Top hledané
Výsledky (0)
S neteří Jaromíra Jágra o životě, lásce, módě, jídle, ale také o jejím vztahu ke strýci Jaromírovi.

Rychlá zpověď - Pavlína Jágrová: O své nové lásce, ale i náhradní mámě Jaromíra Jágra

Karolína Lišková
24. srpna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
9 minut

Její příjmení zná celý svět. Pavlína Jágrová je totiž neteří nejznámějšího hokejisty planety, Jaromíra Jágra. S hokejovým bohem se vídá mladá bloggerka málo, ale když už se setkají, stojí to prý za to. Přestože Jardovi táhne na padesát, je prý stejně střelený jako ona. V rozhovoru pro Luxury Prague Life mladá bloggerka poodhalila roušku tajemství slavné rodiny, pochlubila se novou prací a láskou. 

Pavlíno, když se řekne tvé jméno, tak se mi hned vybaví blog o módě. Jak dlouho už funguje?

Přes šest let. Na instagramu má přes třicet tisíc followerů. Byl můj sen se tím živit, a to se posledních pár let skutečně dělo. Takové čtyři roky to fungovalo a funguje. Jenže v poslední době zjišťuji, že mi to blogování nebo celkově módní svět nedává tolik, co dřív. Tak jsem si řekla, že tím budu sice dál vydělávat nějaké peníze, budu z toho mít pořád nějaké výhody, ale už bych se zas chtěla posunout někam jinam.

A to kam?

Hodně mě baví jídlo. Většinu svého volného času trávím po restauracích nebo kavárnách. Vlastně žádný den nejím doma.

Ty jsi takový kavárenský povaleč...

No, maličko jo. (smích) Tak jsem se rozhodla, že bych to nějak zužitkovala. Poslala jsem životopis do Ambiente, to je totiž jedna z mých nejoblíbenějších sítí restaurací, kam pravidelně chodím.

Co tam budeš dělat, vařit v kuchyni?

Neee. Budu dělat sociální sítě. Vzali mě, nastupuju v srpnu. Moje práce se tedy nijak zvlášť nezmění, ale zase mě to posune jinam, do jiného oboru. Mimo módu.

Byt Malá Strana Magenta 31m
Byt Malá Strana Magenta 31m, Praha 1

Vaříš ty vůbec?

Jasně, vařím strašně ráda, ale samozřejmě vařím málokdy. Musím mít chuť a lidi, pro které bych vařila. Vařit sama pro sebe, to nemá smysl. To mě nebaví. Je to ztráta času vařit pro jednoho. Uvařím ráda pro přítele nebo pro kamarády.

Všimla jsem si, že ty se vůbec nekoukáš na kalorie, které sníš nebo vypiješ, a to jsi jak laňka...

Hele, to fakt neřeším, diety nedržím. Nikdy jsem je nedržela. Zastávám názor, že když tělu dopřeju vše, co chce, tak bude spokojené. Když mám chuť na sladké, tak mu ho dám. Netloustnu. Do posilovny chodím spíš sporadicky, aby se neřeklo, když mám náladu, jdu. Nebo občas i běhám, ale fakt málo. Netuším, jak můj metabolismus funguje. Nedokážu si představit, že bych se v čemkoliv omezovala. A už vůbec ne v jídle, protože jídlo miluju.

Když budeš pracovat pro Ambiente, budeš mít nějaké stravovací výhody? Aby ses jim vyplatila!

No já předpokládám, že ano! (smích)

Když jsi začínala s blogem, chtěla jsi hlavně cestovat. Když ale budeš zaměstnaná tady, tak máš smůlu, ne? Už nechceš nikam jezdit?

Ráda cestuju, ale není to tak, že bych toužila být každý den v jiné zemi, jako to mají ty zahraniční bloggerky. To zas ne. Já tam jezdím ráda, hlavně na módní události, přehlídky, festivaly, ale fakt jen jednou za čas. Několikrát do roka vyjet je fajn. Ale jsem patriot, miluju Prahu. Nedokážu si představit, že bych žila trvale jinde.

Na ty přehlídky jsi vždy pozvaná nebo si to musíš platit ze svého?

Ne, kdepak, vždycky jsem pozvaná a všechno mám hrazené. Naposledy mě pozval Chanel. To bylo úžasné, super. Bylo to představení nového parfému.

Jako každá žena určitě toužíš mít nějaké kousky doma. Dřív třeba ženy toužily po Vuittonce, jak to máš ty?

Tak Louis Vuitton není zrovna značka, po které bych toužila. Každý to má jinak. Já jsem si všechny kabelky, po kterých jsem toužila, koupila. Moje oblíbená značka je třeba Balenciaga, Céline, Alexander Wang.

Už ses s někým takovým potkala?

Jojo, třeba s Alexandrem Wangem. To jsem byla před pár lety na představení kolekce, kdy spolupracovalo H&M s Margiellou. Tam jsem ho potkala, byla to náhoda. Ale pěkná. Ani jsme se nebavili, nic jsem mu neřekla, ale byla jsem nadšená.

Zajímavé, jaké setkání udělá radost tobě, přitom jsi z rodiny hokejového Boha. Jardu Jágra chce potkat snad každý. Ptají se tě na něj kamarádi, známí?

Jasně, že jo, ptají. Chtějí se s ním potkat, ale to nejde. Kdybych měla každému svému kamarádovi zařídit setkání se strejdou, tak by nedělal nic jiného. Chápou, že to nejde. Občas po mně někdo chce, jestli by jim nepodepsal dres, plakát nebo puk, různé věci. Ale setkání rozhodně nezařizuju.

Jak to vypadá, když se sejdete jako rodina?

Zrovna se vrátil domů, tak jsme se hned všichni setkali. Od té doby, co jsem byla v dubnu na Floridě, tak jsem ho neviděla. Setkání je to vždycky super, já ho beru spíš jako kámoše, bráchu. Nemáme vztah strejda/neteř. Je to asi tím, že je střelenej. Má ke mně věkově blíž. (smích)

Mezonetový byt s terasou Praha 2 - 204m
Mezonetový byt s terasou Praha 2 - 204m, Praha 2

Mluvíš mu do účesu, oblékání?

Snažila jsem se o to, ale od té doby, co je s Verčou, myslím, že se obléká dobře. Naučila ho to.

To mi připomíná, že Veronika nakupuje v Americe oblečení, nabízí ho na Instagramu a prodává ho do Česka. Co si o tom myslíš?

Ano, má e-shop. Já se o to nijak nezajímám, je to její věc. Ať si ve volném čase dělá, co chce. Se mnou se neradí. Občas jsem jí vyfotila, když potřebovala, ale tenhle byznys jsme spolu nikdy neřešily. Já bych to takhle třeba sama nedělala. Když už, tak bych chtěla mít pár svých kousků, které bych prodávala nebo na druhou stranu bych se zaměřila na interiéry. Protože kromě módy a jídla mě baví právě interiéry, design.

Přijde mi, že ten tvůj záběr je široký.

Jo. Jsem člověk, kterého nebaví jen jedna věc, potřebuju mít kolem sebe víc zájmů, co mě budou naplňovat.

Sleduješ vůbec trendy?

Právě že moc ne. Nejsem ten typ, co si jde nakoupit vše, co se zrovna tu sezónu bude nosit. Mě už vlastně ani nakupovat nebaví. Vytvořila jsem si svůj vlastní styl. Nechtěj ho po mně popsat. Hodně prostě nosím oversize věci, mikiny, velký šaty, velký trička, skinny jeans, hodně nosím tenisky…

Co si myslíš o Františce Čížkové?

Čoveče, já se s ní nikdy nesetkala, a ona mě ani nikdy nehodnotila. Takže nevím. Ale myslím, že do určité míry tomu určitě rozumí.

Co krása? Chodíš na kosmetiku, ke kadeřníkovi?

Ne, na kosmetiku vůbec. Teď jsem dostala teda poukaz do Lancome institutu, tak tam asi půjdu. Já dokonce nechodím ani ke kadeřníkovi. Nikdy jsem neměla barvené vlasy. Mě stříhá kamarádka. Protože když už jsem někam do kadeřnictví šla, tak se mi výsledek nikdy nelíbil. Ještě jsem byla nedávno u Martiny Matyášové, která je super. Tam se budu vracet, pokud kamarádka, co teda dělá make up artistku a do toho umí stříhat, nebude mít čas.

Co si vlastně myslíš o plastikách. Na tobě není umělý ani nehet.

Hele, já se se vším tak nějak smířila. Nejdřív jsem si říkala, že mám malý prsa, když mi bylo třeba patnáct. Teď se mi to líbí víc, než kdybych měla velký. Takže jsem spokojená. Pokud ale někdo není a ví, že mu to pomůže k většímu sebevědomí, tak jsem pro. Nesmí to být přehnané jako takové to, když si holka z krásných prsou nechá udělat monstrózní balony.

Za co ráda utrácíš?

Za jídlo. Většina mých peněz jde do jídla. Protože prostě jím venku. Hlavně v Ambiente nebo v Esce v Karlíně. Mám hodně oblíbených restaurací. Miluju snad všechny pizzerie. Netuším, kolik projím měsíčně. Radši to nepočítám. Ale tím, že neutratím tolik za módu a kosmetiku, tak si můžu dovolit dát víc do jídla.

Oblečení dostáváš zdarma?

Většinu věcí mívám sponzorovaných. Když jedu ale třeba jednou za dva tři měsíce do Berlína, kam jezdím nakupovat nejraději, tak tam si nakoupím samozřejmě ze svého. To utratím třeba naráz 300 euro.

Jenom?

Mně to stačí. Nechodím do drahých obchodů. Mám už ty své vytipované.

Zmínila jsi přítele…

Jsme spolu pár měsíců.

Jsi zamilovaná?

Právě že strašně, mám pocit, že jsem poznala toho člověka, kterého jsem hledala. Pořád jsem někoho poznávala, poznávala, a vždycky tam bylo něco, s čím jsem nebyla spokojená. Nebyla jsem si tím jistá. A teď jsem naprosto spokojená.

Už jsi ho ukázala rodičům?

Ještě ne. Celá rodina o něm samozřejmě ví, ale ještě jsem je neseznámila.

Chce se on seznámit?

Určitě. Už to plánuju…

Luxusní vila Praha 6 - 283m
Luxusní vila Praha 6 - 283m, Praha 6

Bude určitě chtít poznat i strejdu, když je teď tady.

Tak jasně, je taky jeho fanoušek. Během léta je určitě seznámím. Do teď na to spíš nebyl čas. Celá moje rodina je zaneprázdněná a on je také pořád v práci…

Prozradíš o něm víc?

Raději ne, už kvůli němu toho víc neprozradím. Stačí, že jsme spolu chvíli a je to fakt hezký.

Ještě mi pověz, co plánuješ na léto.

Budu asi hodně v práci, když začínám v srpnu. Plánuji ještě jet do Berlína na nákupy a párty. Nic většího neplánuji.

Co moře s přítelem?

To až na podzim. Vypadá to, že to nakonec bude Tenerife.

Co nejradši u vody děláš? Věnuješ se takovým těm sportům, jako je například jízda na paddleboardu?

Hele ne. Já se totiž bojím vody. Ne, že bych si nešla zaplavat, to jdu. Ale že bych měla skočit do vody? To ne. Mám zážitek z dětství, kdy jsem se topila, takže jsem si k vodě dlouho hledala cestu, abych vůbec plavala.

Ještě mě zajímá to tvoje cestování. Nebojíš se teroristů?

Nebojím. Navíc, já vůbec nesleduji zprávy, nečtu noviny, nic. Jasně, když se někde něco stane, tak se to dozvím třeba z Facebooku, ale já jsem přesně ten člověk, co by nikam nejel. Proto to radši nesleduju.

Nesleduješ ani politiku…

Když jsem byla na výšce, tak jsem to sledovala, ale stejně to neovlivním, oni si tam budou dělat, co chtějí. Já to neovlivním. Tak to nesleduju, abych se nerozčilovala.

Jsi živnostník, to by tě mělo zajímat, co tam ten Babiš vymýšlí.

Moje máma je účetní. Ona se mi o všechno postará. Hlavně, že to sleduje ona. (smích)

Vidíš, a to je také zajímavé, tvoje maminka. O Jardovi vyšly už stohy článků, ale nikdo nic neví o tvé mámě.

Máma není člověk, který by chtěl, aby se o něm někde psalo. Já na ní klidně něco málo napráším. Je to velká fanynka hokeje, chodí se na Jardu dívat. O hokeji ví všechno. S Jaromírem mají spíš takový vztah, že není jen jeho ségra ale taky trošku i máma. Je o šest let starší, než on a stará se mu také o účetnictví, ale i byznys, co má tady. Když je Jaromír v Americe, tak tady všechno řeší za něj. Já z toho mám pocit, že je prostě na půl jeho ségra a na půl jeho máma.

Abych to ukončila. Jsi zamilovaná, máš novou práci a jedeš nakupovat. Je něco, to by sis v současnosti chtěla ještě splnit?

Teďka si říkám, že jsem poprvé v životě strašně spokojená. Ještě se mi to nestalo, ale teď to cítím. Samozřejmě jsou ještě věci, které bych do budoucna třeba ještě chtěla. Kdyby se povedly, tak to bude absolutní štěstí. Ideální. Můj sen je … v horizontu pár let, myslím, že ještě na to nejsem připravená, ale hrozně bych chtěla mít svou kavárnu. Otevřela bych si kavárnu nebo nějaké bistro.

Tak přeji hodně štěstí, díky za rozhovor. 

Rychlá zpověď:

Kolečkové nebo lední brusle?

Lední brusle.

Která tři místa tě napadnou pro nejlepší nákupy v Praze?

Mě spíš napadnou zahraniční, v Praze moc nenakupuju.

Pizza nebo knedlíky?

Určitě pizza.

Nejlepší dieta?

Nikdy jsem dietu nedržela, takže vůbec nevím.

Dovolená na chatě nebo na jachtě?

Na jachtě.

Plavky dvoudílné nebo vcelku?

Vcelku.

Oblíbený sportovec?

Můj strejda.

Tango nebo valčík?

Netancuju ani jedno, takže nevím.

Instagram nebo Facebook?

Instagram.

Kdo je nejlépe oblékaná celebrita na světě?

Celebrity nesleduju, takže si nevybavím ani jedno jméno.

Jaké časopisy čteš?

Žádné časopisy.

Co by sis nikdy neoblékla?

Toho je spousta, ale když dělám rozhovor, tak vždycky řeknu bílé kozačky.

Kdo by měl být příštím prezidentem České republiky?

Politiku taky vůbec nesleduju, takže vůbec nevím.

Ben Cristovao nebo Karel Gott?

Karel Gott.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Sleduješ trendy?

Samozřejmě, že sleduju trendy, jsem totiž trendy žena.
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Rychlá zpověď: Lucie Gelemová
Zobrazit článek
Rychlá zpověď: Patrik Saudek
Zobrazit článek