Rychlá zpověď - Miss Czech Republic Karolína Kopíncová: Těším se, až se stanu jeho ženou, rozvést se můžeme vždycky

O kralování během koronaviru, soukromém životě i největším trapasu
06. února 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Krásných žen je spousta, ale opravdová královna krásy musí mít vždy něco navíc. Své o tom ví i vítězka Miss Czech Republic 2020 Karolína Kopíncová, která se v rozhovoru pro LP-Life.cz otevřeně rozpovídala o tom, jestli jí rhinoplastika pomohla k zisku korunky. Dvaadvacetiletá rodačka z Vrbna pod Pradědem zároveň prozradila, jak se vyvíjí její vztah s dlouholetým partnerem Radovanem a čím ji šokoval na prvním rande. Řeč přišla také na Instagram a vysněnou spolupráci, která mnohé z vás překvapí!

Video

Karolíno, jak si užíváš kralování během koronaviru, když se v podstatě veškeré mediální povinnosti přesunuly domů?

Když bylo po vítězství, tak měsíc nebyla skoro žádná omezení a každý den jsme měli něco jiného. Sice jsem toho moc nenaspala a na osobní život také nebyl čas, ale nevadilo mi to, protože jsem si to přála a naplňovalo mě to. Jakmile se ale situace kolem koronaviru zhoršila, tak se skoro nic neděje, jen sem tam nějaké focení, chodila jsem ale hlavně přehlídky, takže se mi po tom už strašně moc stýská a těším se, až to vše zase otevřou a budeme normálně pracovat a žít. Alespoň mám čas na školu a na dopsání bakalářské práce, protože jsem v posledním semestru, ale věřím, že bych dokázala skloubit jak modeling, tak školu.

Jak to vypadá s tvým odletem na Miss World?

Miss World je naplánována na druhou polovinu tohoto roku, měla být v roce 2020, ale z důvodu pandemie se nekonala, takže ji posunuli o rok dál. Finále by mělo být v Bangkoku, ale přesné datum stále nevíme a stále čekáme vzhledem k situaci, protože na této Miss je nejvíce kandidátek ze všech světových soutěží, a když jich tam 60 nepřijede, tak se samozřejmě finále konat nebude. Ale já jsem tak nějak psychicky připravená, že druhá polovina roku se už pojede v normálu a na Miss World poletím.

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m, Praha 1

Takže máš tím pádem i své kralování prodloužené…

Ano, mám, protože Táňa (ředitelka soutěže Miss Czech Republic) vynechala ročník 2020/2021 a nové vítězky budou až v roce 2022. Tento rok v létě odstartují klasické castingy, na podzim bude semifinále a příští rok na jaře finále. Je logické, že letošní ročník se vynechal, protože kdyby tomu tak nebylo, měla by Táňa 10 vítězek a 5 světových soutěží, což by bylo těžké dát do kupy, a já jsem samozřejmě ráda, že o nic nepřijdu.

Jak se udržuješ ve formě, když jsou zavřená fitness centra?

No, není to moc jednoduché. Snažím se cvičit doma, ale během lockdownu jsem začala být strašně zpomalená a všechno mi trvá dvakrát déle než předtím, jak jsem vypadla z toho režimu, a stejně to mám i se cvičením. Přes svátky jsem vůbec nic neřešila, protože říkám, že cukroví a bramborový salát patří k Vánocům, takže si to nikdy neodpustím a raději to pak vždy vycvičím, ale musím určitě zabrat víc. Už to jde na mně poznat, není to tak pevné, jako to bývalo, mám dvě kila navíc.

Všimla jsi toho Táňa?

Zatím ne. (smích) Na první pohled bys neřekla, že jsem přibrala. Spíš jsem ztratila svaly a necítím se tak pevná a ve formě. Jsem zkrátka taková rozkydlá a chybí mi pevná ruka našeho fitness trenéra Františka.

Vzhledově mi připomínáš Nikol Švantnerovou. Jsem první, kdo ti to říká, nebo jsi to už slyšela z více stran?

Určitě nejsi první, kdo mi to říká, slýchávám to docela často. Jsme obě vysoké, štíhlé, tmavovlasé, s mezerou mezi zuby a máme odstáté uši, takže jsme si typově velmi podobné, takže to chápu, ale tak nějak to neřeším.

Říká se, že člověk s mezerou mezi zuby umí zpívat. Jak jsi na tom se zpěvem ty?

Umět zpívat jsem si vždycky hrozně přála, ale jsem hluchá jako poleno, a když zpívám, tak to určitě nikdo nechce slyšet. Já bohužel neoplývám žádným úžasným talentem jako je zpěv a nebo tancování a kompenzuji si to sportem. Ještě bych chtěla zmínit, že jsem se s mezerou nenarodila, ale mám ji až po úrazu.

Co se ti stalo?

Slavila jsem 19. narozeniny a spadla jsem. Skočila jsem kamarádovi na záda a šli jsme z kopce. To bylo všechno v pořádku do doby, než se náš další stokilový kamarád rozhodl, že na nás skočí, a já jsem spadla na zem. Nestihla jsem dát ruce před sebe, takže jsem nedopadla úplně růžově. Sedřela jsem si i obličej, ale naštěstí mi nezůstala žádná jizva, jen mezera mezi zuby.

Necháš si ji spravit?

Dlouho mi trvalo, než jsem se ji naučila mít ráda, ale teď ji vnímám jako benefit v tom, že jsem něčím jiná a zapamatovatelná, ale na druhou stranu na světovou soutěž by bylo lepší mít krásný americký úsměv, tam se to bere trošku jinak. Pokud se rozhodnu pro rovnátka, která potřebuji ze zdravotních důvodů, protože mám vybočenou čelist, tak se mi po ní ale stýskat moc nebude. Ale nechám to otevřené, zatím to neřeším.

Zažila jsi někdy situaci, během níž ses cítila opravdu trapně?

Nedávno jsem odesílala e-maily kvůli své bakalářské práci do různých médií, a když jsem psala do jednoho média, které vůbec nemá online stránku, zkopírovala jsem špatný e-mail, protože jsem jela jako stroj. Poslala jsem špatný název média a napsala jsem, jestli se můj rozhovor může vydat online. Když jsem to odeslala, uvědomila jsem si to, ale naštěstí mi přišlo, že e-mail nebyl doručen. Oddechla jsem si a napsala to znovu opravené, ale v tu chvíli mi přišel mail, že můj původní špatný mail byl doručen. To jsem se cítila hodně nepříjemně. 

A jak to nakonec dopadlo?

Omluvila jsem, že jsem poslala špatný mail, což chápu, že není dobrý začátek, ale naštěstí to vzali docela v pohodě a momentálně spolu komunikujeme.

Ty se netajíš tím, že jsi před finále Miss Czech Republic podstoupila rhinoplastiku. Myslíš si, že ti plastika nosu pomohla k vítězství?

Myslím si, že žádná plastika žádné dívce nepomůže vyhrát, protože když jste v soutěži krásy, tak krása se tam bere jako standart. Pokud jste jen krásná schránka a není v ní nic, tak vám to nepomůže, protože to, že máte nový nos, vám nenahradí ostatní kvality jako je například pracovitost, inteligenci, cílevědomost a komunikativnost. Já jsem velmi ráda, že mám nový nos a cítím se teď opravdu dobře, ale nemyslím si, že to bylo klíčové pro moji výhru v soutěži.

Neplánuješ jít i na prsa, když je to mezi modelkami trendy?

Všichni víme, že já žádná prsa nemám. (smích) Já už to doma říkám od 15, že půjdu na prsa, protože jsem věděla, že je nemám, po kom mít. Strašně dlouho jsem na této myšlence lpěla až do příchodu do Miss, protože jsem zjistila, že to jde i bez toho, ale na druhou stranu jsem si jistá, že jednou na ni určitě půjdu. Jen nevím, jestli před dětmi, nebo až po nich.  Mám ráda ženské křivky a myslím si, že mi to pomůže i v pracovní sféře, protože teď nejsem vhodná ani na plavky, ani na plesové šaty, protože jsem jednoduše plochá jako deska, prostě mi to v tom výstřihu chybí. (smích)

Čím jsi tedy výjimečná oproti ostatním vítězkám?

Mám radost, že budu první vítězka v naší organizaci Miss Czech Republic, která bude mít svůj vlastní nadační fond. Nejdůležitější kroky mám už za sebou, máme název, logo, nakoupené domény, pracujeme na webu a v této chvíli již právníci pracují na založení. Fond se bude zaměřovat především na děti, které brzy dětský domov opustí, ale nejenom na ty, pro menší budeme dělat tábory. Děti z domova se na ně za normálních okolností nedostanou. Přála bych si první udělat již toto léto, ale to se bude odvíjet od aktuální situace, zda to bude povoleno.

Ty máš 184 cm. Vadí ti, že je tvůj partner nižší než ty?

Já to vnímám tak, jak to vnímá ten chlap. Pokud mu to nevadí a nepotřebuje si na své výšce dohánět ego, tak já s tím nemám problém. Samozřejmě, že když spolu někam jdeme a já mam vysoké podpatky, tak jsem o půl hlavy vyšší, ale mně to nevadí a jemu také ne.

Chodí ti nabídky na rande i přesto, že na tvých sociálních sítích vidí, že jsi zadaná?

Už se mi to párkrát stalo, ale většinou na to nereaguji nebo odpovím, že děkuji za nabídku, ale že mám doma přítele a jsem velmi spokojená a tím to většinou skončí.

Ukazuješ je příteli?

Většinou ano, ale docela často se nad tím bavíme, protože ho mám na svém profilu skoro všude, protože jsem ve vztahu šťastná a on je součástí mého života. Ale spíš mi vadí, když mi někdo pošle společnou fotku s přítelem a napíše mi: „No, kdyby jsi nebyla taková, tak tohle jsme mohli být my!“ To mi přijde krajně nevhodné.

Myslíš si, že tě Missí nemoc nepostihla i díky tomu, že momentálně nemůžeš obrážet různé akce jako tvoje předchůdkyně?

Pár akcí jsem stihla a nic se nezměnilo. Na druhou stranu si myslím, že Missí nemoc je jen takový zažitý stereotyp, protože když ty dívky najednou přijdou z vesnice nebo malého města do velkého světa, kde jsou většinou starší úspěšní muži, mají potom tendenci opouštět své partnery, protože jim imponují muži, kteří už něco dokázali. Ale tím, že já jsem měla štěstí, že můj muž spadl z nebe, jak já s oblibou říkám, tak nemám potřebu to dělat.

Tvůj partner Radovan je o 12 let starší a zároveň jste spolu už 4. rokem. Nebavili jste se o svatbě, nebo o dětech?

Samozřejmě. My se o tom bavíme docela často a já mam takovou vtipnou historku, že Radovan to na mě vybalil už na prvním rande, protože je starší a já jsem byla v té době mladá. Popíjeli jsme víno na terase a on mi z ničeho nic říká: „Já chci ale děti!“ A já v těch 19 letech jen: „Cože, děti? Ses zbláznil?“ Takže se tomu zpětně smějeme, protože nechápe, jak to ze sebe mohl vypustit, ale kdybych nevstoupila do Miss, tak si myslím, že už bychom zasnoubeni byli, protože já si to přeji a těším se, až se stanu jeho ženou. Vím, že mi je 22 let, ale cítím, že to tak je správně, a navíc rozvést se můžeme vždycky.

Ty máš na svém Instagramu přes 40 tisíc sledujících. Považuješ se za influencerku?

Pracuji na tom. Když jsem vstoupila do Miss, měla jsem 800 sledujících a vůbec jsem to neřešila, ale uvědomila jsem si, že v dnešní době je to opravdu důležité, takže jsem začala tvořit pravidelný obsah, aby i moji fanoušci mohli se mnou navázat kontakt. Myslím si, že se to povedlo a hezky mi to vyrostlo, ale udělala jsem jednu chybu. Zaplatila jsem si za 150 Kč propagaci jedné fotky a od té doby, co Instagram zjistil, že jsem ochotná mu dávat peníze, tak mi snížil dosahy, abych si znovu zaplatila další reklamu, takže se to snažím opět pomalu zvedat bez jakékoliv propagace.

Jakou nabídku spolupráce bys nikdy nevzala?

Asi na erotické pomůcky, protože jsou věci, které by měly zůstat doma.

Máš naopak nějakou vysněnou značku, se kterou bys chtěla spolupracovat?

Přála bych si spolupracovat se značkou Dartmoor, která vyrábí komponenty na kola. Možná to zní blbě, ale kola jsou mým koníčkem a je to taková moje srdcová záležitost. Pak bych si přála také nafotit kampaň s Fendi nebo Versace, protože miluji extravagantní kousky během přehlídky nebo focení. V tom se opravdu vyžívám.

Rychlá zpověď:

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?

Výhru v Miss Czech Republic.

Která modelka je pro tebe vzorem?

Karolína Kurková.

Co si všeobecně myslíš o plastikách?

Neodsuzuji je.

Vítězství v mezinárodní soutěži krásy, nebo post moderátorky?

Obojí.

Jaké tři věci by sis s sebou vzala na pustý ostrov?

Filtr na vodu, náramek přežití a špunty do uší.

Z čeho máš největší strach?

Z hadů.

Jaká věc tě zaručeně vždycky rozesměje?

Já mám docela ráda cizí neštěstí, když se někomu něco stane.

Jaký je tvůj největší zlozvyk?

Zlozvyk? Asi čokoláda.

Co se ti jako první vybaví, když se řekne slovo gentleman?

Můj muž.

Co ti na mužích imponuje nejvíce?

Charisma.

Jaký názor máš na očkování na koronavirus?

Neutrální.

Jsi dobrá řidička?

Myslím si, že ano.

Umíš uvařit svíčkovou?

Svíčkovou jsem ještě nikdy nevařila.

Kde se vidíš za pět let?

Post moderátorky a vítězka národní a světové soutěže.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Přihlásila by ses do Miss?

Jelikož jsem malá, tak ne.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Šárka Peková a jsem zapálená do módy a cestování. Moji velkou slabostí je také fotbal, což je pro ženu celkem netradiční záliba, ale já jsem zkrátka sama sebou. Ve svém volnu nejraději trávím čas se svojí rodinou a přáteli. Ráda si také zajdu na procházku do přírody se svým psem Samem nebo do kina na nějakou romantickou komedii či film podle skutečné události.
Šárka Peková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
55 315 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m

3 + 1 106 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

126 m²
8 887 643 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

Atypický 92 m²
6 879 994 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8
Praha 8

Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8

4 + KK 186 m², ter. 50 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem coworking a servisované kanceláře
Praha 1

Pronájem coworking a servisované kanceláře

Atypický 1000 m², ter. 1000 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²

4 + KK 465 m², ter. 144 m²
40 251 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42

2 + KK 42 m²
8 810 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
18 184 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108

108 m²
47 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55

Atypický 55 m²
26 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41

Atypický 48 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408

Atypický 408 m²
194 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204
Praha 8

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204

Atypický 204 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

222 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30

Atypický 30 m²
12 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100

Atypický 100 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks