Hlavní stránka Nové články

Do světa showbyznysu se Olivie Žižková zapsala jako zpěvačka písniček Darinky Rolincové Revival, herečka zejména dětských představení po boku zesnulého herce Jiřího Krytináře, s nímž nafotila i lehce erotický kalendář a v posledních letech i jako aktivní podporovatelka politické strany Tomia Okamury SPD. Díky několika písním, které z vlastní vůle natočila právě pro SPD, si ji momentálně všichni spojují s politikou. Olivie však v rozhovoru pro Luxury Prague Life vysvětlila, že politika je jí vlastně cizí, navíc se podepsala na jejím zdraví a to, co ji nyní živí a naplňuje, je fotografování.

Video

V posledních letech jsi byla aktivní v politice, teď se blíží volby. Co ty a politika?

Myslím, že tyhle dvě věci zrovna nejdou moc dohromady. Já jsem v životě politiku nevnímala tak, že by se mě týkala, rozhodně to není moje parketa. Já jsem vždycky šla spíš za svým zpěvem, hraním, teď za focením. Politika je pro mě negace, špína, okrádání. Nemusím to, nemám to ráda.

Tomu ale nerozumím, vždyť jsi nazpívala i ty politické písně?

Evropa je teď v ohrožení, protože sem k nám jdou ti nepřizpůsobiví běženci. Já jsem měla nějakou melodii v šuplíku a jen tak jsem přemýšlela, jaký text bychom k tomu mohli napsat. Navíc podřízli katolického kněze ve Francii v roce 2016, a řekla jsem si, že to není možný, to se mi nelíbí, to takhle nemůžu nechat. A pořád jsem přemýšlela, jaký text k tomu hodím, a najednou mě napadlo Evropo, dýchej. Vůbec jsem neměla nějaké záměry, že se dostanu do politiky, nechtěla jsem nikomu ublížit nebo udělat nějaké haló, ale myslela jsem si, že pro mé fanoušky a mé lidi, co mám kolem sebe díky předešlým kauzám, by je to třeba mohlo nějakým způsobem nakoupnout. Nevěděla jsem ale, že se ta písnička stane virální, a že obletí skoro celou Evropu.

Ty písně se těšily velké popularitě, ať už negativní nebo pozitivní.

Najednou to mělo velikou sledovanost, titulky místo „Pornoherečka Žižková podvedla Krytináře“, tak tam bylo “Neznámé pseudozpěvačce hrozí kriminál“, protože nazpívala rasistickou písničku. Najednou můj manžel Honzík (hudebník Jan Žižka, pozn. redakce) přišel s tím, jestli v tom nebudeme pokračovat, protože on by se chtěl dát na politiku, že se mu líbí Okamura, jeho názory se mu taky líbí a že bychom do toho nějakým způsobem mohli jít. Začali nás oslovovat různý lidi, jestli bychom nechtěli tady do té strany a nechtěli jim dělat tvář, jestli bych tu písničku nemohla někde obhájit i v rádiu, a začaly rozhovory jako paní Drtinová. Já jsem v té době o právu šaría a o islámu nevěděla vůbec nic. Myslela jsem, že si mě tam pozvala proto, abych si obhájila tu písničku, ale tomu tak nebylo, takže jsem se tam samozřejmě ztrapnila.

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m, Praha 6

Co na to manžel?

Manžel řekl „Uděláme další písničku, protože lidi to chtějí, líbí se to a už jsme se stejně provařili“, a najednou si lidi přečetli, protože papír snese všechno, „Žižková je rasistka, xenofobka, fašistka, která byla i na Václaváku a je u Okamury, stala se političkou, je politicky založená“. Manžel říkal: "Nech to na mě, já půjdu do SPD“. Já jsem v té straně nebyla, ale samozřejmě začaly mi chodit od lidí různé texty, s Honzíkem jsme si řekli: „Pojďme, to musíme nazpívat“, a zase to mělo velký ohlas, samozřejmě kontroverzní, protože někdo mě má rád, někdo mě nemá rád hodně.

Úplně mě to vlastně zničilo, už mě lidi škatulkují: „To je ta rasistka, nezlobte se, nemůžete zpívat pro děti, protože jste nazpívala protiuprchlickou rasistickou písničku, nezlobte se“.

Takže ta písnička ti fakt ničí všechno?

Jednou mně zavolali na nějaké natáčení a na konci a slyším: „To je ta Žižková, to je ta rasistka, zavolejte do produkce, té už nemůžeme volat“.

A jsi ve skutečnosti opravdu rasistka?

Obhájím to. Nejsem rasistka, protože že jsem z osminy cigoška, já se furt tímhle obhajuju. Jsem z osminy cigoška, chodím k Vietnamcům, chodím k Číňanům, se Židy se bavím. Nejsem rasistka, ale pakliže sem přijde někdo, kdo mě tady chce ohrožovat a chce mi vnucovat nějaké právo šaría, abych se nemodlila k Bohu ale k Alláhu, tak já si jen jako vlastenka chráním svoje teritorium a beru to jako pud sebezáchovy. Není to nic proti nějaké rase, je to proti tomu, že oni jsou nepřizpůsobiví, jdou sem k nám. Sociální dávky, chtějí se tady zabydlovat, chtějí nás tady ohrožovat…

Tady v Česku přece ale žádní nejsou….

Teď jsi jak Drtinová, jsou, jsou.

Já jsem ještě žádného nepotkala.

Tak chodíš málo do centra. Běž do Holešovic, běž se podívat do Lázní Bělohrad, kdo je koupil, Arabové. Jeď se podívat do Teplic, stačí jet se podívat za hranice do Německa, do Mnichova. Vím, že je to Německo, ale je to kousíček. Jeď se podívat do Košic, tam já jsem jezdila zpívat, tam je úplně černo. Dá se říct ano, nejsou tady… no, zatím tady nejsou třeba jako v Německu nebo ve Švédsku, ale já už je tady potkávám.

Stalo se mi, že jsem šla s tetou v Žitné ulici, a šli proti mně muslimové, normálně burky natvrdo a vrazili do mě. Bez omluvy, bez ničeho. Jako já u sebe doma jim budu ustupovat? Já jsem tady doma, oni mě normálně odstrčili, jako bych jim překážela v cestě. Takhle se oni chovají.

A co jsi jim na to řekla?

Radši nic. Otočila jsem se a řekla jsem tetě „Vidíš to? Takhle to začíná“. Samozřejmě do tebe může vrazit cigán, může do tebe vrazit Ukrajinec, může do tebe vrazit kdokoliv, ale ta reakce… já bych si nedovolila, že bych šla někde v Sýrii a modlila se k Pánu Bohu nebo šla a vrazila tam do Syřana. Já nevím, ono se tomu říká hoaxy, ale viděla jsi to video, kde drží Syřan dítě, matka před ním vraždí psa, dítě se na to musí koukat a když ne, tak mu jí tatínek napálí. To se fakt děje.

Já jen chci žít a nechat žít. Nechci, aby mě tady někdo ohrožoval, chci, aby tady byl klid a aby tady nebyly teroristické útoky. To nemá s rasismem nic společného, ani s politikou samozřejmě.

Budeš tedy kandidovat?

Jsem na kandidátce napsaná. Kandidovat může každý a beru to spíše tak, že jsem „maskotem a tváří“ SPD , kterému dali prostor právě i v kandidátce.. Rozhodně nestojím o to, aby mě někdo kroužkoval, naopak to vnímám, jako marketingový tah tipu : Papír unese všechno J)

Mého manžela politika doslova změnila. Vím, že měl vždy ambice a politika ho odjakživa zajímala, ale když v tom pak žijete 24 hodin, tak se vám z toho začne motat i hlava :/ Nevím, jestli je to dobře nebo špatně, ale mám strach o jeho zdraví. Říká se že všeho s mírou a ten „Mirek“ mi tam opravdu chybí..

Takže ti ohrožuje politika manželství?

Neohrožuje mi politika manželství zatím, to si nedovolím říct, ale dost se s Honzíkem rozcházíme v určitých názorech a dobře si všímám toho, jak naši blízcí reagují, když s tím člověk začne.. Hodně lidí kolem nás si nechce kazit myšlenky, někdo to nechce vidět, co se zde děje, někdo to nevidí, ale obávám se, že pokud se Evropa sama nevzchopí, nepomůžou ani mé songy, ani já a ani „Statečný Jan Žižka“. Nazpívala jsem nějakou písničku, abych lidi probrala, tak uvidíme a pokud se nic nebude dít a vše je ok, nazpívám klidně další song, kde se celé Evropě omluvím.

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka, Praha 6

Takže ty si to vlastně pořádně nepřeješ…

I když jsem vlastenka, tak ne pořádně, já si to nepřeju vůbec. Já ve svém věku tím, že jsem loni málem umřela, tak jsem fakt všechno přehodnotila. Tím hrozně přehodnotíš život a myšlenky, takže nějaký žabomyší války jako majetky, peníze, politika, to je ti všechno úplně jedno. Já jsem se do toho ale namočila tím, že jsem udělala pro pár fandů písničku, ta písnička se z nějakého důvodu chytla, někoho musela chytit, když se stala virální, a z toho byly další a další věci, byl tam tlak.

Honzíka to pohltilo natolik že sám sedl a začal psát songy a texty, které jsme vyráběly  obří rychlostí. Říkám, nechci být zaškatulkovaná v politice, protože začínám fotit, mám úspěchy, a už se mi stalo, že chtěla nějaká maminka nafotit dítě, protože já fotím hlavně děti, a řekla mi, že se mnou nechtějí být nijak spojovaní a to znamená, že už ti to zasahuje do života.

Dokonce se mi stalo i to, že mi chodily výhružné e-maily i dopisy a také jsem se setkala i s lidmi, kteří si neodpustili polít mě třeba pivem ve venkovní restauraci. Což k tomu asi patří. Zároveň se však na druhou stranu lidé se mnou fotí, jsem pro ně statečná Johanka z Arku, takže kamkoliv jdu, tak nevím, ze které strany to koupím. Jsem to totiž já, která nosí kůži na trh, a můj manžel tím, že má punc bubeníka od Karla Gotta, tak k němu si to třeba asi tak nedovolí, ale on něco vymyslí, klidně tam i rapuje „Já volím SPD“, je tam podepsaný, ale oni jdou stejně po mně. 

Chci žít svobodně, chci dělat to, co mě baví, chci zpívat a chci být mezi pozitivními lidmi a ta politika není pozitivní, rozděluje to lidi, je tam napětí, emoce. Stejně s tím nic neudělám, prostě to stejně nezměním, ale fandím tomu! Mně se líbí Tomio a stále věřím, že SPD to dokáže alespoň vše zpomalit a že u nás nedopustí to, co se děje v Německu, Švédsku,Francii, atd..

Potkala ses s ním někdy? S Okamurou?

Ano a hned několikrát. Já jsem ho i fotila, a tenkrát jsme řešili kvůli té písničce něco, protože ze začátku SPD měla narážky na moje akty, pak ale viděli, že o to tady asi nejde, že jsem natočila další a další písničky a že to má ohromný ohlas, že by lidi chtěli CD a vystoupení.

I ten účes bys teď mohla říct, že je kvůli tomu, že jsem taková ta aktivistka, že ten účes se k tomu hodí, ale je to proto, že jak jsem onemocněla a dostala trojkombinaci prášků, které údajně obsahovaly složky, které se nachází v chemoterapii, tak vlásky prostě dost padaly. Oni (novináři, pozn. red.) píšou: „Podívejte se, ona se už i tak ostříhala", a mají mě za fašouna. Přitom takhle to není.

Potkala jsi i někoho jiného z politiky?

Potkala jsem hodně lidí, třeba pan Bělobrádek byl můj spolužák. Předloni jsem zpívala komunistům na náměstí ve Frýdku Místku a okamžitě o mně napsali, že jsem kolaborant, že jdu z SPD ke komunistům. Chtěli Evropo dýchej, oni mají v programu podobné to, co my, z toho důvodu jsem jim tam jela zazpívat. Dali mi za to honorář, chovali se ke mně slušně. Druhý den to použili proti mně. Není to tak, že teď budu volit komunisty, protože mi dali větší honorář, než mi dali támhle. Chtěli Evropo dýchej, a já si za tou písničkou stojím.

Kdyby ses měla potkat s Babišem, co bys mu řekla?

Takhle, jelikož ho neznám osobně, tak nemůžu říct. Protože vím, co o mě píšou a vím, jak se ke mně chovají média, tak zrovna tak nemůžu přijít k němu a nadávat mu. On má nějaký názor, já mu nevěřím, já ho volit nebudu. Ráda bych se sešla třeba se Zemanem, to bych chtěla, protože ho mám strašně ráda.

Proč? On je proruský…

No a co jako, že je proruský? Já nemám ráda Američany. Obama a ty teroristický útoky, dvojčata... Všechno zlo jde z Ameriky. Nicméně Zeman je prostě lidový, sympatický, mně se líbí, jak je upřímný. Je mi sympatičtější než Klaus, takže já bych ho chtěla hrozně fotit. Mně se líbí, jak je správnej, je to takový typan prostě.

Hodně mluvíš o focení...

Začala jsem fotit a strašně mě to baví. Fotograf a můj „učitel„ Michal Šneberg fotí mimo jiné krásné umělecké konceptuální fotky a on je ten, co mě dostal z nahoty. Pomohl mi změnit názor a vede mě, myslím, dobrým směrem. Pomohl nám sehnat a zkombinovat výbavu na focení a věnuje se mi opravdu vehementně. Odvede mi to pozornost od negativních myšlenek spojených právě s politikou.

Co ti nakonec bylo?

Nakonec přišli na to, že mám helikobakter, který je zapouzdřený dlouho ve vředech v žaludku. Má to prý každý třetí člověk, ale když má někdo slabší imunitu, může na to i zemřít. Dříve se kvůli tomu bral třeba kus žaludku a také se to operovalo. Zhubla jsem osm kilo ze své váhy a tím, že se na to dlouho nemohlo přijít, ohrožovalo mě to doslova na životě. Mám docela přísnou dietu a nemohu jíst - to, co nejvíce miluju. Od té to doby to mám vše úplně jinak a snažím se myslet jenom pozitivně.

Tu politiku chci kvůli Honzíkovi dotáhnout do těch voleb, ale nechci se už víc angažovat. Teď budu zpívat ještě na nějakých stáncích, protože přijedou fanoušci, kteří mě mají rádi, tak jim zazpívám Evropu a písničky ze svého repertoáru, a půjdeme s Mišákem fotit.

Olivie, to teda koukám. Doufám, že tě politika úplně nezničí, zdraví je to nejdůležitější, co máme. Tak ti přeji hodně štěstí a děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Proč ses rozhodla podpořit SPD?

Mají dobrý program a líbí se mi jejich názor.

Jmenuj tři dobré vlastnosti Tomia Okamury?

Pracovitý, je to pitbul a hlavně si stojí za tím, co říká.

Pravice nebo levice?

Ani jedno ani druhý, protože každý mě něco dobrý.

Kam bys jela radši na dovolenou? Španělsko nebo Turecko?

Rozhodně Španělsko.

Nejhorší hláška jednoho z tvých hejtrů?

Rasistka, xenofobka, pornozpěvačka.

Kdo je ti nejsympatičtější: Havel, Klaus, nebo Zeman?

Jednoznačně Zeman.

Čeho ve svém životě nejvíc lituješ?

Že jsem se nedala dřív na focení, protože mě to strašně baví.

Jak bude podle tebe Česko vypadat za 10 let?

Myslím, že bude více rozkradený a malinko i černý.

Mělo by Česko vystoupit z Evropské unie?

Včera bylo pozdě.

Církevní restituce ano nebo ne?

I když jsem katolík, tak ne.

Nejkrásnější místo v Česku?

Mikulov.

Čím tě naposledy potěšil tvůj muž?

Když mě začal podporovat ve focení.

Jak se snažíš chránit naši planetu?

Šetřím vodou, bude jednou strašně drahá.

Co tě dokáže v televizi zaručeně rozčílit?

Lži, pokrytectví a překrucovaní.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak to děláš, že máš tak krásný vlasy?

Mám skvělého kadeřníka.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m
Praha 4

Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m

5 + KK 217 m²
21 594 643 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Průhonicích
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej v Průhonicích

4 + 1 500 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 5 - Smíchov - 526m
Praha 5

Vila na pronájem - Praha 5 - Smíchov - 526m

526 m², ter. 24 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
69 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu na Praze 5-191m
Praha 5

Prodej rodinného domu na Praze 5-191m

5 + KK 191 m²
19 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

3 + KK 93 m², bal. 3 m²
19 960 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky
Praha 5

Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky

5 + KK 189 m², ter. 41 m²
16 995 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m

6 + KK 212 m², bal. 5 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní administrativní budovy v Praze
Praha 6

Prodej luxusní administrativní budovy v Praze

966 m²
42 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej, Staré Město - 215

Obchodní prostor na prodej, Staré Město - 215

215 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem s výhledem na řeku
Praha 1

Luxusní byt na pronájem s výhledem na řeku

3 + 1 94 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník -217m
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník -217m

5 + KK 217 m²
22 396 514 Kč
Zobrazit nemovitost
Rodinný dům na prodej - Praha 4 - Braník
Praha 4

Rodinný dům na prodej - Praha 4 - Braník

5 + KK 217 m²
21 365 218 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji 149m
Praha 7

Luxusní byt v Troji 149m

3 + KK 149 m²
23 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks