Rychlá zpověď - Monika Babišová: Andrej splnil svůj slib...

Rozhovor s manželkou Andreje Babiše Monikou o normálním životě.
14. října 2017
 
Hlavní stránka Nové články

Za každým mocným mužem stojí žena. Dnes už manželka bývalého ministra financí a jednoho z nejvýznamnějších podnikatelů v Česku Andreje Babiše Monika má sama ale velmi napilno. Kromě péče o dvě dospívající děti, se věnuje nadaci a výstavbě a otevírání hotelu s restaurací. I přesto si ale našla čas na rozhovor s Luxury Prague Life, kde se například svěřila, z jakého důvodu má ona i děti ochranku už přes deset let. 

Monika se za Andreje Babiše provdala letos po dvaceti letech.

 

Jste žena, která stojí po boku jednoho z nejmocnějších mužů Česka a Slovenska. Za Vašimi zády ale stojí ochranka. Jaké to bylo, než se politika stala součástí vašeho rodinného života?Jaké to je pro vás a vaše děti teď?

Než vstoupil Andrej do politiky, žili jsme téměř normálně, jako každá rodina. Trávili jsme spolu mnohem více času, než tomu je dnes. Jezdili jsme každé prázdniny s dětmi na dovolenou a věnovali jsme se jim. Lidé na ulicích a v restauracích nás nepoznávali, neukazovali si na nás, ani se nechtěli fotit. Média nás nechávala v klidu žít. To vše se změnilo. Děti třeba musí v médiích číst lži o svém otci, a to jim neskutečně ubližuje. Na otce jsou pyšní, ale přesto by byly radši, kdyby v politice nebyl.

Cítíte se více svá, když jste na dovolené? Kde nikdo neví, kdo jste?

Nevím, zda se dá použít tento výraz, já jsem svá asi vždy a všude, ale mám za hranicemi větší klid.

Co byste poradila ostatním ženám i mužům, kteří právě zahajují svou kariéru v podnikání nebo jdou do politiky?

Vůbec nevím, jestli mohu někomu radit.  Já jsem si našla svou cestu, vychovávám děti a pracuji. Mám svoji náplň a nečekám jen doma na manžela až přijde z práce a řekne, co mám dělat nebo co se bude dít. Jsem prostě samostatná.

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5, Praha 5

Jak udržet s takovým manželem krok, zachovat v podmínkách nepřízně ženskost a rodinný krb?

Nevím, zajímám se o to, co dělá, sleduji jeho debaty, čtu články, koukám na zpravodajské kanály, a když má náladu, bavíme se a rozebíráme jeho problémy. Chci, aby věděl, že má doma oporu a věřím, že mu to někdy hodně pomůže.

Moniko, nedávno jste měla svatbu, po třiadvaceti letech vztahu. Jak jste si to užila? Co vás nejvíce potěšilo?

Svatbu jsem si moc užila, jsem ráda, že se vše povedlo, jak mělo. Jsem šťastná, že se svatba líbila našim hostům a dodnes slýchám chválu, dokonce i od lidí, kteří tam nebyli, ale slyšeli z vyprávění. Také mě moc potěšil Andrej, že splnil svůj slib, který mi dal před svatbou. Vypnul z toho svého pracovního tempa a užíval si.

Kdybyste to měla organizovat znovu, co byste změnila?

Asi vůbec nic.

Kdy a kam se chystáte na svatební cestu?

Chceme na Bora Bora, ale termín zatím nemáme. Čekám, co bude po volbách, ale moc velké naděje si nedělám.

Z jakého důvodu jste si vlastně měnila jméno na Babišovou dávno před svatbou?

Kvůli dětem.

Váš manžel je momentálně nesmírně vytížený kvůli volbám, snažíte se ho občas umírnit? Tím myslím, aby víc jedl, odpočíval, spal… Poslouchá vás?

Víte, teď těsně před volbami ho nechávám úplně být. Vím, že je to pro něj velmi náročné, chodí domů pozdě. Vidím, že je unavený, někdy po tom všem podrážděný. Občas vycítím, že potřebuje podporu, tak mu ji samozřejmě dám.

Když už si najde čas, jak ho společně nejraději trávíte?

V dubnu jsme byli s Andrejem sami bez dětí na pár dní u moře a tam jsme si to opravdu užili. Odpočívali jsme, Andrej hrál zase po dlouhé době tenis, a zasmáli jsme se s přáteli.

Váš muž mi svěřil, že nemáte ráda, když na dovolené odepisuje novinářům, kteří ho neustále bombardují, jaká je vaše reakce, když ho načapete při činu?

Vynadám mu a řeknu, ať aspoň trochu odpočívá. Může odepsat po dovolené. Snad na ní má stejný nárok jako všichni ostatní.

Máte recept na dobrou náladu poté, co se podíváte večer na zprávy?

Tak takový vážně nemám. (smích)

Národ je rozdělen, co se Babiše týká, na dva tábory, jedni ho nenávidí, jiní milují. Co si o těch skupinách myslíte vy?

Nezlobte se, nechci to komentovat. Je to politika a každý má právo na svůj názor.

Litujete, že do politiky vůbec šel?

Já jako manželka stoprocentně lituji, jako občan České republiky určitě ne. Úspěch mu ale samozřejmě moc přeju.

Diskutujete o problémech, kterým musí manžel dennodenně čelit od novinářů, veřejnosti?

Občas diskutujeme. Já bych to rozhodně nezvládla a ani nechtěla zažít. Je to těžký boj, sám proti všem. Musí stále všechny přesvědčovat, obhajovat se, vysvětlovat.

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město, Praha 1

Váš muž mi svěřil, že se už stalo několik pokusů, kdy mu usilovali o život, proto máte ochranku – jak se vůči tomu cítíte vy? Máte strach?

Nevím, co vám přesně říkal, ale nedivila bych se, kdyby mi neříkal vše, abychom byli v klidu. Jinak my s dětmi máme ochranku už asi 11 let. Od té doby, co mne přepadl chlap s pistolí na parkingu před Kikou ve 14 h odpoledne.  Za tu dobu jsem si už hodně zvykla, i když i to trvalo asi rok.

Vaše děti už jsou ve věku, kdy jsou samostatné jednotky, nesetkávají se i ony s nevraživostí veřejnosti?

Naštěstí ne. Na dceru si prý občas někdo ukáže prstem, ale nic vážného. Syn je pohodář v pubertě, ten nic neřeší. (smích)

Mimochodem, povězte mi o nich něco – čím chtějí být, čemu se věnují?

Dceři je 17 a synovi 13 let, takže vybíráme univerzitu a prožíváme další pubertu. Vivien skáče parkur, Frederik závodí na jetsurfu a hraje tenis. Děti se mnou probírají úplně všechno a někdy je u nás opravdu veselo. (smích)

Pan Babiš mi svěřil, že i vy se momentálně nezastavíte – otevíráte hotel. Řekněte mi o vaší práci, co máte na starosti. Jak vlastně vůbec vypadá váš den?

Otevíráme novu restauraci a butik hotel Paloma v Průhonicích. Asi dva roky pracuji na celém projektu. Navrhuji a také realizuji interiéry, takže jsem si vymyslela a udělala celý hotel. Restaurace je záměrně téměř identická jako Paloma ve francouzském Mougins. Rozhodně se tedy nenudím. Vstávám s dětmi v 6:30, většinou odcházím kolem 9 hodiny. Celý den pracuji, mám schůzky a domu chodím různě. Někdy dokonce až večer, když je toho víc.

Ještě mi povězte o nadaci – jaká je v ní vaše role, komu pomáháte?

Spolurozhoduji komu a kolik peněz dáme. Jsem členkou správní rady. Pomáháme hlavně rodičům samoživitelům, postiženým a nemocným lidem, seniorům, podporujeme rozvoj dětí ze sociálně slabých rodin, máme několik sportovních center pro děti po celé ČR, podporujeme hasiče, nakupujeme přístroje do nemocnic a vyhlašujeme různé granty. Je to široký záběr, ale já jsem šťastná, že jsme za ty roky mohli pomoci tolika lidem.

Jste velmi vytížená. Máte doma pomocnici?

Ano, máme.

Jaké domácí práce bytostně nesnášíte, a které vám naopak nevadí?

Nesnáším vytírání a vysávání, nejraději žehlím.

Váš muž mi říkal, že vám denně chodí x mailů s prosbou o pomoc. Dostane se na všechny? Jaká jsou kritéria? Kolik musíte odmítnout?

Ano, opravdu se zabýváme každou žádostí, která nám přijde. A to velmi detailně a individuálně. Ani naše prostředky ale nejsou neomezené, a proto musíme vybírat velmi uvážlivě. Je pak úžasné, když se s lidmi, kteří od nás dostali třeba finanční částku, můžete potkat a oni vám celí šťastní vypráví, jak jste jim třeba usnadnil život.

Kdy jste si vy sama naposledy udělala radost a čím?

Asi před měsícem… zaletěla jsem si na dva dny do Milána.

Povězte mi, jak se ráda rozmazlujete? Kam chodíte ke kadeřnici nebo na kosmetiku? A máte nějaký tip pro čtenářky, jak si udržet tak svěží pleť, jako máte vy?

Mám ráda masáže, to je pro mne rozmazlování se. Jinak to nepřeháním. Na vlasy chodím k Martymu Tylovi do New You a na kosmetiku k nám do Sokolovny. Rozhodně ale ne moc často. Asi 20 let už používám krémy La Prairie. Mám v plánu se věnovat více dětem i sama sobě hned jak otevřeme Palomu.

Ještě mě zajímá, jestli jste žárlivá, určitě se najde hodně žen, co vašeho muže obdivuje… Co děláte pro to, abyste pro něho byla pořád ta jediná?

Určitě ano, ale nemyslím si, že by to byl důvod k žárlení. Jsem na něj naopak pyšná. Snažím se vypadat stále co nejlépe, být příjemná, ale hlavně být sama sebou. Takovou mě zná a myslím si, že taková se mu i líbím.

Moc děkuji za rozhovor. 

 

Rychlá zpověď:

Popište třemi slovy: kdo je Monika Babišová?

Matka, manželka, kamarádka.

Kým jste chtěla být jako malá?

Princeznou a později kadeřnicí.

Kam vás manžel pozval na první rande?

Do jedné nóbl restaurace v Praze. Objednal mi krevetový koktejl a šneky… Nebylo mi z toho pak úplně nejlíp. To víte, bylo mi dvacet, holka z malého města.

Která dovolená pro vás byla doposud nejromantičtější?

Třeba letos Tenerife – po dlouhé době jsme byli s Andrejem sami bez dětí.

Kdo vám naposledy udělal radost a čím?

Kamarádky mi natočily nádherný videoklip ke svatbě. Velmi mě tím dojaly

Kterou vlastnost na manželovi nejvíce obdivujete? A on na vás?

Já určitě jeho urputnost. A on na mně? To nevím, musíte se ho zeptat.

Vyjmenujte tři vaše neřesti.

Do nedávna jsem kouřila, mám ráda Prosecco a nemůžu se přinutit k tomu, abych začala víc sportovat.

Čím myslíte, že jste byla v minulém životě?

Na to jsem se dokonce i ptala. Prý jsem byla schovanka v klášteře vychovávaná jeptiškami.

Co je nejtěžší na tom být mámou?

Těžší a těžší domácí úkoly.

Co z kultury na vás udělalo v poslední době velký dojem?

Vystoupení Ivy Janžurové ve hře Audience u královny – má můj velikánský obdiv, byl to velmi náročný text.

Co nejraději vaříte?

Asi polévky.

Jakou radu dáte dceři, až se bude vdávat?

Aby nezapomínala také sama na sebe.

Co je základem vaší rodiny?

Láska a tolerance.

Co se nedá koupit za peníze a vy to máte?

Skvělou velkou rodinu a úžasné kamarádky.

Na co byste se zeptala vy těch, co vás žádají o rozhovor?

Na nic bych se nezeptala.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

Monika manžela v politické kariéře podporuje.
Monika's best friends
The most important is her family
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
137 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice
Praha 6

Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice

7 + KK 261 m²
44 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6
Praha 6

Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
44 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
29 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem s výhledem na řeku
Praha 1

Luxusní byt na pronájem s výhledem na řeku

3 + 1 94 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m
Praha 1

Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m

2 + KK 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m

2 + KK 108 m², ter. 32 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m

Atypický 358 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 400m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 400m

6 + KK 400 m², ter. 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

3 + KK 100 m², bal. 13 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks