dvoucestná. Vysvětlíš našim čtenářům, co to znamená?

Dvoucestná smlouva znamená to, že můžete hrát jak na farmě, tak i v hlavním týmu, ale kdyby byla jednocestná, tak hrajete pouze nahoře, nebo můžete mít farmu a hlavní tým.

Mrzí tě, že se s fanoušky Sparty kvůli pandemii koronaviru nemůžeš rozloučit?

Určitě mě to mrzí, protože jsem tady od 18 let! Strávil jsem tady 4 roky a celý dospělý hokej, který zatím hraji, takže to pro mě bylo smutné, že jsem se s nimi nemohl rozloučit, ale doufám, že bude ještě nějaká možnost.

Ty jsi měl ve svých začátcích na Spartě problémy s nízkým sebevědomím. Jak moc si momentálně věříš, že nakonec dopadne v zámoří A-tým?

Ze začátku to bylo pro mě těžké, protože jsem přišel z Letňan z dorostu, de facto jsem v juniorce odehrál jen pár zápasů, takže jsem nevěděl, jak k tomu přistupovat, jak hrát a nebát se. Teď vím, že to sebevědomí bylo poslední dva roky úplně někde jinde, věřil jsme si čím dál víc, ale samozřejmě vím, že NHL je NHL, tam jsou nejlepší hráči z celého světa, takže to zas bude někde jinde. Jsem zvědavý, jak do toho mé svědomí zase vstoupí.

Co na to říkal táta?

Byl nadšený z toho, že se mi to povedlo, ale pořád mi říkal, že má víc titulů jak já. Takže dokud ho nepřekonám, tak mi do toho bude ještě kecat. (smích)

Je pravda, že získal dva tituly se Spartou. Dal ti nějaké cenné rady do hokejového života?

Dává mi je od malička, ale převážně to je na styl, ať se nebojím hrát a ukážu všem, co ve mně je.

Byl jsi vždy poslušným synáčkem, nebo jsi občas byl pěkné kvítko?

Tak od 15 do 17 let jsem byl kvítko v tom smyslu, že jsem měl svoji hlavu a zas tolik tomu nevěřil, ale poslední rok v Letňanech jsem svůj postoj úplně obrátil, začal tomu věřit a myslím si, že i díky tomu jsem se celkově posunul ve své hokejové kariéře tam, kam jsem se posunul.

Takže žádný alkohol nebo cigarety u tebe neproběhly?

Ne, to vůbec, já ani skoro nepiji. Teď jsem si dal pár drinků po sezóně se Spartou na rozloučenou, přišel podpis smlouvy, měl jsem narozeniny, takže jsem se trochu napil dva tři dny. Tím to ale končí a teď jsem se zas vrátil na tu svoji starou kolej.

Kdy se chystáš odletět do Ameriky?

Zatím nemám přesné termíny, protože pandemie v téhle době je strašná. Čekám, jak se situace vyvine a jak budou v Americe hrát příští sezónu, ale měl bych tam letět nejspíš na konci června na týden a na přelomu srpna a září na stálo.

Budeš tam žít sám?

Určitě tam poletím sám a budu tam žít buď sám, nebo se spoluhráčem, podle toho, jak se domluvíme.

Přitom ty jsi měl dlouholetou přítelkyni, pokud se nepletu?

Ano, měl jsem přes tři roky přítelkyni, ale v prosinci jsme se rozešli, protože nám to ve vztahu už moc neklapalo. Ale po rozchodu jsem se věnoval naplno hokeji a myslím si, že mi to pomohlo. Ta holka byla super, ale věděl jsem, že když to nebude fungovat, tak to nemá cenu, protože bych se zabýval jinými věcmi než hokejem, takže jsme to utnuli a věnoval jsem se stoprocentně hokeji.

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m, Praha 7

Jste stále v kontaktu?

Nejsme v kontaktu.

Jsi otevřený vztahu s Američankou, nebo bys přece jen raději pozval do Ameriky nějakou Češku a nechal si ji tam?

Spíš bych preferoval nějakou Češku, která by tam letěla se mnou, ale mám na to nějaké tři měsíce, takže mám co dělat. S nikým teď moc nerandím.

Píšou ti teď holky víc?

Ano, holky píšou o něco více, ale upřímně mi přijde, že se spíš zajímají o moji budoucnost než o mě jako o člověka.

Měla by tvoje partnerka sledovat hokej a chodit tě podporovat na zápasy?

Ano, mám to rád, když holka sleduje hokej, a ještě chodí na každý zápas, když má čas. Takže já osobně bych takovou přítelkyni určitě chtěl.

Co rád děláš ve svém volnu?

Mám rád doplňkové sporty. Mám rád fotbal, tenis a klasicky playstation.

Sleduješ i nějaké jiné sporty kromě hokeje?

Hodně často koukám na fotbal, sleduji českou ligu, která mě docela baví. A jinak sleduji i florbal nebo házenou, tam se také teď hrají zápasy play off, takže to také sleduji.

Komu fandíš ve fotbale?

Fandím Spartě, přeji jim to nejvíc. Jsem sparťan a my si to přejeme navzájem. Sleduji je pravidelně a přeji jim to.

Myslíš si, že se Sparta dostane do předkol Ligy Mistrů?

Doufám, že ano. Pod Pavlem Vrbou se zvedají, je to výborný trenér. Ještě v létě posílí a myslím si, že je velká šance, že se zase vrátí tam, kam chtějí.

Nepřemýšlel jsi někdy, že bys byl raději fotbalistou?

To je těžký. Mám rád oba sporty a hrál jsem do třinácti oba, pak jsem se rozhodl pro hokej. Mohl jsem se rozhodnout pro fotbal a nikdo neví, jak by to dopadlo, takže já bych to určitě neměnil.

Který sport je podle tebe nebezpečnější?

Asi hokej, protože tím pukem to víc bolí, když to dostanete do obličeje, a kolikrát to bolí i přes ten chránič. Fotbalisti mají zase pěkně ostré špunty na kopačkách, takže to také není příjemné. Každý sport má svoje rizika.

Z národního týmu ses omluvil kvůli problémům s kotníky. Co s nimi konkrétně máš?

Už tři roky řeším takové výrůstky a teď je to v takové fázi, že mi otekly celé nohy a nebyl jsem schopný dát nohu do bruslí, takže jsem poslední zápasy hrál pod prášky, ledování a tejpováním. Nebylo to úplně ono, takže jsme se rozhodli k odpočinku a nějakému vyšetření, abych byl připraven do Ameriky.

Nebojíš se, že by to mohlo nějak výrazně ovlivnit tvoji budoucí kariéru?

Já doufám, že ne. Bavili jsme se s trenéry upřímně a řekli jsme svůj pohled, jak já to mám. Kdyby byla jakákoli možnost, tak bych určitě reprezentoval, protože ve svém věku bych reprezentaci určitě jen tak neodmítl, ale ze závažných důvodů jsem nemohl jet.

Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně štěstí v hokejovém i soukromém životě.

Rychlá zpověď:

Jaké slovo se ti vybaví jako první, když se řekne NHL?

Nejlepší hokejová liga.

Kdo byl první, komu jsi řekl o svém podpisu smlouvy?

Byli to rodiče se ségrou. Celá rodina, babička s dědou.

Kdo je tvým největším vzorem?

Můj největší vzor je táta. Je a pořád bude, dokud ho nepřekonám.

Jak moc je pro tebe důležitá přítomnost fanoušků během zápasu?

Já osobně to moc miluju. Mám rád, když je v O2 Aréně plný zimák a uhání mě ty výkony dopředu, takže pro mě to letos bylo hodně těžký se na to hlavou připravit, abych podával stejný výkony, i když tam nejsou.

Čím bys podle tebe byl, kdybys nebyl hokejistou?

Tak to vůbec nevím, protože já nic kromě hokeje neumím, takže jsem rád, že jsem ten hokejista. Zatím.

Z čeho máš všeobecně největší strach?

Z hadů.

Jaká je tvoje nejlepší a nejhorší vlastnost?

Moje nejhorší vlastnost je asi to, že jsem byl dřív trochu paličatý, teď už to není takový. A nejlepší, že jsem docela flegmouš, že jsem věčně vysmátý a je mi to jedno.

S jakým českým politikem by sis chtěl udělat selfie?

Já si myslím, že radši s nikým, jinak by to spustilo vlnu hejtů.

Kolik času strávíš ráno v koupelně?

Jenom si vyčistím zuby a jdu, takže tak minutka.

Blondýny, nebo brunety?

Blondýny.

Prsa, nebo zadky?

Prsa.

Co si myslíš o polyamorii?

Myslím si, že to není úplně dobrý.

Kolik peněz bys byl ochoten utratit za své auto?

Podle toho, jaký bych měl výdělek, takže nějakou přiměřenou částku k mému platu.

Jak jsi na tom s angličtinou?

Umím nějaké ty základy, docela se dorozumím a teď mám učitelku na doučování, takže teď budu hodně pilovat.
Dotazovaný se ptá redaktorky:

Jaká jsi byla v mládí, jestli taková hodná, nebo taková přísnější?

Já jsem byla taková rebelka.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Lukáš Rousek na dovolené
Lukáš Rousek u podpisu smlouvy se svým agentem
Lukáš Rousek s otcem
Lukáš Rousek
Lukáš Rousek se podepisuje fanouškovi
Lukáš Rousek v civilu
View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Šárka Peková a jsem zapálená do módy a cestování. Moji velkou slabostí je také fotbal, což je pro ženu celkem netradiční záliba, ale já jsem zkrátka sama sebou. Ve svém volnu nejraději trávím čas se svojí rodinou a přáteli. Ráda si také zajdu na procházku do přírody se svým psem Samem nebo do kina na nějakou romantickou komedii či film podle skutečné události.
Šárka Peková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
37 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks