Rychlá zpověď Nikol Moravcová: Před módou už spíš utíkám

Herečka, moderátorka, blogerka a v poslední době především cestovatelka. Nikol Moravcová je nejen úspěšnou ženou mnoha profesí, ale každým dnem dokazuje víc a víc, že do kategorie hloupých blondýnek, do níž si ji v počátcích její kariéry spousta lidí zařadila, rozhodně nepatří.
10. listopadu 2016
 
Hlavní stránka Nové články
Nikol Moravcová

Nejprve tě lidé zaregistrovali jako herečku, pak jsi začala moderovat, vytvořila s kámoškama módní blog Bloges Robes a teď ses vrhla na cestování a založila sis nový blog o cestování. Která z těch profesí je tvému srdci nejblíž?

Nejvíc se cejtim jako blogerka na full time job. To je pro mě nejvíc a ještě víc bych chtěla být travel blogerka než fashion blogerka. Já už se fakt trošku vymaňuji z toho povrchna.

S tím cestováním jsi teď začala. Proč vlastně? Vždyť máš plně fungující módní blog s Míšou Štoudkovou a Kristýnou Políček. 

Míša vždycky tíhla k fashion, Kristýna k fitness a music a já jsem vždycky byla víc do toho adrenalinu, sportu a cestování. V tom jsem se vlastně celkově realizovala, až jsem z toho vymyslela cestovací blog www.travelisthenewsexy.com.

Dá se tedy říct, že od módy začínáš utíkat?

Jo, utíkám. Já jsem se po těch deseti letech módou úplně přesytila. Ani nechodím na fashion weeky. Radši jedu do pouště na Burning Man (festival uprostřed pouště v Nevadě - pozn. redakce), kde jsem týden bez peněz, internetu a auta. Nosím tam šílené kostýmy, ale je mi tam mnohem líp. Já už se celkově ani moc nelíčím. Přiznám se, že už moc nenosím ani podpatky. Lidi i na Instagramu mají radši fotky, kdy jsem na paraglidingu nebo na bruslích, než když jsem někde načančaná na červeném koberci.

Byt s výhledem na Pražský hrad 1114m
Byt s výhledem na Pražský hrad 1114m, Praha 1

Máš pocit, že žiješ sny těch lidí? Protože spousta z nich by se nedostala tam, kam ty se dostaneš.

To je zajímavá otázka. Myslím si, že můžu motivovat lidi a zároveň oni můžou motivovat mě. A nemyslím si, že by mi záviděli. Jen vidí, že cílů, kterých jsem dosáhla, můžou dosáhnout taky. Vždycky jsem byla cílevědomá, ale mám naproti tomu spoustu špatných vlastností. Nikdy jsem nebyla pečlivá, jsem strašně nedochvilná, ale je tam ta cílevědomost. I když nemám konkrétní cíl, za kterým bych šla, jako má třeba spousta mužů. Ti mají konkrétní cíl, dosáhnou ho a jdou za něčím dalším.

Tak ale nějaký cíl tam být musí.

Intuitivně žiju to, co mě nějakým způsobem obohatí a to, co předá lidem message, že můžou udělat to samé. Nesnažím se, aby ke mně vzhlíželi nebo mi nedej bože něco záviděli.

Na to se chci zeptat, protože z těch tvých fotek opravdu není cítit, že by ses vychloubala. Spousta lidí to třeba dělá, ale u tebe je vidět, že se zkrátka dělíš o zážitek. 

Přesně. To je ta cesta, kterou jsem si vybrala. My, i když jdeme na fashion week, tak chodíme v konfekci, protože i oni si to pak můžou dovolit. Všechno, co prezentujeme, je určené pro naši věkovou skupinu. Pro všechny holky, co mají podobné zájmy.

A co negativní reakce?

Přiznám se, že se mě hodně lidi ptá, jestli není pokrytecké, že dělám jenom pozitivní věci. Já ale myslím, že každý má takových starostí, že nepotřebuje sledovat ještě moje starosti. Mám je a vyřeším si je sama nebo s nejbližším okolím. Jen občas se podělím.

Je něco, v čem kalkuluješ?

Páni, kde já bych mohla být, kdybych to měla všechno spočítané! Ale já pracuji s kamarádkama. My jsme to ani nikdy nedělaly kvůli penězům. Nenechaly jsme se uplatit, a proto si myslím, že nás ti lidi mají rádi. Nikdo si mě nekoupí. Na to jsem úplně háklivá. Radši nebudu mít měsíc co jíst, což se mi teda jednou i stalo. Ale radši nemít peníze než být tváří něčeho, s čím nesouhlasím. Lidi to stejně poznají, protože nejsou hloupí.

Co se týče tvého cestování, kdo to všechno platí?

Většinou to platí sponzoři, kteří vyplynou tak nějak přirozeně. Například ale toho Burning Mana jsem si zaplatila sama z moderování. Ten stál hodně peněz. Já nepotřebuju vydělat, ale hlavně neutratit. Můj nový projekt by mohl být založený na bartrech. Promovala bych hotely, do kterých bych jezdila a ukazovala lidem, co všechno se tam dá dělat. Spousta lidí se mě ptá na můj názor na místa, která jsme navštívila. A myslím si, že je fér, když třeba řeknu, že jsem se domluvila s Fly Dubai, že nás tam dopraví, a že je to společnost, která má hodně zajímavé destinace.

Burning Man jsem zaregistrovala díky tobě. O co vlastně jde?

Nefungují tam mobilní telefony ani kreditky. Je to v poušti v Nevadě a za mě to je nejlepší místo na Zemi. Vypadá to tam jako na Měsíci a můžete tam potkat i hollywoodské herce. Loni jsem tam potkala Caru Delevigne, Katy Perry a Leonarda Dicapria. Nejsou tam žádné VIP zóny. Vyčistíte si tam hlavu.

Ty jsi byla bez přístupu na wifi?!? Nechyběl ti ten mobil? Vždyť jsi zvyklá být pořád na telefonu, na Facebooku, na Instagramu.

Já měla šílený absťák! Hlavně první dva dny to bylo strašné. Internet mi hrozně chyběl, ale jinak jsem pořád na mobil fotila!

Ty jsi toho procestovala strašně moc. Máš ještě nějaké místo, kam by ses chtěla podívat?

Vlastně jsem byla asi všude kromě Grónska a Austrálie. Tam bych se chtěla podívat moc. Austrálie by sedla k mému životnímu stylu a navíc se mi hrozně líbí surfaři. A klidně bych tam chtěla i žít.

Tobě by nevadilo to tady opustit?

Funguju převážně online, takže by to šlo. Miluju ale Prahu strašně moc! Mám skvělý byt na Louis Výtoni (na pražské Výtoni pozn.red.).

Ty jsi neskutečně energický člověk. Nabíjíš lidi. Prozraď mi, co nabíjí tebe?

Mě nabíjí i ti lidi zpátky a hrozně mě dobíjí sport, jóga, meditace. Já jsem hrozně hyperaktivní od malička, takže potřebuju zklidnit. A mám ráda chlapy! Call me Samantha Jones!

Takže i muži tě dobíjejí?

No vlastně ani ne. Chlapi mě vysávají. Měla jsem na ně docela smůlu.

Co když ti to cestování začne fungovat tak dobře, že se budeš muset vzdát Bloges Robes?

No to mě asi čeká. Kdybych odjela do Austrálie, tak vůbec nevím, co by bylo s Bloges. Už to máme zajeté, pořádáme markety s prodejem oblečení,  a teď v listopadu to bude můj první krok, kdy se zbavím všech věcí. Pokud se neprodají na charitu, tak je věnuji dětskému domovu. Bude to úleva, až se toho zbavím.

Jak je možné, že toho ve skříni najednou tolik nepotřebuješ?

Nikdo to vlastně nepotřebuje. Nejhorší na mé práci je to, že si oblečení vezmu jednou a už si ho vzít na sebe nemůžu. Je to hrozně neekonomické a neekologické.

Ty jdeš nějak do sebe!

Já myslím, že jsem k tomu jsem měla dojít. Za půl roku mi bude třicet, a tak i přemýšlím, jakým člověkem bych chtěla být v nějaké další dekádě.

Za tu dobu, co funguješ v šoubyznysu, mám pocit, že si tě lidé už stihli vyřadit ze škatulky “hloupá povrchní blondýna”. Zaznamenala jsi to ty sama?

Mě lidi buď nesnáší nebo milují. Mám to už od školky a tak nějak jsem si na to zvykla. Ti, co nemají být v mém životě, tam nejsou. A ti, kteří tam být mají, tak tam jsou. Lidi hrozně dají na první dojem, který já mám asi úplně nejhorší. Buď mě budou chtít poznat, nebo nebudou. Za tu dobu, co jsem v šoubizu, jsem si prošla těma nejhoršíma hateama a teď už vlastně můžu jenom překvapit.

Rychlá zpověď:

Tvůj nejoblíbenější nápoj?

Mladý kokos.

Oblíbené jídlo?

Guacamole.

Oblíbený parfém?

Teď používám Muse od Estée Lauder a ještě mám ráda od Givenchy Dalia.

Žiješ v luxusu?

Pokud se do luxusu počítá časová flexibilita, pak ano.

Oblíbená značka oblečení

Já mám nejradši Lindex.

Oblíbený dopravní prostředek?

City bike!

Čeho se nejvíc bojíš?

Že budu žít v zemi, kde bude pořád sníh a nebudu moci jezdit na kole.

Co na sobě nemáš ráda?

Odstáté uši a nedochvilnost.

Jaké je tvé oblíbené místo v Praze?

Na Louis Výtoni, tam kde bydlim.

A na světě?

Big Island na Hawaii.

Životní vzor?

To jsou asi moje rodiče. Hlavně můj táta.

Charakterizuj se třemi slovy

Wild, young and free. I když to young teda nevím...

Móda nebo cestování?

Cestování.

Životní sen?

Žít v Austrálii.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Kam bys se mnou jela na měsíc?

S tebou jedině na Měsíc!
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Video

O autorovi

Bývalá reportérka televize Prima, která miluje dobré jídlo, víno, cestování a svoji rodinu. Ve volném čase ráda vaří, peče, maluje. Aktuálně nejvíce času jí zabírá dcera Emilka a syn Mikuláš.
Tereza Janatová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks