Hlavní stránka Nové články

Kdo sledoval televizní reality show Svatba na první pohled, bezesporu zná půvabnou blondýnku Natálii Mykytenko, která rozdělila Česko na dvě strany. Někteří tuto třiadvacetiletou účastnici sociálního experimentu odsuzovali za její odměřené chování, jiní naopak chápali její chladný přístup a zároveň obdivovali její krásu. Od konce natáčení reality show uběhlo již několik měsíců, takže se v jejím životě mohlo ledacos změnit. V rozhovoru pro LP-Life.cz se Natália rozpovídala o tom, jak to ve skutečnosti bylo s nepovedenou svatební cestou na Zanzibaru a jakým nenávistným zprávám musela čelit. Pohledná blondýna původem z Ukrajiny nám také prozradila, komu patří její srdce.

Video

Natálko, před pár dny nám skončila reality show Svatba na první pohled. Jak se na tebe momentálně tváří okolí, když se z tebe stala jedna z nejsledovanějších osob u nás?

Zajímavá otázka. Popravdě to už moc nevnímám, protože jsem si už za první týden zvykla na to, že mě lidé začali vnímat jako „slavnou“. Tohle slovo dávám do uvozovek, protože si já si slavná opravdu nepřipadám.

Chce se teď s tebou každý najednou kamarádit jen proto, že jsi byla v televizi?

Samozřejmě je teď časté, že mi píše hodně lidí na Instagramu a jde jim hlavně o to, aby se díky mé osobě zviditelnili. Ale to člověk vycítí a pozná, kdo píše jen kvůli slávě a kdo to myslí upřímně a doopravdy se zajímá o mě jako o člověka.

Dala ti tato nová životní zkušenost někoho, koho můžeš považovat za skutečného přítele?

Abych byla upřímná, tak i v těch x zprávách se našlo pár lidí, kteří si se mnou ze dne na den sedli, ale zatím jsme v kontaktu poměrně krátkou dobu, takže uvidíme, jestli se jedná o opravdové přátelství…

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m, Praha 6

Kolik zpráv ti v průměru přijde denně do directu?

Přesné číslo si netroufám říct, ale od té doby, co se začala vysílat Svatba na první pohled, tak mám kolem 600 zpráv v nevyžádané poště a samozřejmě každý den chodí další a další. Lidé reagují na stories, nové fotky a teď mají často otázky ohledně mě a Franty.

Odpovídáš na to?

Snažím se odpovídat a být aktivní, ale musím říct, že neumím odpovídat na všechny otázky, protože jsem na to v minulosti nebyla zvyklá. Navíc si myslím, že ne každá otázka si zaslouží odpověď.

O jaké zprávy se většinou jedná?

První dva týdny byly celkem náročné. Chodily mi hnusné, výhružné, závistivé až nenávistné zprávy, ale postupně se to otočilo a začaly chodit i pozitivní, takže jsem se začala soustředit na pozitivní reakce a ty negativní jsem ignorovala. A musím zaťukat, že sem tam mi něco negativního naskočí, ale teď mám v directu už většinu ohlasů pozitivních.

Jaká konkrétní hnusná zpráva ti přišla?

Hnusných zpráv tam byla spousta, ale jedna taková mi utkvěla v mysli. Omlouvám se za slovník, budu teď trochu sprostá, ale přišlo mi: „Ty po**ané úkáčko, běž zpátky na Ukrajinu uklízet hajzly a nech naše český kluky na pokoji.“ Pak tam chodily zprávy typu, že jsem se šla jen zviditelnit a že chci jen bohatého chlapa. Také se mi v DM objevilo, že pokud mě někde potkají, tak mě zabijí apod.

Takže ti chodily i výhružky smrtí…

No, nechci tady nikoho napadat, ale v podstatě mi chodily zprávy, že by mě nejraději trefili a že kdyby mě potkali, tak by mě nakopali apod. Naštěstí nikdy k ničemu takovému nedošlo a já věřím, že ani nedojde. To jsou jen taková ta silná slova po internetu.

Přišly ti i nějaké nekalé návrhy, či nahé fotky?

Nahé fotky pánů mi chodí doteď… (smích)

A co s nimi děláš?

Nesbírám je, naštěstí nemám žádnou jejich sbírku. (smích) Ne, opravdu nemám vůbec zájem. Přijde, podívám se a ignoruji to. Jednoduše odstraním tu zprávu, protože na to se nedá vůbec reagovat. Ani pozitivně, ani negativně. To opravdu ne.

Dostala ses s někým do konfliktu?

Co se týká osobního kontaktu, tak vůbec. Zatím na mě lidé na ulici reagují pozitivně nebo se na mě jen dívají.  A že bych se s někým hádala přes sociální sítě? To asi taky ne, z toho jsem už vyrostla. Tak nějak kolem sebe vše negativní ignoruji.

Zároveň ses stala nejkontroverznější postavou celé reality show. Bylo pro tebe těžké ustát vlnu kritiky, která se na tebe snesla ze všech stran?

První dva dny od vysílání jsem se necítila ve své kůži. Říkala jsem si, jestli jsem neudělala chybu, že jsem tam šla, že jsem se měla chovat trošku líp. Neměla jsem se kousnout? Možná lhát? Ale pak jsem si řekla, že nemá cenu řešit cizí lidi, kteří o tobě neví nic, a ty o nich. Navíc já nejsem zrovna ten typ, který by řešil cizí životy. Tak jsem si řekla: „Nádech, výdech a hotovo, zapomeň na to!“ Ať si lidi myslí, co chtějí. Kdo chce, tak tě pozná takovou, jaká doopravdy jsi. Kdo nechce, tak ať si myslí, co chce. Je to pouze a jen jeho bordel v hlavě.

Myslíš si, že ti vysoká sledovanost a zároveň kritika dveře spíš otevřela, nebo zavřela?

V současné době si myslím, že mi to otevírá nějaké dveře, ale upřímně jsem to nečekala. Říkala jsem si, že mě někteří lidé budou sledovat jen chvilku kvůli Svatbě na první pohled, ale pak se vše vrátí do starých kolejí a lidé na mě zapomenou. Ale neustále mi čísla na Instagramu rostou, už mám přes 75 tisíc sledujících a já s tím nic v podstatě nedělám, takže evidentně to nějaké dveře otvírá a já uvidím, kam až daleko se mi dootevřou.

Jsi opravdu taková studená, jako jsi působila v pořadu, nebo je to jen umění střihu reality show?

(smích) Myslím si, že „ledová královna“, jak se o mně všude píše, vůbec nejsem, ale to, co bylo na kamerách, je tak z 50% upřímnost a z 50% nějaká hra a falešnost, ale nechci říkat, že jsem tam byla najatá jako nějaká herečka, to v žádném případě. Já jsem tam šla sama za sebe, chtěla jsem se opravdu zamilovat a potkat někoho, ale zrovna tam byl Franta a my si od začátku moc nesedli, proto vlastně na těch kamerách je vidět víc toho negativna, ale v té chvíli to bohužel jinak nešlo. Samozřejmě tam byly i hezké chvilky, ale např. ohledně našich líbánek na Zanzibaru se to říct nedá. Tam to bylo nejtěžších 7 dní.

Proč se z líbánek na Zanzibaru stala nakonec noční můra?

Chtěli jsme se na sebe napojit a zvyknout si na sebe, ale bylo toho na nás tolik, že nešlo nic jiného než být chladný, pochmurný a smutný a věřit, že se to v Praze zlepší, což vlastně takhle i dopadlo. Asi ten Zanzibar byl na nás moc velké wow a do toho ty kamery… Navíc já se neumím na kameru ani tvářit, protože jsem nikdy předtím nic netočila. Franta s natáčením i médii zkušenosti má, takže i ten stres tam hrál velkou roli.

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m, Praha 1

Takže to můžeme chápat tak, že tvé chování byla taková vnější obrana proti tomu, jak ses cítila uvnitř?

V podstatě ano, protože jsem se nemohla jinak bránit, a na mě toho bylo tolik, že jsem si řekla, že budu chladná a mrzutá. Protože když jsme byli na Zanzibaru, tak mi bylo upřímně jedno, jak ten pořad dopadne, a dokonce jsem tam měla dny, kdy jsem se chtěla sbalit a na vlastní náklady odletět domů, protože v tu chvíli mě nebavilo nic. Nebavilo mě natáčet, nebavilo mě to, že jsem na Zanzibaru i přesto, že to je nádherné místo, ale nebavilo mě to kvůli tomu, že s Frantou nejsme na stejné vlně. Já se zkrátka neumím napojit na cizí lidi, kteří nejsou podle mých energií.

V závěrečném dílu jste si s Františkem řekli, že to spolu zkusíte. Jak to mezi vámi vypadá nyní?

Momentálně jsme s Frantou pouze přátelé. V posledním dílu jsme si dali šanci, chtěli jsme navázat nějaký bližší vztah, zkusili jsme to, ale ve finále jsme si uvědomili, že každý potřebuje do budoucna něco jiného a že si rozumíme jako přátelé. Občas si napíšeme, ale to je naše maximum, které si můžeme dát, a jsme za to rádi.

Takže byl tento experiment v podstatě ztrátou času pro vás oba…

Oběma nám to něco dalo a samozřejmě i vzalo, ale s tím se dalo počítat. Teď na to, myslím, oba vzpomínáme jen pozitivně a s humorem.

Jak to máš s muži dnes? Máš někoho?

Upřímně? Ano, už nějakou chvilku se vídám s mladým mužem. Přišlo to z ničeho nic, najednou bum! Takže uvidíme, kam až nás osud zavede.

A kde jste se poznali?

Na Instagramu. Klasika, bohužel.. Nejsem milovníkem seznamování na sociálních sítích, ale v dnešní době to asi jinak ani bohužel nejde.

Myslíš si, že to může být ten pravý?

Uvidíme.. Nechci zatím předbíhat. Jen vám prozradím, že jsem teď šťastná a užívám si to.

Natálko, děkuji za rozhovor a přeji ti v pracovním i soukromém životě hodně štěstí.

 

Rychlá zpověď:

Moment z natáčení reality show, na který nikdy nezapomeneš?

Zanzibar.

Milosrdná lež, nebo krutá pravda?

Obojí dohromady.

Peníze, nebo láska?

Láska, rozhodně láska.

Jakou nejcennější radu ti dala tvoje maminka?

Buď sama sebou.

Tvoje nejlepší a nejhorší vlastnost?

Nejlepší asi pozitivum a nejhorší asi náladovost. To zrovna nejde moc dohromady.

Vysněné místo, které bys chtěla navštívit?

Bali.

Co tě v poslední době rozesmálo?

Já sama sebe.

Největší trapas?

Asi zatím žádný.

Z čeho máš největší strach?

Z hadů.

Člověk, se kterým bys nikdy nešla ani na kafe?

Zatím neexistuje.

Věříš na lásku na první pohled?

Jo, rozhodně.

Tři věci, které musí mít ideální muž.

Inteligenci, smysl pro humor a pokoru.

Jsi zamilovaná?

Sama do sebe? Jo!

Tvoje životní motto?

Pozitivní mysl, pozitivní život.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jsi šťastná?

Upřímně? Tak 50 na 50.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Šárka Peková a jsem zapálená do módy a cestování. Moji velkou slabostí je také fotbal, což je pro ženu celkem netradiční záliba, ale já jsem zkrátka sama sebou. Ve svém volnu nejraději trávím čas se svojí rodinou a přáteli. Ráda si také zajdu na procházku do přírody se svým psem Samem nebo do kina na nějakou romantickou komedii či film podle skutečné události.
Šárka Peková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 620 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 2 - 252m2
Praha 2

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 2 - 252m2

6 + 1 252 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu, Praha 1 - 263m
Praha 1

Kancelář k pronájmu, Praha 1 - 263m

Atypický 263 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu, Praha 1 - 240m
Praha 1

Kancelář k pronájmu, Praha 1 - 240m

Atypický 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 340
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 340

340 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

3 + 1 103 m²
27 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

5 + 1 111 m²
39 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Gastro prostor k pronájmu v centru Prahy
Praha 1

Gastro prostor k pronájmu v centru Prahy

127 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy

Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy

53 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy
Praha 1

Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy

79 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy
Praha 1

Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy

Atypický 106 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy
Praha 1

Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy

Atypický 96 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 73m
Praha 1

Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 73m

Atypický 72 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 511m
Praha 1

Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 511m

Atypický 511 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 350m
Praha 1

Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 350m

Atypický 350 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 235m
Praha 1

Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 235m

Atypický 235 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 5
Praha 5

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 5

42 m²
14 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní a Kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a Kancelářské prostory k pronájmu

Atypický 942 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodni a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodni a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 7 - 80m2
Praha 7

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 7 - 80m2

80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 7 - 54m2
Praha 7

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 7 - 54m2

54 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronajmu, Holešovice, Praha
Praha 7

Obchodní prostor k pronajmu, Holešovice, Praha

260 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronajmu, Praha 4 - 430m2
Praha 4

Obchodní prostor k pronajmu, Praha 4 - 430m2

Atypický 430 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 363
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 363

Atypický 363 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 2639
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 2639

Atypický 2639 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 708
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 708

Atypický 708 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kancelář k pronájmu, Praha 8 - 447m2

Moderní kancelář k pronájmu, Praha 8 - 447m2

Atypický 447 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní coworking kanceláře k pronájmu, Praha
Praha 8

Luxusní coworking kanceláře k pronájmu, Praha

Atypický
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks