Top hledané
Výsledky (0)
O přípravách na Miss World, dlouholetém příteli i mezeře mezi zuby

Rychlá zpověď - Miss Czech Republic 2020 a modelka Karolína Kopíncová: Z Miss World bych se chtěla vrátit s korunkou

Kateřina Ostrejšová
25. června 2021
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty

Karolína Kopíncová je úřadující Miss Czech Republic. Do jejího kralování však zasáhla pandemie a spousta věcí se tak změnila, a to i termín Miss World, který se nakonec přesunul na prosinec letošního roku. Karolína je tak v plných přípravách na soutěž. V rozhovoru pro LP-Life nám prozradila, z čeho má největší obavy, a co vše ji ještě čeká, aby byla stoprocentně připravena. A její cíle nejsou malé, ráda by si totiž z Portorika přivezla korunku. 

Karolína Kopíncová
Karolína Kopíncová
Karolína Kopíncová

Karolíno, loňská Miss World se posunula na letošní rok. Tak jak to vypadá? Přípravy v plném proudu? 

Je to tak, z Bangoku se nám to přesunulo do Portorika. Už teď vím, že to bude 17. prosince. Přípravy už by měly být v plném proudu. Ale jak mám teď školu a státnice, tak mám zpoždění. Ale jakmile to budu mít za sebou, tak musíme pořádně začít makat.  

Co všechno jste tomu musela podřídit? Máte třeba nějaký speciální trénink, jídelníček? Na streamu na Instagramu jste zmínila, že ještě musíte vypilovat angličtinu. Tak jak to vypadá s angličtinou?  

Mám doučování. Teď budu ještě odjíždět na měsíc do Milána, kde budu mluvit jenom anglicky, což mi taky pomůže. Piluju, co se dá, ale teď jsem skoro dva roky nemluvila a začala jsem se bát, že udělám chyby, tak jsem raději přestala mluvit úplně, což je největší chyba. Ale teď s tím doučováním už se cítím lépe, doma s přítelem taky občas mluvíme, před ním se nestydím. Takže do toho listopadu se snad ještě posunu.  

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190, Praha 3

Je právě angličtina věc, které se nejvíc před odjezdem na Miss World obáváte?  

Asi to bude angličtina, protože tam potřebujete “speakovat” opravdu na dobré úrovni. Ty dívky jsou opravdu dobré řečnice a je velký rozdíl, když je tam rodilý mluvčí a potom tam přijede někdo jako já. Na druhou stranu si myslím, že jsem docela dobrá herečka. Takže když něco úplně nevím, tak se to snažím nějak kulantně zaobalit. Každopádně to nechci podcenit, je to disciplína, na kterou se musím nejvíce připravit. Ale člověk tohle pozná jednou za život. Budu tam měsíc, poznám 130 dívek z nejrůznějších koutů světa. Myslím si, že to bude jeden z nejkrásnějších, ale zároveň nejtěžších měsíců v mém životě.  

A s jakým cílem tam pojedete? S čím budete spokojená? 

S korunkou.  

Tak to nejsou malé cíle... 

To nejsou, ale víte, jak se to říká. Člověk musí mít vysoké cíle, potom dojde výš. Je to strašně těžké uspět na takové soutěži jako je Miss World, vnímám to, ale snažím se myslet na to, co mi to přinese a zároveň mě to motivuje. Není to ale tak, že když se to nepovede, což je velká pravděpodobnost, že budu zklamaná. Pokusím se do toho dát všechno. Chci se dostat do toho bodu, kdy si neřeknu po finále - tohle jsem měla udělat jinak. Jak se dostanu sem, tak vím, že budu sama na sebe pyšná.  

Ten váš kralující rok byl poněkud jiný než obvykle. Není vám líto, že jste si to nemohla užít se vším všudy. Přehlídky a podobné věci...? 

Je pravda, že zhruba dva měsíce po vyhlášení jsem si to opravdu užívala. Každý den to byla jiná práce, jiná společnost a já strašně ráda poznávám nové lidi. Byla to pro mě oáza. Ale na druhou stranu, myslím si, že na to, jaká byla doba, tak jsme dokázali vymyslet spoustu hezkých projektů, když se to ještě dalo. Navíc si myslím, že si to ještě vynahradím. Nová vítězka Miss Czech republic bude až na jaře 2022, takže mám ještě skoro rok. Pokud se nic nepokazí a covid nás pomalu opustí, tak věřím, že si to ještě užiju.  

Na svém Instagramu velmi často sdílíte fotky se svým dlouholetým přítelem. Vás tedy takzvaná misí nemoc minula... 

Určitě minula. My jsme spolu skoro čtyři roky a to, co pro mě všechno za tu dobu udělal, by málokterý chlap zvládl. Takže já si ho moc vážím a už ho nikomu nedám, už si ho nechám.  

Nežárlil přeci jenom, když jste mu oznámila, že jste se přihlásila do Miss?  

Jsme oba dost podobné povahy. Já se v Miss pohybuji kolem spousty krásných mužů, stejně tak i on se pohybuje v okruhu krásných žen. Takže to není tak, že by to jeden měl a druhý ne. Navíc chodíme na akce hodně spolu, a to je ta alfa omega, kdy nevznikají problémy.  

Mezera mezi zuby. Velmi populární mezi modelkami, většinou je to vnímáno jako něco, co vás odliší. Vidíte to stejně?  

Já mám mezeru po úrazu. Vytřela jsem obličejem asfalt, před tím jsem ji neměla. Chtěla jsem si tehdy dát rovnátka, protože jsem tu mezeru ráda neměla. Ale jelikož jsem měla nalomený zub, tak mi je dát nemohli. Takže jsem se postupně naučila mezeru mít ráda. Musím ale říct, že když se podíváte na Miss World, tak ty dívky jsou překrásné a dokonalé. Hrají tam roli opravdové maličkosti.  

Takže to vnímáte jako nedokonalost? 

Teď spíš asi ano. Pro český trh to vnímám pozitivně. Je to něco ojedinělého, člověk si vás zapamatuje. Ale to, co se líbí tady, se nemusí líbit na Miss World. Celkově bych ty zuby chtěla potom řešit. Mám i ty spodní jako tetris. Tak uvidíme.  

Karolíno, já vám budu přát hodně štěstí a moc děkuji za rozhovor.  

Rychlá zpověď:

Do jaké restaurace jste zamířila po otevření úplně jako první?

Ještě vůbec do žádné.

A kam se chystáte?

My jsme se totiž do Prahy přistěhovali, když všechno zavřeli. Po státnicích si to ale všechno vynahradím a ochutnám všechno, co Praha nabízí.

Co ve vašem šatníku nesmí chybět na léto?

Volné šaty.

Jakou modelku máte nejraději?

Karolína Kurková.

Byla lepší soutěž Miss Michaely Maláčové nebo nyní Táni Makarenko?

Samozřejmě Táni Makarenko, protože jsem si to s ní zažila.

Počítáte si kalorický příjem a výdej? A jakým jídlem nejčastěji zhřešíte?

Počítala jsem si zhruba měsíc a půl, potom už jsem to zhruba věděla. Hřeším skoro vším. Kdybych ale měla říct jednu věc, tak to bude dort.

Máte v šatníku něco od Natali Ruden?

Nemám ještě nic. Myslím si, že se to ale brzo změní.

Kolik času denně strávíte na Instagramu?

To snad ani nechci přiznat. Teď v období státnic trošku míň, ale musím říct, že když všechno funguje normálně, tak klidně i sedm osm hodin denně, jako v normální práci.

Kterého ministra zdravotnictví máte nejraději?

Nelze říct jedno jméno. Nemám natolik informací. Sleduji to, ten šílený kolotoč, ale jméno nedokážu říct.

Nechala jste se očkovat proti koronaviru nebo to máte v plánu?

Ještě ne, ale mám to určitě v plánu.

Co je na modelingu největší zábava?

Každá práce je úplně jiná a při každé práci modelka vypadá úplně jinak.

Agáta Hanychová nebo Simona Krainová?

Simona Krainová.

Kdybyste si musela z makeupové taštičky vzít jenom jeden produkt, který by to byl?

Korektor.

Jak by podle vás vypadal ideální večírek?

Jsem trošku degradovaná teď z té covidové doby. Takže by mi stačila grilovačka s lidmi, které mám ráda.

Co vás pandemie nejvíc naučila?

Naučila mě vážit si maličkostí.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak se vám líbila dnešní přehlídka?

Byla jsem mile překvapená. Jak to bylo tady v tom zámku, tak to bylo krásný.
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze